Diskuse: Popraskané žilky

Řadit:
10
Kamarádka nemá fotografii.

TO Naďa: červené žilky se dají odstranit pomocí laserového ošetření, takže se zkuste mrknout na nějaký salón nebo centrum, kde se tomu věnují :)

Naďa | 3.8.2017 10:48

A nevíte jestli se to dá i trvale odstranit nějakým zákrokem ?

miruš | 30.11.2014 16:02

Já taky používám žilní výživu od priesnitze a veliká spokojenost. Nejen že už mi žilky nepraskají, ale i pocit těžkých nohou je pryč. A to mazání je taky super, příjemně chladí.

Jana | 20.6.2014 08:12

Ahojky holky, od doby co jsem si koupila Priessnitz žilní výživu , tak jsem o dost spokojenější!! Žilky mizí, nové nemám a když to spojím s gelem, tak i otoky spadnou ;-)

Anonym | 16.8.2012 20:16

vyzkoušejte a soutěžte o kolagen- http://www.kolagen.wbs.cz/SOUTEZ-od-18---1982012.html

Dobrý den všem, chtěla bych vám všem poradit osvědčený „recept“ na popraskané žilky v obličeji (i kdekoliv jinde na těle) stačí používat mast HEPAROID, po půl roce používání je mám skoro pryč :)))zlepšení i 75% a to jen za 38 Kč.

antonka Poslat vzkaz | 6.4.2011 18:39

zkuste <a href=„http://www.sminky.cz/intenzivni-pece-na-rozsirene-zilky-na-nohou-enja-leg-laser-spider-veins-treatment-100-ml.html“>http://www.sminky.cz/intenzivni-pece-na-rozsirene-zilky-na-nohou-enja-leg-laser-spider-veins-treatment-100-ml.html</a>

nebo nějaký jiný přípravek, který prokrvuje a uvolňuje cevní systém, myslím že to také dost úzce souvisí s jídlem...

plasiii Poslat vzkaz | 22.2.2011 10:00

HA beru taky a když jsem byla u obvodni doktorky tak mi na ty žilky co mě taky trapi na lýtkách mrkla. Zeptala se mě, jestli nemáme v rodině křečové žíly.
Řekla mi, že to jsou jenom takové malinké žílečky, vlásenky, a že je to dobrý. Že se s tím nedá nic dělat, jen ten laser.
Mám na gynekologii říct že mám žilky a buď mi změní HA nebo zruší a nahradí náplastí. Jo, a ty žilky se časem za pár let mohou rozrůst do křečových žil.::placici::

plasiii Poslat vzkaz | 22.2.2011 10:00

HA beru taky a když jsem byla u obvodni doktorky tak mi na ty žilky co mě taky trapi na lýtkách mrkla. Zeptala se mě, jestli nemáme v rodině křečové žíly.
Řekla mi, že to jsou jenom takové malinké žílečky, vlásenky, a že je to dobrý. Že se s tím nedá nic dělat, jen ten laser.
Mám na gynekologii říct že mám žilky a buď mi změní HA nebo zruší a nahradí náplastí. Jo, a ty žilky se časem za pár let mohou rozrůst do křečových žil.::placici::

Veverka21 Poslat vzkaz | 28.6.2008 23:15

Ahoj holky...  Od té doby, co beru HA mi začaly dost praskat žilky na nohou. Nedávno jsem slyšela o nějakém laseru či co, že se jde na pár sezení a postižené místo se tím „vyspraví“... Už se mi žilky začínají objevovat dost i na lýtkách a to už mi začíná dost vadit...tak se chci zeptat jestli nemáte některá s nějakou nápravou těhle potvor zkušenosti...??

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění