Diskuse: nadýmání?

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
NovackovaP | 4.7.2013 15:52

S espumisanem mám hodně zlé zkušenosti :( Na nadýmání trpím hodně už od dětství a po espumisanu jsem dostala akorát křeče a průjem. Možná je to tím, že ho nějak špatně snáším, ale za sebe ho určitě nedoporučuji. Dobré zkušenosti mám s užíváním probiotik, které mi zažívání upravují neustále, protože beru pravidelně každý den biopron devítku a když se náhodou po nějakém nevhodném jídle objeví nafouknuté břicho, tak mi většinou zabere pohyb, příp. větroplach.

nadýmání často souvisí se stavem střevní mikroflory, která se čas od času, třeba po antb a nebo po dietní chybě zvrhne a rozbují se ta „špatná“ střevní mikroflora, to pak máme nadýmání a další obtíže, vhodně v tomto případě budou působit probiotika a dál by se dalo pozitivně působit bylinnými přípravky, kdo by chtěl vědět více, ozvěte se mi do vzkazu :-)

sebkova
sebkova Poslat vzkaz | 6.4.2011 16:58

ahoj, tak to vibec nevim co by to  mohlo byt, kdyz jatra mas v poradku, neprodelala jsi nejakou infekci nebo nejedla antibiotika?? jinak kdyby problemy neustavaly zajdi k lekari, nebo si zkus koupit neco v lekarne na pomahani traveni:)

yabicka Poslat vzkaz | 31.3.2011 15:05

Zdravím holky...mám dotaz...v poslední době se mi, né po každém a né po určité jídle, vlevo vedle žaludku zvednou žebra a težko říct co se mi tam nafoukne...žlučník to není...ale docela to volí jak mi ty žebra tlačí na kůži...tak dva roky zpátky jsem kvůli špatnému trávení podstoupila sono, krevní testy na játra, všechno jsem měla zdravé a čisté...ale tohle mě už trochu děsí...je mi hloupé jít však k doktorovi s tím že vlastně nevím po čem mi ta hrčka naskočí...nemáte s tím někdo zkušenost...nebo nenapadá vás co by to mohlo být ::placici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění