Diskuse: Dětské odrážedlo

Řadit:
34
Kamarádka nemá fotografii.
Olga | 23.6.2016 14:24

TO kamila.336@email.cz: Ahoj, napsala jsem vam na email nejake eshopy odkud jsme objednavali odrazedlo my. jsme moc spokojeni a maji tam i jiny sortiment :)

Ahoj shanim nejaky dobry eshop odkud by jsme moohli nejake odrazedlo objednat prosimte o radu, dekuji

Arnostek | 2.9.2015 21:43

TO Barunka7: tak jak baro ? ma nejake nebo ne.. uz za chvili na kole se dat jezdit nebude moct tak diky :)

Barunka7 | 23.8.2015 21:55

TO arnost: No prave.. ale to je jedno ja si zvyknu snad. ty mestska kola nevim manzel jej mozna odtam ma ale to bych kecala. jeste dam vedet :)

arnost | 23.8.2015 21:29

TO Barunka7: tak to je jasne ze zadna matce se nediva dobre na to jak se jeji dite trapi. ale zkus to chvili vydrzet a pak bude jezdit jako drak.. mate lidi nekdo zkusenosti s mestskymi koly z cyklospeciality ? znamy shani kolo a napadli me cyklospeciality :) diky moc

Barunka7 | 19.8.2015 23:06

TO Arnost: Děkuji moc, já se na to fakt nemohu moc dívat :( to musíte chápat. zkusím to párkrát pak nasadím kolečka :)

Arnost | 19.8.2015 22:54

TO Barunka7: Divej barunko, zalezi na zvyku jestli dite se ti zda super jezdec na odrazedle tak to zkusit muzete nekde v trave v mekym aby se moc neodrelo. proste to je o tom to zkusit vim ze padu nemusi byt malo a spatne se ti na to diva jako matce i tak to za to stoji to zkusit aspon

Barunka7 | 15.8.2015 12:15

Myslite ze ma cenu dat diteti hned po odrazedle kolo ? :( nevim co mam delat aby si moje dite neublizilo, nekde jsem cetla ze bocni kolecka jsou spatne ny zvyk..

Angelika | 4.8.2015 14:39

TO Aleš: Je to proste o tom jake dite kdo ma :D

Aleš | 4.8.2015 14:34

TO Angelika: TO jo, ale jak jake dite muze mit to nebo to, moje treba kolecka by nemohlo mit protoze by na to hodne zvyklo a pak by je chtelo furt :(

Angelika | 4.8.2015 14:24

TO Aleš: Ale alesi to je o zvyku :D moje ma kolecka ale jen na chvili aby nebylo domlacene hned kdyz bude male :D

Aleš | 4.8.2015 14:22

TO Angelika: Hlavne nedej boze dite ktere prejde z odrazedla na kolo s kolecky :D to nemam rad, moje dite sice asi x krat spadlo ale pak se otrkalo a jezdi jak alonso !

Angelika | 4.8.2015 14:04

TO Maruska: Ty krasna odrazedla s temi terenimy koly jsou krasna :D taky jich mam oblibene :) ale uz to chce jenom mimino :D

Angelika | 3.8.2015 23:14

TO Maruska: Pak se pochlub jaky :D jsem zvedava, hodne lidi by neco rado objednalo ale tezko protoze je tam tolik krasnych kol ze to nejde no. to bych musela objednat 3 aby je milacek stridal

Maruska | 3.8.2015 23:01

TO Angelika: Neco na tom bude angeliko :) fakt ze jo, uz jsem objednala krasny kousek tak uvidime :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění