Diskuse: chlorella japan

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
lenkaskri Poslat vzkaz | 5.4.2011 18:08

Pokud se Vám stav nezlepší po dobrání,tak se určitě ozvěte,poradím Vám co na to,někdy tělu nestačí jen vyčistit::ne-ne:: snad se u Vás výsledek dostaví brzy.lenkaskri@seznam.cz

elizabetd Poslat vzkaz | 5.4.2011 17:59

Děkuju za reakci::usmev:: Tablety jsem si koupila v lékárně, značku Heath Link, tak doufám, že je to produkt alespoň trochu kvalitní. Dokonce jsem koupila už druhé balení, ale zatím jsem si nevšimla žádných změn. Snad jen se mi v poslední době začaly tvořit pupínky na zádech a dekoltu, tak si říkám, jestli se tělo nějakým způsobem očišťuje od odpadních látek. Nechám tomu ještě nějaký čas a uvidím, jak se to vyvine :-) 

lenkaskri Poslat vzkaz | 4.4.2011 20:53

Ahoj,já se zabývám prevencí zdraví,snažím se pomáhat lidem se zdravíčkem ať v prevenci či už při nějakých zdravotních potížích.Lidské tělo je každé jiné a tak také každé reaguje jinak,někomu zabere hned a někomu zase déle.Musíte mít trpělivost a počkat::ano-ano::Také by jste si měla u každého produktu ověřit zda je notifikován,tak budete mít jistotu že právě ten Váš produkt obsahuje všechno co je na obalu uvedeno a za co také zaplatíte.Určitě jste si vybrala dobře,vydržte a výsledky se dostaví::tleskajici:: lenkaskri@seznam.cz

elizabetd Poslat vzkaz | 4.4.2011 16:22

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s tabletami Chlorella Japan. Nedávno jsem si je koupila v lékárně, beru je asi 10 dní a zajímalo by mě, za jak dlouho můžu čekávat nějaké změny k lepšímu a jestli se vůbec nějaké objeví::usmev:: Předem díky za odpověď. 

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění