Diskuse: KOSMODISK

Řadit:
12
Kamarádka nemá fotografii.
Radka | 23.12.2012 19:04

Na Kosmodisk bych se vykašlala. Babičce tenkrát absolutně nepomohl. Mám asi problémy s bolestmi po ní, trápily mě už dost dlouho a tak jsem si koupila domů zdravotní židli Sedoo. Již po pár dnech se dostavily první výsledky a teď mám opravdu pokoj. Sedím na ní denně i 10 hodin kvůli práci :)

monikazkonika Poslat vzkaz | 4.4.2011 10:16

a co třeba power balance? http://www.powerbalance.cz/ máte někdo zkušenosti? mě to připadá na jedno brdo - slibují neuvěřitelné zázraky s věcmi, které jsou vlastně jenom kus plastu...

Mira
Mira Poslat vzkaz | 1.4.2011 15:24

zkusím na to mrknout. Díky.

| 31.3.2011 22:43

::usmev::mě vlastně pomohla Dornova metoda, zkus se na to mrknout . <a href=„http://www.celostnimedicina.cz/dornova-metoda.htm“>Dornova metoda</a>
Ovšem musí upozornit, po 3 dnech po té metodě, jsem dostala svalovou horečku, trvalo t oasi 14 dnů, ale pak jako když utne a pomohlo mi to od svíravé bolesti na hrudníku .::tleskajici::

Mira
Mira Poslat vzkaz | 31.3.2011 13:33

jseš hodná, taky jsem se rozhodla, že ne. Je to až příliš jednoduché. Dostala jsem typ na jedny stránky, kde nabízí bylinkové preparáty na bolesti zad.
Proštuduji a když tak vám řeknu.

Alka Poslat vzkaz | 31.3.2011 11:51

ještě mně to nedalo a zaběhla jsem k sousedce, má také problémy se zádama , je po operaci. Její nednoznačné NE mě utrvdilo v mém názoru. Určitě o tom také něco ví a zná názory svých spolutrpitelů.

Mira
Mira Poslat vzkaz | 31.3.2011 11:27

taky tomu právě moc nevěřím a s tím vrácením peněz, počítám, že to nebude také tak jednoduché.
Mně volali právě z Top shopu, a lákali. Řekla jsem jim, že jsem si přečetla nějaké diskuze ohledně Kosmodisku a už mi ho tak nenabízela.
Mariano, se zádama si teď stěžuje hodně lidí.

Alka Poslat vzkaz | 31.3.2011 09:59

také tomu nevěřím. Manžel jednu dobu o tom také pořád uvažoval  do doby, kdy jsem slyšela v jednom pořadu  v rozhlase , kdy paní volala a přímo varovala, ať lidé nenaletí na reklamu jak ona. Zbytečná, drahá záležitost.

Manžel se také ptal doktorky a pak nezávisle rehabilitační pracovnice, jaký mají na kosmodisk názor. Odpověděly stroze, že s ním nemají žádné zkušenosti, víc se nevyjadřovaly.

Pokud ti to přece nedá, vyzkoušej a do měsíce ho můžeš vrátit.

| 31.3.2011 09:32

Když jsem o tom poprvé slyšela, byla jsem nadšená.Ale neznám nikoho z okolí, kdo by ho měl.Moc už tomu nevěřím, tyhle věci prodávány takovým způsobem, nebývají většinou dobré. Také mě bederní páteř teď hodně bolí i kyčle. Dlouho jsem necvičila a je to poznat. Mám dost velký nález v té části páteře,ale tím cvičením jsem neměla potíže. Je to teď vlastní neukázněnosti, musím se přinutit zase začít cvičit,pak dám vědět, jestli bude poznat zase zlepšení.

Mira
Mira Poslat vzkaz | 31.3.2011 09:11

díky za odpověď. V televizi říkají, že mají já nevím, kolik spokojených zákazníků, ale já se široko daleko s nikým nepotkala. Já myslím, že ani v té diskuzi to nemusí být všechno pravda. Ale díky za tip, mrknu na to. Pořád mně ta bederní část zad bolí.

| 30.3.2011 21:15

::usmev::tak ano , ale zkušenost pouze z doslechu. Naše paní sousedka si zakoupila tento výrobek a po 3 týdnu používání ho vrátila . Peníze jí také vrátily a bylo vymalováno . Ovšem paní sousedka to už je paní v letech, je jí 80 let. Tak nevím jestli by to pomohlo mladším, ale nevěřím, že by mi od bolesti pomohly nějaké pásy na zádech a ještě za 2000 kč. Někde jsem na netu o tom četla ,ale už je to dávno .Zkusím pohledat. <a href=„http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=forums&amp;file=viewtopic&amp;t=16165“>Fórum - Bolesti zad 24tt. - zkušenosti s Kosmodiskem - BABY-CAFE.CZ::smutny::</a>

Mira
Mira Poslat vzkaz | 30.3.2011 10:37

Máte někdo zkušenosti s kosmodiskem?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění