Diskuse: Bydlení s tchýní

Řadit:
25
Kamarádka nemá fotografii.
Simča | 12.2.2016 12:45

TO Katrin: Pokračování - Dům je ve fázi že to spodní patro je skoro dodělané a vršek bude tak za rok a půl hotový. Kde tedy budeme mít ložnici. Ale myslím že to nemá na to žádný vliv protože vchodovky jsou tam jen jedny.Několikrát jsem odešla i večer jsem v práci v kanceláři a až když končí návštěvy vracím se třeba i v 11h večer i se synem. Ty neohlášené návštěvy ve dne se dají přežít, ale ty večerní už ne, Je to můj dům papírově, ale nejsem tam doma. Tchyni je 73 let. Moje manželství je tak mi připadá, před rozpadem , manžel si to nechce rozhádat ani na jedné straně. Můžete mi někdo poradit ? mail clouvina@seznam.cz

Simča | 12.2.2016 12:34

TO Katrin: Ahoj Katrin,
to jsi ještě nebydlela u mne,stavíme domek,ten je mým a manželovým majetkem, s manželem mám 3,5 letého synka a 19 letou dcerou, bydlíme na stavbě s mojí tchyní , ta neměla kam jít tak je u nás. My máme ve spodním patře 1 místnost s kuchyní v ní spíme všichni manžel, já syn, a 19 dcera, vedle je místnost kde je tchyně, WC a koupelna společná, 1 vchodové dveře. Jsem tam 1 rok jsem už objednaná k psychologovi -poprvé v životě. Denně k ní chodí její děti s jejími dětmi, dopoledne jedni a odpoledne druzí, teď pár měsíců -večer začali chodit třetí, v 8h večer do 11h. Mám práci na půl úvazku správce, beru si převážně synka sebou.
Ty večerní návštěvy to už je na mne moc řekla jsem rázné ne ale její syn na mne vystoupil, vyhrožoval mi s pěstí,že si bude za matkou chodit jak chce, tchyni je to jedno.
Manžel dělá mrtvého brouka. Ahoj Simona

Katrin | 15.6.2015 03:35

Ahoj holky, potřebuji poradit, s přítelem jsem rok, milujem se, vše je úplně v pohode, az na jeho mámu, nějak se to urychlilo a zacla jsem po dvou měsících bydlet s nim jeho mámou a její dcerou. Příteli je 27 a me 20 let. Žijeme ve společně domácnosti a uz me to začíná stvat konkrétně jeho máma, my máme pokojíček jako malý děti, diktuje nám oboum život furt se ji neco nelíbí, uklizim tam jen ja, protoze jeho máma je neskutečna bordelarka, furt me on neco zadá, ja to udělám, ale nebaví me ze sebe delat furt blbce a uklízet tam jen ja, protoze ona je strašně unavená ze 4 hodinový práce. Porad příteli říkám at se konečně odstehujem platy máme oba tak nějak přístupný k jinému bydlení, jenže on mi na to řekne ze se stěhovat nebude, ze je to jeho dum a ze máma bydlí u nej a ne on u ni, tak teda nevim jak to vidí do budoucna dal!! Kdyz mu řeknu ze by ji odstěhoval z baráku do bytu tak mi řekne ze si vždycky prala zahradu, tak ze ji do bytu stěhovat nebude. Sam mi občas říká ze uz mu leze taky na nervy, ale nakonec druhy den je z maminky posranej udělá vsechno jak ona si pískne. Další věc co mi vadí ze platí režije a jídlo cely pritel a ona nepřispěje ani korunou, to je věc která me nejvíc štve. Hraje si tam jako kdyby ji to tam cely patřilo. Příteli ani nevadi ze si tam naštěvovala dříve uz dva chlapy, vše jakoby nic. Nevim si uz rady. Leze mi pekne na nervy, nemám žádné soukromí, porad si tam někoho vodí udělá bordel a pak je to zas na me, protoze me opět požádá, kdyz si příteli stěžuji ze to nechci zase uklízet ja, ze jeho máma si valí šunky na Gauci, tak mi řekne tak si to vyrid s ni a ne se mnou a nebo mi řekne ze jsem Lina to dělat. Poraďte prosim jak to vidíte vy. Díky moc O:-)

Nešťastná | 30.11.2011 12:15

TO Quinn: Zdravím,

nikdy v životě bych nikomu nedoporučovala bydlet s tchýní! Bohužel jsem v takové situaci a mohu říct že je to úděsné! Že má domek 2 patra? Že by jste tam měli svoje? Náš domek má také dvě patra a máme svou kuchyň a obývák, kde i spíme... a mohu říct že je to úplně k ničemu!!!! Mou „milou“ tchýni vůbec nezajímá, že je to tady „naše“. Takže klepe jen když si vzpomene a nebo před návštevou! Neustále poslouchám jak náš pes dělá bordel,moc štěká... A to nejhorší... u nás v patře má ložnici! :-@ Měla to být naše ložnice, ale prý by přišla o chození do patra! grrrr! Už 3 roky přemlouvám manžela ať se odstěhujeme, že se uskromníme, je mi to jedno! Ale pak vždy maminka zaboduje a nikam se nestěhujeme! Protože je to přeci zbytečné!!!! :-@ Už mě to opravdu nebaví! A doufám že brzy vypadnem z tohohle děsu! Těším se na to, až si budu moc dělat co chci a kdy chci :'( tenhle teror je hroznej! To si ještě každý den manželovi stěžuje jak se sní nebavím atd.... Kdyby mi nelezla do věcí a respektovala můj názor a naše soukromí a neustále se neupřednostňovala, tak by to možná bylo jiné! Ale 100% vím že jí nenávidím a doufám, že ji nikdy v životě nebudu potřebovat! O:-)

VERYGRE Poslat vzkaz | 28.3.2011 09:08

ne manžel dělá s tchánem ale veškeré finanční prostředky má právě tchán. a manžel se bojí o něco říct. A já nemám právo se dotohoto míchat , jsem ten co se přistěhoval a ještě za zvláštních podmínek,ale to je na dlouho. Myslím že mne tchán zrovna asi nemusí, ale zastání manžela nemám. Myslím,že to co jsem tenkrát udělala kvůli němu ,on by takouvou odvahu nikdy neměl......nic méně rady dobré ale další krok je na chlapovi já těch kroků udělala tolik, že mne nikde už nedožene.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 28.3.2011 08:07

Ty s mužem bydlíte na statku, resp. u tchána v domě v jednom pokojíčku. Ty bereš mateřskou a tvůj muž nedělá s tchánem na poli či okolo dobytka, že ho z té mateřské živíš? Aspoň tak jsi psala. To mi hlava nebere. Udělej si řidičák na traktor a vyraž s tchánem na pole. Děti svěř manželovi a na tu přístavbu si vydělej sama. Nejdřív ale musíš své přání bydlet samostatně, tchánovi svěřit. Kdoví, jestli to pochopí. V blázinci je hezky, ale co děti?
T

VERYGRE Poslat vzkaz | 25.3.2011 19:29

To jsou pěkné rady a i některé odzkoušené, nezabírá nic. Měla bych jen dodat, bez peněz  nejde dělat nic-a tchán si koupí raději další stroje do zemědělství, které mimochodem kupuje zásadně nové ne použité, než , aby koupil cihly. Takže holky dík, ale mne nepomůže nejspíš nic.::placici::::placici::::placici::::placici::::placici::::placici::::placici::
skončím někde v blázinci,tam budu mít své apartmá::radujici::

| 22.3.2011 14:25

::smich::fajn , dobrý ::tleskajici::ovšem nepomůže, no aspoń že jsi pobavil ::smich::::smutny::moje rada, odstěhovat se , nač živit z mateřské i chlapa ?? Řečnická otázka, raději podnájem a začít si vypomáhat prací na netu, zkusit si udělat prodej na aukru na ikupu, atd. Zkusit se rozhlédnout jestli někdo v okolí také něco neprodává, zeptat se na názor, ovšem pozor nic nevyzrazovat . Všem které máte těžké pořízení s chlapi , nenechte si od nich  nic líbit , co samy nechcete . Oni jsou spokojení, tudíž  má rada sehnat si ubytování, v knihovnách najdete levné připojení na internet , můžete sebou vzít i děti . Najděte si ubytování,  nemusíte se rozvádět , stačí se odstěhovat . Nenechat mu daňovou výhodu na dítě , pokud se s Vámi neodstěhuje . Už to je skoro 1000 kč na jedno dítě . Pokud si uděláte na prodej živnosťák , bude vše podle zákona . Nevím třeba nemám pravdu, ale já bych to tak udělala .  Myslete na to, že mládí docela rychle uteče a najednou zjistíte, že Vám bude 40 a pořád jste na tom stejně ::smutny::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 22.3.2011 12:39

Aspoň k něčemu to bylo.  Třeba se zasměje i dotyčná. Ale třeba to i zkusí. Ale to už se asi nedozvíme jak to zapůsobilo.
T

Bajenka Poslat vzkaz | 22.3.2011 12:03

Ha ha ha ha ::smich::::smich::::smich::::smich::::smich::já se neušklíbám , já se přímo řechtám!!! TATO rada je skutečně perla z krabičky “ dobrá rada nad zlato“  a ten obrat - cituji: moudrá žena ví... tady asi někomu nedošlo ,že ona nechce nové lodičky na jaro že ?Moc dobré moc!!! Dlouho jsem se takhle nepobavila.!!::tleskajici::::tleskajici::::tleskajici::::tleskajici::::tleskajici::::souhlas::::souhlas::::souhlas::::souhlas::::souhlas::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 22.3.2011 09:15

Máš můj obdiv, žes to vydržela se zdravým rozumem. Tím ale, že zanevřeš na mužské pokolení to nezlepšíš. Naopak, to je špatně. Pořád musíš počítat s tím, že budete spolu a spolu budete vychovávat svoje děti. Jsou na tom někteří lidé hůř. Jestli se s jeho  rodiči snášíš, dá se to přežít.

Zkus manžela vydírat když nepomáhají prosby, ani naléhání. Začni jakoby od začátku. Hezky mu ho pod peřnou vykouříš až do konce a pak ho zkus k něčemu pohnout, jako že jak by to bylo hezké, když byste nemuseli kontrolovat každý vzdech a sten a nebáli se že vás někdo uslyší nebo uvidí. A za dva dny zase, a za dva zase. A pak mu to uděláš napůl a necháš ho s tvrdým být. Ať si pomůže sám. Že přesně takhle ty čekáš už pět let aspoň na náznak, zjevení se, jakési perspektivy na změnu. No a pak pořád jen napůl. Až do té doby, kdy žačne aspoň mluvit o tom, že přemýšlí nad nějakým řešením. Někdo se nad mým návrhem možná ušklíbne, ale moudrá žena ví, že když nepohne chlapa touha po krásném orálním sex, tak nic. Pokud tedy nepatří mezi výjimky.
T

VERYGRE Poslat vzkaz | 19.3.2011 15:10

Ahoj, vidím že už je spousta mladých, kteří bydlí s rodiči. Ale řekněte mi názor. Vdávala jsem se v roce 2004  a to už jsem dva roky předtím bydlela s manželovými rodiči, to člověk překousne jenže v roce 2006 se nám narodilo první dítko a to už začíná vykřičník bydlení 3+1 a mi s dítětem v jedné místnosti, to mě začal manžel uklidňovat, že se na tom našem bydlení začne pracovat, jenže v roce 2009 se nám narodilo druhé a hádejte, kde stále bydlíme v jednom pokojíčku. To už jsem na manžela začala být opravdu naprdnutá a hodně podrážděná, a za se přišlo to jeho slibování. A je rok 2011 stále v jednom pokojíčku  a naše bydlení v nedohlednu a co mám teď do háje dělat. Když na manžela promluvím , hned se pohádáme, rozvést se ani nemůžu ,nemám kam jít. Když se dívám do zadu já jsem kvůli němu si rozhádala rodiče, že mi ani na svatbě nebyli a on není schopný o mne bojovat. Já nemohu nic jsem na mateřské a jsme navíc závislí na jeho rodičích. Dělají v zemědělství,kasu drží tchán a já živím děti a jeho z mateřské. Nervy mám nadranc, nejsem schopná nic moc sníst a brečím. Kdo vymyslel pohlaví můžské nechápu!!!! Jak tohle skončí............. máte někdo radu.

VERYGRE Poslat vzkaz | 19.3.2011 15:10

Ahoj, vidím že už je spousta mladých, kteří bydlí s rodiči. Ale řekněte mi názor. Vdávala jsem se v roce 2004  a to už jsem dva roky předtím bydlela s manželovými rodiči, to člověk překousne jenže v roce 2006 se nám narodilo první dítko a to už začíná vykřičník bydlení 3+1 a mi s dítětem v jedné místnosti, to mě začal manžel uklidňovat, že se na tom našem bydlení začne pracovat, jenže v roce 2009 se nám narodilo druhé a hádejte, kde stále bydlíme v jednom pokojíčku. To už jsem na manžela začala být opravdu naprdnutá a hodně podrážděná, a za se přišlo to jeho slibování. A je rok 2011 stále v jednom pokojíčku  a naše bydlení v nedohlednu a co mám teď do háje dělat. Když na manžela promluvím , hned se pohádáme, rozvést se ani nemůžu ,nemám kam jít. Když se dívám do zadu já jsem kvůli němu si rozhádala rodiče, že mi ani na svatbě nebyli a on není schopný o mne bojovat. Já nemohu nic jsem na mateřské a jsme navíc závislí na jeho rodičích. Dělají v zemědělství,kasu drží tchán a já živím děti a jeho z mateřské. Nervy mám nadranc, nejsem schopná nic moc sníst a brečím. Kdo vymyslel pohlaví můžské nechápu!!!! Jak tohle skončí............. máte někdo radu.

plasiii Poslat vzkaz | 22.2.2011 10:22

ahojky holčiny, čtením pozoruju, že to s těma chlapama máme podobné.
U nás to bylo ale trošku jinak.
V 18cti jsem se odstěhovala od našich ke klukovi, který našel podnájem. bylo to fajn asi rok do doby, než mě začal podvádět s jednou slípkou v naší posteli.(našla jsem její spodky).Tak jsem se od něho odstěhovala, protože si ji tam nastěhoval, doma mě už nechtěli, prý jsem jednou vylítla z hnízda, tak smůla, tak jsem se nastěhovala k babičce (mojí) a vše bylo v poho než jsem přišla o práci.cca asi po 3,5 letech. a jelikož je to starší generace, řekla mi, že za jejího mládí nezaměstnané zavírali atd, a že mě tam něchce. je mi 26 let a nikdo mě nezaměstná, vždy když jdu na pohovor se mě ptají kdy chci děti a že si mám první založit rodinu, no ale k tchýni.
když jsem se odstěhovala od babičky kde se mnou bydlel nový přítel, se kterým jsem chodila asi tři roky, nezbývalo nám nic jiného než se přestěhovat k jeho rodičům (neměli bychom na vlastní nájem), práci stále nemám, jeho matka je na předčasném důchodě, takže jsem s ni neustale doma.ze zacatku to bylo fajn do doby, kdy mi řekla že jsem tlusta, a jeji syn do mě musí investovat (vaha 69kg, vyska 168cm).od te doby mi děla same naschváli, když pere, tak jen moje veci nee, když děla obed tak jen pro mě nee, a když to reknu tomu mýmu tak řekne ze to musím přetrpět. jeho matka trosku pije a když se připije tak mě pomlouvá i po sousedech, atd. dokonce i v samošce.tomu se rika peklo.::nastvany2::chtěla bych se zeptat na váš názor. díky
PS: svého miláčka ale miluju, už čtvrtým rokem. i on mě miluje a chce si mě vzít ale ja ho zatím odmítám.Bydlíme u jeho rodičů už rok a čtvrt v bytě 6+1.

Tamara80 Poslat vzkaz | 20.1.2011 20:44

Tak sem si spoměla na múj první odchod z domova rovnou k tchyni bylo mi 19let a můj přítel měl 25,bydlel v baráku tak sem si myslela že vlastně na tchyni a tchána nenarazím omyl!!Po týdnu sem špatně myla nádobí po dvou týdnech sem dávala špatný prášek na prádlo a po měsíci když nám vletěla tchýně do pokoje a ja dělala akrobatické kousky na partnerovi s otázkou jestli chceme do buchet mák nebo marmeládu sem si uvědomila že to nezvládnu,ale i přesto sem s ním bydlela u rodiču rok jelikož mi byla hanba se vrátit k mamce(a to nebudu rozebírat jaký rok sem přežila) a říct ji že měla pravdu,a samozřejmě nasledoval rozchod protože tchýně má vždy pravdu a synáčka naočkovala jak sem nevděčná atd...takže moje rada nikdy se nestěhovat k rodičům NIKDY,pěkně sami se postarat o to ať máte kde bydlet a od nuly si budovat hnízděčko pomůže to i vášmu vztahu.Tamara 

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění