Diskuse: homeopatika a ekzém

Řadit:
22
Kamarádka nemá fotografii.

TO Klara: jeee ja z tej istej stránky berem homeopatika pre seba a starých rodičou :-)

Petra | 19.2.2014 20:51

Dobrý den, píši ročníkovou práci na téma Homeopatie. Součástí práce je také krátký anonymní dotazník. Prosím tedy vás všechny, kteří homeopatické léky užíváte nebo jste někdy užívali o vyplnění. Velmi by mně také pomohlo, kdyby jste o tomto dotazníku dali vědět svým příbuzným či známým, kteří s homeopatickou léčbou mají zkušenosti. Děkuji mnohokrát. http://www.survio.com/survey/d/R7B5A5X4I4U4M2Y8Y

Klara | 14.2.2014 15:09

http://www.kezdravi.cz/scripts/index.php Tady je vše co chce člověk o homeopatikách vědět :-)

lucie | 27.11.2013 23:47

TO eliskaanezka: muzu se jen zeptat u koho jste byli?:-)

Somebody | 31.5.2013 09:12

Zdravím všechny, na homeopatika kašlete, jsou to jen placebo kraviny... Ohledně mě dlouhou dobu se mi dělal exém na obličeji a nic nepomáhalo, kortikoidy to akorát zhoršily a kolikrát jsem se bál vůbec vyjít mezi lidi, protože to bylo opravdu strašný. Začalo to tak před dvěma lety a od té doby - jednou se to zlepšilo, jednou zhoršilo. Krátkodobě mi na to pomáhaly obklady z Řepíku Lékařského, nebo vývar z domácně vypěstovaného konopí (na to bacha, není to moc legální :-D ). Nedávno mi jedna kamarádka ze školy poradila ať zkusím bio kosmetiku Cannaderm - www.cannaderm.cz - zdálo se mi to dost drahé (cca 200Kč za 150ml) a moc se mi do toho nechtělo, nakonec jsem zjistil, že když jim slušně napíšete na email, tak Vám pošlou i vzorky zdarma. - Nechal jsem si tedy nějaké poslat a výsledek, opravdu něco skvělého! Během dne jsem přestal šupinovatět a během 3 dnů se pokožka vyhladila a zmizelo i zarudnutí. Ksicht jak dětská prdelka, prostě super! Ze začátku jsem používal jejich Zklidňující krém Exema (na to šupinovatění) a když se to zklidnilo, tak Dětské mléko Robátko. - Po dopotřebování vzorků zdarma jsem si hned jedno Dětské mléko objednal. (dá se to koupit i v různých lékárnách - třeba na Kačerově u Metra v Praze) - je to sice 200kč za 150ml ale jak říkám, nic lepšího jsem za dva roky co se s tím nějak potýkám nenašel. Teď už se jen vždycky promáznu po sprše a obličej je úplně normální! Jinak mají i další různé krémy, vody, mastičky - nezkoušel jsem, ale od tohoto výrobce doporučuji snad úplně vše. :-)
Jinak možná ještě jedna rada, pro Exematiky. Exém je nepříjemná věc, a běh na dlouhou trať, ale nenechte se nějak zbytečně knockoutovat z běžného života. - Já opravdu kvůli tomu skoro nevylézal, ale byla to blbost. Když jsem stejně musel do města, ano, cizí lidi v MHD na mě čuměli jako kdybych měl ekzém na ksichtu (taky že jo :-D ) ale kamarádi a přátelé mě měli pořád stejně rádi, slečna s kterou se více bavím mě podporovala a nevykašlala se na mě. ;-) A vůbec všichni, pokud se stydíte za svůj vzhled a jde s tím něco dělat (jste tlustý), tak se změňte, abyste se stydět nemuseli. Ale pokud je věc, kterou ovlivnit nemůžete (akné, exzém), kašlete na to. Ti praví Vás budou mít rádi i tak! Hlavně se mějte rádi Vy sami! Pěkný den Vám všem, kdo čtete tento příspěvek a udělejte pro mne něco, když už jsem strávil čas s psaním tohoto příspěvku a postováním do různých diskusí... Usmějte se! Je to zadarmo a Váš úsměv udělá svět lepším! :-)

anriet1 | 27.1.2013 18:22

TO eliskaanezka:

dobrý den, poprosila bych o kontakt. na homeopata. Máte ho v Praze?.Už jsem bezradná, jak píšete vy.. ubrečená... Zkoušeli jsem homeopatku 1,5roku, ze začátku posun byl pak stop stav....

děkuji za odpověď

Můžete si vybrat homeopatika i sami, podle konkrétních příznaků na eshopu:

¨http://www.kezdravi.cz/scripts/index.php

miris | 3.4.2012 23:57

TO eliskaanezka: Dobry vecer, Mohla byste mi tedy doporucit homeopata, ktery vam pomohl?
Moc dekuji!

tonda12 | 21.3.2012 12:57

TO Klára: Máte s ní dobré zkušenosti?

Klára | 8.2.2012 12:28

Zdravím. Doporučila bych Homeopatickou poradnu Jany Koudelové, viz http://www.homeoporadna.com/ :-) K

eliskaanezka | 1.1.2012 17:42

Vzkaz pro „tonda12“.

Dobrý den,
jsem zakladatelkou této diskuse a vlastně už jsou to tři dva roky,co jsem měla asi tak velké problémy co vy se svou dvouletou dcerou a s ekzémem.
Nedá mi to abych Vám nenapsala pár řádků.
Píšu Vám protože už nejsem tak neštastná jako vy a dcera už nemá takové velké problémy jako před dvěmi lety.
Nakonec nám opravdu pomohla homeopatie,ikdyž jsem už tomu nevěřila!!!!Bohužel uspěch máme až poslední půl roku.kdy předtím dcera měla ekzém na 80% těla.Samozdřejmě jsme ji léčili v první řadě klasickou medicínou,včetně kortikoidů,ale bohužel lékaři byli krátcí a dcera měla ekzém stále víc a víc!!!!Ještě ted se mi chce brečet :-( .
A můžu s klidným srdcem říct,že homeopatie na ekzém funguje,ale velký a to opravdu velký problém je,že se musí narazit na dobrého homeopata,který trefí ten správný lék!!!!
Bohužel jsem měli to štěstí až na potřetí a hned se stal zázrak!!!!!!
Takže má rada je,že pokud dcera má stav kůže po 4,5 měsíci v takovém stavu..... :-( tak někde je chyba a to ve vašem homeopatovi!!!!!A je potřeba ho rychle změnit a vyhledat lepšího!!!!
My jsme u prvního byli půl roku,u druhého osm měsíců a stále stav zhoršoval.U třetí homeopatky nastalo okamžité lepšení,dcera se zvedla hned psychicky,začala spávat celé noci,kůže ji nesvědí,neškrábe se,je veselá,ekzém se ztrácí pod očima a mění se vkrásnou fungující vlhkou kůži ;-) jak říkám prostě zázrak!!!!!!!
A je mi uplně „šumák“jestli je to placebo,nebo opravdu lék,ale nám se celé rodině za půl roku změnil život!!!!!!!!
Takže jestli můžu dreři poradit ať v homeopatii věří,ale léčba u tohoto vašeho homeopata neprobíhá dobře a je na čase zkusit jinde!!!
Moc držím pěsti ať máte brzo důvod se smát,tak jako my hello

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 20.12.2011 07:22

TO lenkaskri: No jo, léčí, léčí. Berou a používají nějaké přípravky, které by jim měly pomoci, ale neodstranili tu hlavní příčinu, nebo kombinaci příčin. A to je asi ta druhá část léčby. A pozor, neplést si přírodní bylinné léčivé prostředky (proti nim nic nemám) s homeopatiky! To je jako o koze a nebo o voze.
T

lenkaskri | 19.12.2011 18:46

Kortikoidy zatěžují organismus a pokud je možné něco zlepšit přírodní cestou,pak je samozřejmé že většina maminek zvolí to co dítěti prospěje daleko více.Já znám naopak spoustu dětí,co se léčí spoustu let s AE a stále mají či měli potíže,ne každému kortikoidy pomohou.Tělo zaplavené množstvím toxinů,se snaží zbavit určitého množství přes pokožku,přitom vznikají ekzémy, akné a jiné kožní problémy.Organismus zaplavený toxiny,nemůže správně přijímat živiny a to může způsobovat nejen kožní potíže,ale i vypadávání vlasů, špatná kvalita nehtů.Někteří z nás utrácejí mnoho peněz za kosmetické přípravky,které mohou na různě dlouhou dobu přinést zlepšení,ale ta správná výživa pro pokožku a vlasy musí přijít zevnitř a to hlavně díky potravě a možnými doplňky.Já jsem dcerce na ekzém dávala přírodní bylinné produkty a stále ji je dávám,ve dvou letech vůbec neví co je to být nemocná a já jsem se stejnými produkty pomohla od léků na astma a alergie.Je spousta rodičů kteří naopak nechtějí o ničem přírodním ani slyšet.Je na každém co si zcela svobodně zvolí.lenkaskri@seznam.cz

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 19.12.2011 14:34

TO tonda12: Ta destilka byl jen příměr, samozřejmě že máčení pokožky u AE není žádoucí. Vnučka to má děděné. Měla to, když byla asi tříměsíční. Jednou aplikovali kortikoidy LOCOID, pomohlo to velice nadějně, takže pak jen mazali krém LIPOBASE a používali koupelový olej LINOLA FETT ÖLBAD a za pár dnů to bylo pryč. Jsou jí dva roky a půl a má klid. Docela by mne zajímaly důvody proč se matky vzpírají použití kortikoidů.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění