Diskuse: laserová operace očí

Řadit:
32
Kamarádka nemá fotografii.
kariin Poslat vzkaz | 21.4.2017 13:17

Koukám, že nejsem jediná kdo měl obavy z tohoto zákroku :) Ale teda naštěstí, už vím, že to bylo zbytečné. Hledala jsem docela dlouho nějakou kvalitní kliniku v praze a na základě recenzí a zkušenosti i mé známe jsem se rozhodla pro horní počernice. Při schůzce semnou mluvila velmi milá paní doktorka, která mi vysvětlila v čem zákrok spočívá, jak dlouho bude operace trvat, jak by měla probíhat má rekonvalescence a uklidnila mě :) Já jsem měla slabší dioptrie a na brýle jsem si nedokazala tak nějakou zvyknout, překáželi mi, nebo když jsem je zapomněla doma tak při řízení jsem byla nesvá, takže jsem používala pak jen čočky a ty mě nebavily každý den dávat...A za mě teda i po finanční stránce plus…Vím, že se ty peníze které jsem do toho investovala vrátí.

m.kolk@seznam.cz Poslat vzkaz | 26.12.2015 20:38

Ahoj, byla jsem 13. prosince na laserové operaci v Praze Krči a nemám jedinou výtku Původně jsem tam šla jen na konzultaci, ale paní doktorka mi nabídla dva termíny - jeden asi za tři dny a druhý hned ten den. No tak jsem skočila do bankomatu, vybrala penízky a tradá na operaci ) V čekárně mi dvakrát rozkapali oči, pak už jsem šla na sál. Tam mi vysvětlili co a jak, kam se mám kdy dívat a šli jsme na to. Bolestivost byla téměř nulová, jen nepříjemný tlak a smrad když laser začal pracovat Ale bolest určitě ne. Během 15 minut bylo po všem, vyfasovala jsem kapky a jeli jsme domů. V autě jsem měla sluneční brýle, protože už byla tma a světla z aut byla nepříjemná. Doma jsem kapala každou hodinku dvoje kapky a po asi 3 hodinách už jsem viděla skoro jasně. Oči mě jen trochu štípali, ale pohoda. Druhý den jsem byla ještě na kontrole a už všechno v pořádku. Jen měsíc žádná sauna, bazén, zátěž, zakouřené prostory, apod. Po týdnu mi vysadili jedny kapky. Po měsíci jsem byla na další kontrole, to už mi vysadili i druhé kapky. Pokud se mi dioptrie do roka zhorší, mám nárok na reoperaci zdarma (toto neposkytují protože se chtějí chránit, ale protože oko pracuje a horší se někomu postupně, takže je možné ještě další zhoršení i po operaci). Ale operaci si nemůžu vynachválit, je to hrozná pohoda nenosit čočky, brýle, nic..

No procento těch u kterých se zákrok nepovede samozřejmě existuje, ale pořád je to v počtu s těmi komu operace pomohla minimum lidí… Navíc ne vždy muže všechny okolnosti ovlivnit přimo doktor! Takže každy by měl jit prvně na vyšetřeni a až potom zvažovat pro a proti

jumbo78@email.cz Poslat vzkaz | 19.11.2015 20:40

Já už mam taky termin za 14 dni tak snad přežiju… Sice mě to na čas dost omezi v treninku no ale nedá se nic dělat :)

Ahoj vstupní vyšetření probíhalo tak že mi změřili znovu zrak, nitrooční tlak atd. všechno trvalo tak hodinku. Pak jsme vše prodiskutovali a probrali možnosti. Pan doktor byl perfektní všechno mi vysvětlil a odpověděl i na otazky takže to na mě pusobilo dobře tak uvidime :). Já jsem využila služby v Brně.

ahoj a jak dlouho trvalo to vysetreni? Pry se nesmi nosit cocky ani pred operaci a za jak dlouho od vysetreni te objednali na operaci?

jumbo78@email.cz Poslat vzkaz | 17.10.2015 18:20

Teda to je dost stažené, to jsem ani nevěděl že to jde až o tolik dolu.

Ahoj já jsem byl 20.6. na femto lasiku, na brněnské klinice Gemini. S výsledkem jsem spokojen, ze 7 a 7,25 a ztěchto dioptrií mi zbylo na každém oku ani ne 0,25. Brýle ani kontaktní čočky už nepotřebuji a vidím lépe než před operací s kontaktními čočkami.

TO m.martinaa@email.cz: Tyjo super i akce pro rodiče na mateřské. To celkem ušetřím :)

Alexa | 19.6.2015 23:11

veruska: Prosím mohla bys mi hodit odkaz na tu akci? JSem učitelka a tohle je výborná příležitost!

veruska | 15.6.2015 08:16

TO Eliska33: tam byla a jsem spokojená! Jsem učitelka a zrak se mi během let pořád zhoršoval, ve třicetiosmi jsem konečně zašla a nemůžu si stěžovat. Podstoupila jsem metodu no touch trans, což je dost šetrné... A teď koukám, že mají akci pro zaměstnance škol. Já platila za oko 15 tisíc a teď by mě to vyšlo na 9. No kdybych chvíli počkala.. ale hlavně, že vše proběhlo v pořádku a vidím jako ostříž!

Eliska33 | 11.6.2015 21:29

Je to tady trochu mrtvé, ale snad někdo odpoví :). Prosím máte někdo zkušenosti s oční klinikou oftal v Brně? Chci jít na laserovou operaci očí a kámoška mi ji doporučila :)

Romeo | 28.3.2015 11:15

Ahoj,hledám místo ve skupině na laserovou operaci očí v Brně,klinika Neovize.
Pokud máte někdo volné místo,prosím o info na email:RomcaFilipi@centrum.cz

Mája | 30.7.2014 19:06

Taky se připojím k tomu, že laserová operace očí je perfektní. Je až překvapivé, co dokáže moderní technologie. Je to rychlé a bezbolestné, takže taky doporučuji :)

Dobrý den, díky za založení diskuze, jsou tu fajn tipy. Za mě bych se přikláněla ke klinice Lexum. Mají několik poboček po republice - je tam i Ostrava. Když mrknete na tým, tak jsou tam fakt kapacity - konkrétně teda profesor Martin Filipec ( tady info o něm http://www.lexum.cz/tym/prof-mudr-martin-filipec-csc) Klinika spustila novou reklamní kampaň a mají i slevové akce přes polský server a operace tam vyjde vážně levněji, takže bych tedy vsázela na kvalitu a pak i na výhodnou cenu. Jinak odkaz je zde: http://www.groupon.pl/deals/poznan/europejskie-kliniki-lexum-czechy/38453769

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění