Diskuse: Hubnutí na rotopedu+adipex nebo jiný spalovač tuků

Řadit:
9
crazynecka | 21.5.2013 22:10

holky, vykašlete se na váhu- důležitější jsou cm ;-). Takže hodně pohybu, často jíst- po malých porcí, hodně zapojit ovoce a zeleninu..;-). Dopoledne ovoce- sacharidy a odpoledne a večer zelenina a bílkoviny :) No já mám po týdnu skoro 2 kg dole..snažila jsem se upravit jídelníček,ale ne nějak extra dieta, ale prostě to co mi vyhovuje a mám ráda, jen je důležté vědět co z toho kdy jíst a v jakém množství. No Nic, nechci nic zakřiknout, za pár dní či týdnů se ukáže, jestli pálím správně a pálím tuky místo svalů ;-) :-)

Kamarádka nemá fotografii.
jarka | 15.3.2013 17:36

ahoj mužeme si dopisovat mám taky takoví problem co tyx napiš mi na e mail filipekkajz@seznam.cz ahoj :-)

Barca | 13.1.2013 22:17

vyzkousejte centrum hubnuti bez cviceni... na strankach: http://fidousek.na-hubnuti.cz/

Terka | 9.1.2012 17:01

Ahojky,
prosím vás, jezdím sice teprve týden, ale jezdím každý den těch 40 minut a než sem začala jezdit, tak sem se zvážila a když sem se zvážila dneska, měla sem ještě o tři kila víc, než předtím! Prosím vás, čím to je? Při jízdě vypiju hodně vody a jím tak 4x denně... K snídani si dám toustový chléb (tmavý), k obědu sice máme to co je uvařeno, ale dám si malou porci, ke svačině si dám jogurt nebo lupínky a k večeři mám pravidelně zeleninu nebo mozzarelu. Prosím vás, já už si začínám zoufat :-S

| 19.3.2011 13:48

Tak s jídelníčkem to máme podobné ja jen když mam chuť na něco sladkého tak si dam mysli, o koupi orbitreku jsem uvažovala ,ale je dost velký  tak by překažel už tak mam na skříni Ab rocket a rotační disk a vůbec je nepouživam doufam že tak nedopadne časem i rotoped::vysmaty::::vysmaty::::vysmaty::::vysmaty::::vysmaty::

janinkakol Poslat vzkaz | 19.3.2011 13:22

Taky jsem jezdila při ulici,ale orbitrek je docela hlučnej takže jsem si musela vždycky ohulit televizi a pak jsem budila prcka co mi spal vedle::placici:: nu a s jídelníčkem to mám tak, žádný bílý pečivo, knedlíky, sladký, tučný takže zbývá tmavý pečivo(jen ráno k snídani) svačim ovoce, obědvám polívky(ty si neodpustim), někdy si dam omáčku jen s masem, jindy brambory bez masa, třeba jen se salátem...k večeři si dělam saláty na všechny způsoby, rozhodně nehladovim, možná trochu ze začátku než jsem si zvykla na menší porce. Doufám, že to tak pujde dál, neboť na mě těhotenství zanechalo 25kilo, takže jsem začínala na stovce::stydlivka:: takže držím palce ať to šlape::souhlas::

| 19.3.2011 11:39

Ahoj::ano-ano::
Tak zatím je to krátce ale snad to vydržím  jezdim vždycky při Ulici cca 35min a pak hodinku u tisic a jedna noc  rotoped si postavím na střed obyvaku ať můžu sledovat. ::ano-ano::Ale když semi fakt nechce !! tak si předctavim nějakeho pěkneho chlapa a svou postavu tak semi chce hned::vysmaty::::vysmaty:: To opravdu na mě zabíra 100% .Na zumbě jsem byla zatím jednou a je opravdu super chystam se zase::usmev:: 10 kilo za 8 týdnu to jsi šikula jen tak dále a jak to maš s jídelníčkem??::usmev::

janinkakol Poslat vzkaz | 19.3.2011 08:38

Ahoj, máš můj obdiv::tleskajici::! Měla jsem doma rotoped i orbitrek ale po týdnu::ne-ne::sloužil pouze jako věšák ::vysmaty:: Pravdou je že v 1+1 se dá těžko někam uskladnit takže jsem ho musela pořád přešoupávat a cvičení se mi znechutilo. Nedám dopustit na zumbu, baví mě a chodím se tam dreagovat. Spolu se sibutraminem mam dole 10kg za 8 týdnů::radujici::

| 18.3.2011 20:38

Ahoj holky Pořídíla jsem si rotoped , tak jezdím každy večer u filmečku to je vám super!! Začala jsem užívat Adipex po 4 dnu jízdy na rotopedu+adipex zhubla jsem 3 kilča pomalu ale jde to, mám sníženou funkci št.žlázy takže hubnutí není moc snadné::ne-ne:: Tak doufám že semi podaří tímto způsobem zhubnout::usmev:: Jinak měřím 172 váha 82kg::placici:: nyní už 79 ale i tak do mé vysněné váhy mam daleko.
Budu velmi ráda pokud přidáte i vy přispěvek hubnutí nebo zkušenosti::souhlas::::souhlas::::souhlas::Držím palečky k úspešnému hubnutí::pripijejici::::souhlas::::souhlas::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění