Diskuse: štítná žláza

Řadit:
6
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 13.11.2011 17:08

TO medword1@gmail.com: Ještě se dívám, kdy dáš odkaz na předčasnou ejekulaci . :-D ;-)

Anonym | 13.11.2011 17:05

TO medword1@gmail.com: ty jsi jak brouk Pytlík :-D :-D všechno znáš, všechno víš, se vším s poradíš . Kolikpak se ti ozvalo lidí ????

dobrý den, rozhodně bych taktéž doporučil vyšetření a lékařský dozor, nicméně nemusíte zůstat jen u toho, můžete pro sebe udělat i něco navíc v tom směru, že podpoříte svoji léčbu i vhodnými bylinnými přípravky , sám s tím mám osobní zkušenost a rád se o ni podělím, pokud chcete vědět více, napište mi, rád vše vysvětlím :-)

Katerinka025 Poslat vzkaz | 18.3.2011 11:58

Dobrý den, určitě doporučuji léčbu pod lékařským dozorem. Mě před několika lety zjistili naopak sníženou fuknci (hypothyreosu), nijak výrazně tu nemoc nepociťuju ani mě neomezuje, jen každé ráno beru tabletku. Ale štítná žláza dokáže napáchat hodně škody a má v těle vliv na plno funkcí, není dobré si s tím zahrávat.

lenkaskri Poslat vzkaz | 17.3.2011 21:23

Vyšetření by jste měla určitě podstoupit a bylinky Vám nikdy neuškodí.Podpoří klasickou léčbu.lenkaskri@seznam.c::ano-ano::

maceska Poslat vzkaz | 17.3.2011 14:25

Z vyšetření krve mi byla zjištěna hyperthyreosa/zrychlená činnost štítné žlázy/ a doporučeno endokrinologické vyšetření.Prosím,zda má někdo již zkušenosti s léčbou tohoto onemocnění a zda by bylo možno toto léčit i bylinkami apod.Děkuji za každou radu.::ou-nou::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění