Diskuse: Má někoho ?

Řadit:
1
Kamarádka nemá fotografii.
Pavell Poslat vzkaz | 17.3.2011 16:32

Ahoj. Nevím si rady s přítelkyní,tak kde jinde najit radu než u žen. S přítelkyní jsme spolu 2 roky, mě je 25 a jí 21. Bydlíme každý ještě u rodičů ikdyž  6 dni z 7 je u mě,ale jen do nedávna. Asi před měsícem k ní do práce přišel nový kolega . Říkala,že to byl samej sval a že to je určitě nějakej děvkař,jenže když snim poprvé mluvila,říkala mi,že byla až v šoku jak byl „normálni“ s názorama (v duchu jsem si říkal,to se mam asi na co těšit). Od té doby už o něm nic neřekla,týdny byla ke mě apatická ,sex se skoro vytratil a byl o ničem a jezdila ke mě asi jen 2x do týdne na chviličku,že nemá čas,že musí doma uklízet atd... až včera,že se mi musí svěřit. Řekla mi,že tam byl ten kolega jen 1 týden a odešel, že se ji ale snažil uhnat a pořád nějak to zkoušel a poslední dny s otázkama „myslíš,že mam svaly ? Cheš si šáhnout“? až nakonec poslední den jí nabídl sex za 5000 jako nějaký kur**. Když jsem se začal vyptávat,jestli věděl,že má přítele tak věděl,myslím si,že se do něj zakoukala ze začátku,ale zklamal ji těma úchylárnama. Nechtěla mi už na dalsí otázky odpovídat,stím že udělala chybu mi to říct a nechce o tom už nikdy mluvit. Když jsem se ji ptal předtim co v práci, odpovídala jak ve škole,že nic,porad stejné ,ale lhala mi tim prasákem. Co si mam o tom myslet??? Měla sním románek,zamilovala se na chvíli ? Ona mi to už určitě neřekne.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění