Diskuse: Účinné přípravky na zpevnění poprsí :))

Řadit:
9
Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj nejaky krem mate nektera vyzkouseny prosim? :-))

Kulajda | 30.8.2015 16:00

TO Monika: Můžete mi prosím poslat nějakej kontakt nebo odkaz na stránky?

Monika | 27.8.2015 08:59

TO Kulajda: Byla jsem v Brně u pana Justana. Vřele doporučuji,)

Kulajda | 25.8.2015 09:54

TO Monika: Kde ste si je nechávala zpevnit? A jste spokojená teda? Jizvy nejsou moc vidět?

Monika | 23.8.2015 22:31

Myslím že ty přípravky na zpevnění poprsí jsou jen ztráta času a peněz.Sama jsem si koupila kdysi tabletky které mě přišly kolem 500, a nepomohlo mi to vůbec.Jen jsem byla naštvaná že sem za to vyhodila peníze.Tak mi přítel zaplatil zpevnění prsou.Jsem po dvou dětech a jinak to holky nezpevníte:) Možná trochu cvičením, ale plastické zpevnění je jistota.

Biki
Biki Poslat vzkaz | 24.4.2015 17:40

TO Tatu: a co láska? Jenom na to pomyslím, natož při tom a hned cítím takové kvalitní zpevnění :-)

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 26.2.2014 12:09

TO simca001: Necky a valcha. Ruční ždímání. Ruční zadělávání těsta. Chránit před sluncem. Mazat kokosovým nebo olivovým olejem. Toť vše.
Zaručené a zadarmo. T

terka07 Poslat vzkaz | 27.2.2011 18:15

no já nenechám dopustit na zpevňuící krém od eveline, jen si dost dobře neumím představit mazat si jen jedno prso aby se  to vyrovnalo::usmev:: protože poměrně dost zpevňuje a tvaruje takže bych jedno měla pěkný a druhý proklatě nízko::vysmaty:: to by asi nešlo.

Paradisea Poslat vzkaz | 26.2.2011 11:04

Ahoj, při hledání na netu, jsem na jedné diskuzi zahlédla, že existuje nějaký přípravek na zpevnění prsou a přitom je zmenšuje ! ::ano-ano::
Jedno prso mám větší a proto bych ho chtěla nějak šikovně „srovnat“ s tím druhým .. ::vysmaty::
Jaké jsou Vaše zkušenosti se zpevňujícími krémy na prsa ??
Díky za rady ..::kvetina::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění