Diskuse: Předškolní dítě a počítač

Řadit:
7
Kamarádka nemá fotografii.
Zuzka | 15.8.2015 18:48

A na jake strance si to nasla? Je to tam take placene?

Silvuše | 17.7.2015 11:26

Bavite se tu o sci testech, tuhle se o tom bavili v radiu, uz nevim jaka stanice, ale docela me to zaujalo a hledala jsem jej na netu, pro nase holky, aby si to ozkouseli a my pak vedeli treba na jaky krouzek ci jakou skolu je dat

Zuzka | 27.6.2015 10:43

Jo dekuji, no je super ze pro dospele je to zdarma, aby vedeli do ceho deti pujdou, tak jsem ty testy zaregistrovala do kategorie 10-14 let

Nikola | 20.6.2015 11:55

Zadej do vyhledavace test silnych stranek a ona ti ta stranka vyjede, urcite je dobre si je udelat a je to i pro dospele a zdarma..:-)

Zuzka | 31.5.2015 17:26

TO Nikola: A na jake strance jste je prosim vas nasla? take bych chtela aby si je nase deti udelali

Nikola | 10.5.2015 10:33

Dobrý den, v tomhle nevidim problem, pokud je to v jiste mire, nasemu malymu, tedy je mu uz 10 let :) jsem nasla na netu scio testy co potreboval do skoly, jsou moc fain, ukaze mu to jeho silne stranky na ktere se pote zamerujeme....:)

Claritass Poslat vzkaz | 13.3.2011 22:14

<strong> Dobrý den. Prosím Vás o
vyplnění dotazníku, který se týká Používání počítačů u dětí předškolního věku
(z pohledu rodičů). Pokud jste </strong> <strong>rodičem dítěte ve věku 3-7 let a máte doma
počíta</strong> <strong>č</strong> <strong> , je dotazník určen právě pro Vás. Za Vaši spolupráci Vám nabízím

</strong> <strong>možnost dozvědět se o tématu více</strong> <strong> : zašlu Vám bakalářskou práci a článek na dané
téma, který jsem napsala. Dotazník je naprosto anonymní. Jeho vyplňování můžete
začít zde: </strong> <a href=„http://predskolak.vyplnto.cz“> http://predskolak.vyplnto.cz </a>

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění