Diskuse: Dráždění prostaty

Řadit:
26
Kamarádka nemá fotografii.
Alešík | 25.3.2017 18:59

Ahojte, pokud mohu, rád bych přispěl článkem http://dokonalaerekce.cz/prostata-a-jeji-lecba-priznaky ,který mě donutil něco dělat se špatnou prostatou. Je tam i výborné video masáže prostaty, kterou jsou aplikoval a vše se zlepšilo. Možná tento článek pomůže i jiným.

Cemilak | 2.9.2016 13:38

TO danda: Super, díky moc podívám se na to.

danda | 2.9.2016 13:34

TO Cemilak: Hele já byl v excelentu a pecka

Cemilak | 1.9.2016 16:46

Cau slysel jsem ze tu masaz prostaty delaji i v nejakych masaznich salonech nemate někdo tip kde??

gg | 6.1.2012 19:14

TO yabicka: jasne, ma pani to umi, neplanovane i planovane sahnout tu i onde, a nenucene.
a jemne drazdeni vsude, vcetne hraze, ci opatrne uvnitr zadecku, je fajn - urcite ne denne. a - doporucuji dubovy gel z lekarny na gemeroidy, cistota samozrejme. a - nekdy na to naladu mam, nekdy ne. :-)

yabicka Poslat vzkaz | 13.3.2011 11:19

Dyť to je blbost nesmět na sebe sahat, jak může chlap žárlit na robertka nebo nedej bože vajíčko ::ou-nou::::vysmaty:: můj exmanžel na sebe přede mnou nechtěl sahat, takže se u nas masturbace stala jakýmsi tabu, které si on pak užíval sám při filmech o lásce, sobec ::usmev::

kvikla Poslat vzkaz | 16.1.2010 23:03

Ahoj, mrzí mě, že máš takové trápení... já jsem taky měla s partnerem trochu krizi - neměla jsem na to vůbec chuť, až jsem se začala bát, že jestli se to nezmění, bude ze mě paroháčka ::och::    jenže my máme výbornou komunikaci a zajímám se hodně o alternativní medicínu a o všchno možné duchovno a tak jsem zapojila všechny síly dohromady a vysadila jsem hormonální antikoncepci, začala jsem cvičit, meditovat, tančit břišní tance a myslím, že to dost funguje .

snad jsem pomohla? příp. ještě zkuste knížku Sex začíná v kuchyni. Hodně štěstí!!

Lemoninka Poslat vzkaz | 15.1.2010 21:33

Nevím jestli bych do toho šla. Každopádně muj partner by si o to možná ani neřekl. Občas při orálu mu prstem dráždím i konečník, proti tomu nic nemá. Ale nerada bych se dočkala nějakého fiaska, kdybych tohle zkoušela.

maaarty Poslat vzkaz | 21.12.2009 21:58

Jako žena ti mohu říci,že jsi se octl v pasti,ze které je těžké východisko. Asi některé z věcí, které uvádíš, nejsou pravda. Nemyslím si, že úmyslně..ale něco špatně hodnotíš.
Rozhodující je ale jen jedna věc: DOTYKOVÝ ODPOR. Jestli jsi ji protivný na pouhý dotyk,a jsi ještě mladý,tak vztah razantně ukonči. Dotykový odpor se nedá zvrátit a napravit. Jiná varianta je,že se budeš stále víc a víc trápit, budeš obviňován  z nevěry a nakonec se stejně rozvedeš. Nebo to kvůli dětěm do stáří vydržíš?

trichom Poslat vzkaz | 19.12.2009 08:26

jistě že ne, že jsme se sexuálně znali již před svatbou, což bylo jiný... pak otěhotněla a od té doby je to tak jak to je. Milence si myslim že nemá a podle ní masturbujou jen úchyláci ::vysmaty:: rozvádět se nechci a je otázka času, než mi na nějakou milenku přijde. Pak budu ta největší sv... na světě, i když to dělám vlastně kuli ní, aby nám, to doma klapalo ::usmev::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 18.12.2009 12:50

Promluvit si s ní o tom. Pakliže tě ujistí, že nemá milence, ani  si to nedělá sama, ty neděláš žádnou chybu a uděláš jí to dobře a přesto jí to takhle stačí, zbývá ti jen: Smířit se s tím. Rozvod. Milenka. 
Vůbec nechápu, proč sis jí bral? To jste se poznali v posteli až po svatbě?
T

trichom Poslat vzkaz | 18.12.2009 09:23

Holky pomoc ::drsnak::
nemam problem s ženami, jsem celkem pohledný muž... akorát s manželkou máme sex cca 4x ročně... klasicky jí bud bolí hlava (což jak jsem někde čet, je z nedostatku sexu ::vysmaty::), nebo je moc unavená... dá se s tim něco dělat? zkoušel jsem všechny různý fígle... dokonce, jelikož bydlíme na vesnici, jsem se zkoušel i tejden nekoupat, ale déle jsem to už nevydržel ::vysmaty::::vysmaty::
Díky za radu, Trichom.

lunela Poslat vzkaz | 6.12.2009 12:51

..jednoho takového mám ::ano-ano::.Dobře se s ním o všem mluví co se týče sexu.. takže se při nějakých novinkách nemusím bát co se bude dít..Nejdřív to proberem a potom zkoušíme.. Podle mě je to tak nejlepší,paj kde stud úplně mimo, když vím že se mu to také líbí- třeba ten análek..

yabicka Poslat vzkaz | 6.12.2009 12:46

budu muset potrénovat no ::souhlas:: hold my samy nejlépe víme kam sáhnout...a přece jenom hraví a zvídaví chlapi jsou nejlepší ::drsnak::::radujici::

lunela Poslat vzkaz | 6.12.2009 12:37

než jsem to dovolila manželoj tak jsem si zadeček roztahovala sama.. Bála jsem se,nakonec jsem zjistila že jsem vůbec nemusela ::vysmaty::,toho mého to baví hrát si se mnou, takže než vůbec navlékl kondom tak si mě asi půl hodiny připravoval než uznal že jsem připravená a bylo to super ::drsnak::.. Vůbec celé ty přípravy a první průnik..

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění