Diskuse: Vrásky ve 23 letech

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
rengila | 30.6.2015 19:22

zkus nějaký noční krém a třeba nějaké masky, tím určitě nic nezkazíš :)

janka | 29.6.2015 19:47

ahoj holky, je mi 25 a mám vrásky kolem očí a už mi začínají i na čele. Co s tím?

Cleopatra Poslat vzkaz | 13.3.2011 01:46

Ahoj, me je 25 let a taky jsem si uz vsimla, ze se mi delaji vrasky...poprve to bylo na podzim, co jsem se vratila od more...takze jsem byla asi nejspis hodne vysusena...tak ted hodne promazavam a vecer si dam vic kremu a delam si jakoby masaz a je fakt, ze je plet takova svezejsi:-), jinak samo, ze se musi pit,ale to u me neni problem:-)))

LuccaCZ Poslat vzkaz | 10.9.2010 13:17

Je mi 23 let a už mám docela hodně vrásek. Poslední dobou jsem si všimla, že mám hodně vrásek okolo očí. Jsou to drobné vrásky, ale jsou hodně vidět. Nemám je jen když se směju, ale i normálně, mezi obočím mám taky rýhu a vrásky na čele také. Na vině je asi hodně to, že pracuji na směny a dělám i 24-hodinové směny, takže většinou bývám tak 20 hod. namalovaná. Myslím, že pleť si hodně vytrpí. Oproti mým (i starším) kamarádkám jsem mnohem víc vrásčitá. Ještě ke všemu mívám tmavé kruhy pod očima.  Používám krémy od Oriflamu, ale myslím, že bych potřebovala něco účinějšího. Máte někdo zkušenost s nějakým účinným krémem? Co třeba Vichy nebo La-Roche Posay? Máte taky takové problémy s vráskami? :-(

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění