Diskuse: Rakovina děložního čípku

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
91
Kamarádka nemá fotografii.
Jujka | 7.2.2017 19:33

Dobrý den,
před měsícem jsem byla na běžném vyšetření u gynekologa kde mi výsledky z cytologie nedopadli dobře. Prý mám buněčné změny na děložním čípku, nevím však co to znamená. Paní doktorka mě však uklidnila, že v mém věku (20) je to běžné. Bohužel na další stěry půjdu až za 6 měsíců. Mám se obávat?

Jujka | 7.2.2017 19:33

Dobrý den,
před měsícem jsem byla na běžném vyšetření u gynekologa kde mi výsledky z cytologie nedopadli dobře. Prý mám buněčné změny na děložním čípku, nevím však co to znamená. Paní doktorka mě však uklidnila, že v mém věku (20) je to běžné. Bohužel na další stěry půjdu až za 6 měsíců. Mám se obávat?

k11k | 18.1.2017 14:42

Velice Vás prosím o vyplnění krátkého dotazníku. Jsem studentkou 2. ročníku magisterského studia a oboru Všeobecná sestra na Fakultě zdravotnických studií na Západočeské univerzitě v Plzni. Chtěla bych Vás tímto požádat o vyplnění anonymního dotazníku, který je určen pro všechny ženy starší 18 let. Získaná data budou sloužit pro zpracování diplomové práce na téma „Prevence karcinomu děložního čípku a využití Liquid Based Cytology“. Cílem je zjistit zejména postoje a přístup žen k prevenci karcinomu děložního čípku. Velice si vážím Vaší ochoty a času při vyplňování dotazníku.
Předem děkuji.
https://goo.gl/forms/HL4XfVMdfGCRt4PP2

k11k | 17.1.2017 20:10

Dobrý den,

jsem studentkou 2. ročníku magisterského studia a oboru Všeobecná sestra na Fakultě zdravotnických studií na Západočeské univerzitě v Plzni.

Chtěla bych Vás tímto požádat o vyplnění anonymního dotazníku, který je určen pro všechny ženy starší 18 let. Získaná data budou sloužit pro zpracování diplomové práce na téma „Prevence karcinomu děložního čípku a využití Liquid Based Cytology“. Cílem je zjistit zejména postoje a přístup žen k prevenci karcinomu děložního čípku.

Velice si vážím Vaší ochoty a času při vyplňování dotazníku.

Předem děkuji,
Kateřina Kabátová

https://goo.gl/forms/oBwGMcBXAWyBwROA3

Roman | 11.5.2016 17:36

Ahoj pokud by někdo potřeboval pomoci se scháněním leku B17 nebo s lečbou na klinice v Mexiku tak mi napište. Žiju v mexiku a mám s B17 dobré zkušenosti. Adrf.not@seznam.cz

Verca | 3.5.2016 20:08

Caute, chtěla bych se zeptat....je velký problém pro ženu byt tehotna po konizaci cipku,když je prvorodička? Děkuji za odpověď

xxevxx | 22.1.2016 22:18

TO slunko: já se nechala očkovat už v 15 a to před prvním pohlavním stykem (že prý je to nejúčinější) a stejně mi řekli, že tam ty rakovinové buňky jsou. Podle mě je důležitá prevence a chodit k doktorce každý půlrok. Když to podchytí včas, většina žen byla v pořádku. Alespoň tak se uklidňuji já.

Eva | 22.5.2015 10:50

Holky, prosím vás, na kolik vyjde očkování proti rak.děl.čípku a jak to probíhá? dcera se blíží do věku, kdy by na to mohla jít

MM | 10.3.2015 14:32

TO : očkování určitě blbost není ani v případě že nejsi panna. ale 100% to není. Já očkovaná jsem a stejně jsem na konizaci musela. HPV v sobě můžeš už dávno mít a nemusí být jen rozvinutý. Očkování tě chrání proti tisícům druhu HPV, ale proti některým ne.

espino | 13.1.2015 14:51

Moje maminka byla před 12 lety na konizaci, každý rok od zákroku vyšetřena na onkologicko gynekologickém odd u Apolináře, před rokem byla v pořádku prý a nyní má rakovinu a v tak pokročilém stádiu, že je zasažena ledvina a moč. měchýř a operovat prý nelze, jen ozaření a 15% nám dávají. Byla u více doktorů a nikdo to nechápe. A vždy jí tvrdili že je zdravá.

BEFORE | 26.6.2014 19:51

nebudu se rozepisovat, zkuste MMS1, MMS2 po zadání do google.cz Vám vyjede spousta článku a videí. Každej se děsí rakoviny, HIV, AIDS, Malarie, přitom existuje člověk, který již několik let zdárně všechny tydle nemoci dáva do pořádku u víc něž 5000 lidí po celém světě. :-! clamp darling darling

laurie | 11.2.2014 15:21

Tak pokud je tu nekdo,kdo uz si tim prosel,budu moc rada za kazdou odpoved. :-) dekuji

laurie | 11.2.2014 15:18

Ahoj.je mi 23 let,a jdu na operaci s cipkem..lepe receno(konizaci).bojim se,aby nedoslo k nejakym komplikacim :-( :-( .pac do budoucna bych chtela mit mimco :-)

Hanes | 25.1.2014 23:25

TO Iva: To je fakt, dnes už jsou vlastně očkávny 13 - leté holky zdarma. To je fajn. Nás se to ještě netýkalo, tak budeme očkovat až teď a pravděpodobně využijeme té akce VZp. Je to vyřízení v pohodě?

Iva | 21.1.2014 12:59

TO Jane: Akce VZP je fajn, ušetří to dost peněz. Je rozdíl jestli za to člověk dá tisíce nebo jen necelé 200,- Dnes se proti rakovině děložního čípku očkují snad až na výjimky skoro všechny 13-ti letá děvčata. Ty, která to nestihla toho mohou alespoň takto „téměř bezplatně“ využít.

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění