Diskuse: asymetrie prsou

Řadit:
53
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 8.10.2017 22:03

TO :

Anonym | 3.9.2017 21:30

Ahojky a můžu se prosím zeptat, na kolik to vyšlo? Chtěla bych si to také nechat udělat. Děkuji.

Karolína | 29.4.2016 11:40

TO Lenka: Ahoj, ani nevíš jak ti rozumím. Jako by jsi právě vyprávěla můj příběh...můj život..! Má psychika na tomto problému neskutečně utrpěla. A to mě trápí i další věci, ale toto je něco...co se jen tak nespraví. Jsem tak ráda, že jsem narazila na tvůj příspěvek. Nejsem jediná s tímto problémem....alespoň malá útěcha...ale chtěla bych to nějak vyřešit....úplně....ach jo :'(

noname | 29.5.2015 23:32

TO Anonym:

take mam...rekla jsem to 3 kamaradkam...a 2 To maji v ruzne forme taky...

Naommy | 24.2.2015 21:34

TO Anonym: pokud se ti vysmála, není to kamarádka. Ale neboj, tohle znám a moc dobře, zažila jsem si toho s asimetrií prsu víc než dost. Mám ale momentálně kolem sebe lidi, kteří vědí jak to pro mě bylo psychicky náročné. Psala jsem se už komentář před několika lety. Asimetrii jsem měla už od brzo, mučili mě a nechali čekat do 18let, zda se prso nevyvine, to se ale nestalo, čili jsem šla na operaci toho jednoho prsu, pak byla kauza s PIP implantáty, čili jsem po pěti letech šla na další operaci, teď mám dva roky po reoperaci a za měsíc jdu na úpravu jizvy a plastiku toho normálního prsu, jelikož čas a gravitace jsou neúprosní :-) Určitě nemá cenu být smutná, nejsi v tom sama a pokud tě v tomhle přátelé nepodpoří, já ano ;-) Pokud by tě nebo kohokoli cokoli zajímalo, jsem tu ;-)

Anonym | 27.2.2014 12:15

TO anonymka:ahoj ja mam to same co vy sverila sem se jen sve nejlepsi kamaradce a ta se mi vysmala coz me hodne mrzi. :'(

Anonym | 24.1.2014 15:24

TO Lenka: Sama jsem měla tento stejný problém-je to vrozená vada, tudíž to pojišťovna proplácí....dostala jsem implantát do menšího prsa...pár dní přetrpěla s bolestma v nemocnici a ted ležím doma v podprsence kterou nesmím sundat 2 měsíce, ale jsem storpocentně spokojená-velikost stejná akorát tvar zatím ještě ne (ale to si časem „sedne“)

Lenka | 29.6.2013 15:32

TO Anonym: Anonymko :) párkrát jsem někde četla, jak to holky zahráli přes psychologa a pojišťovna jim to proplatila. Zkus k němu zajít, pobrečet si před ním a něco ti určitě napíše. Lenka :)

Janka | 17.5.2013 17:49

Je mi 25 a tenhle problém mám už od 12ti. Měla jsem tehdy úraz, kdy mi celý hrudník stáhli do korzetu, jenže to bylo zrovna v období kdy mi začínala růst prsa a u toho jednoho se proto ten růst téměř zastavil. Roky jsem se kvůli tomu trápila, nakonec jsem i s podporou rodičů jela do Olomouce na plastiku se poradit co s tím. Jenže pojišťovna mi zákrok neschválila. Navíc v mém případě by byly potřeba zákroky dva, což by vyšlo na 50-60 tisíc. Na to nemám nikdy šanci našetřit. Tehdy jsem se přes mejl dohádala s revizním lékařem pojišťovny, protože mě nikdy neviděl, ani fotku neviděl a jenom na základě jednoho řádku, kde chirurg napsal v žádosti zhruba jaký mám problém rozhodl. Úplně mě to tehdy srazilo na kolena. V tom zákroku jsem viděla šanci na normální život po tolika letech trápení kvůli něčemu za co nemůžu, ale bohužel. Navíc teď mám takové zaměstnání, kde bych si ani nemohla dovolit marodit, okamžitě by mě zaměstnavatel vyhodil, takže už se operace asi nikdy nedočkám. Naštěstí mám skvělého přítele, který to neřeší a nevadí mu to, ale moje psychika tím stále trpí - nemůžu jít ani na bazén mezi lidi, nemůžu si oblíct žádné přiléhavé oblečení aby se na mě každý nedíval jak na exota. Navíc tím jak jsem se to celou pubertu snažila schovávat jsem si ještě zničila záda, která mě pořád bolí, protože jsem se pořád hrbila - na jednu stranu jsem doma cvičila kvůli skolióze a jezdila do lázní, na druhou stranu jsem se schválně hrbila aby mi nikdo neviděl na prsa. Kdyžtak budu ráda, když se mi ozve některá z vás abysme mohly pokecat třeba přes mejl nebo klidně i osobně. rituska.88@seznam.cz

Anonym | 17.5.2013 17:30

TO Lenka: Zdravím, Leni. Rozhodla jsem se odpovědět na Tvůj příspěvek tady. Já jsem na tom podobně, akorát s tím rozdílem, že je mi už 25. Já se dokonce odhodlala k té operaci, ale neschválila mi to pojišťovna, takže jsem pořád tam kde jsem byla. A při svém výdělku zdravotní sestry nemám nikdy šanci si na operaci našetřit - při konzultaci mi plastický chirurg řekl, že bych potřebovala zákroky dva a dohromady by mě to stálo 50-60 tisíc...

Lenka | 5.5.2013 20:33

Bohužel, tento problém mám taky :'( . Projevilo se to hned jak mi začli růst prsa, takže už ve 12 jsem věděla, že je někde problém. Myslela jsem, spíše doufala, že menší prso to velký dožene, že mi to spraví antikoncepce..a teď? Teď se modlim, že se jednou dokopu k doktorce a vydělám na operaci. Jenže, nemám vůbec sílu se s tím někomu svěřit. Neví to nikdo z rodiny, ani z přátel a můj přítel to zjistil až po půlroce. Doteďka mě neviděl ani pořádně ve světle nahou... Naštěstí mám přítele, kterýmu asymetrie nevadí, ale vadí mu, že se stydím, že panikařim, jakmile na mě šáhne. S ním do bazénu jdu, ale s přáteli? Ani náhodou. Úplý tričko? Ani náhodou. Výstřih? Ani náhodou. A nedej bože se narovnat...Řešila jsem to všemi různými způsoby. Snažila jsem se víc zaměstnat pravou stranu, takže jsem všechno brala do pravé ruky (jsem levák,a levé prso je menší) - nepomohlo. Vycpávku jsem taky zkusila, ale marně. Vypadávala a šlo to prostě vidět. Jediný co mi zbylo, tak maskovat. Podprsenku si různě utahuju tak, aby jednu stranu povolila a druhou utáhla, volnější trička a hrbení se. Můj problém, není zas tak vidět, ale ten pocit, že jsem jiná než ostatní mě ubíjí :( Proplakaný noci, pocity méňecenosti, závist těm co jsou v pořádku, a můžou ty prsa prostě vyvalit.. Lítost.. Lituju přítele, kterej trpí moje žárlivý scény na jeho kamarádky s normálníma prsama, lituju ho, že on by tak chtěl žít normální sexuální život, ale já prostě nemůžu, nejde to, musim se schovávat, zahalovat.. Operace je mím snem, ale jelikož je mi 19 a stále studuji a žiji s rodiči, kteří mi vidí do financí, tak prostě nemůžu. Nechci se jim s tím svěřovat, nepochopily by mě. Snažily by se mi to vyvrátit, jaké je to vyhazování peněz a prznění těla. Momentálně, sama sobě gratuluji, že jsem to napsala aspoň sem.. Snad se jednou dohrabu do velkého vysněného finále a žít jako normální holky.Dívkám se stejným problémem držím palce, nepřeji vám to, ale jsem ráda, že nejsem jediná..
Zdravim, Lenka :)

anonymka | 20.3.2013 23:49

Ahoj, je mi 14 a jsem moc ráda, že jsem narazila na tuhle stránku, aspoň v tom nejsem sama.. moje prsa jsou(nechce se mi to říkat) ale ošklivá. Jedno je malé a druhé velké. Levé prso mi visí víc dolů a pravé je zas špičatý. Jelikož jsem vyrůstala jako tlouštík, mám velké bradavky a o to je to nechutnější..řekla jsem to jen kamarádce, která má stejný problém. Bojím se to říct mamce a už se modlím aby mi bylo 18, na tu plastiku fakt chci jít, spíš to potřebuji.. vážně se netěším na svůj první sex, protože mám problém ještě dole, mám totiž i dost asymetrické pysky..to je teda už dost dlouho, ale ta prsa byla znát tak v 11 letech. Teďka posiluji a hubnu, zatím nevidím žádný rozdíl, podle mě nic nepomůže jen ta plastika a hlavně mě štve, že asi nebudou peníze a je to strašně dlouhá doba čekat do 18. Opravdu závidím holkám které mají krásná prsa, vždyť se ani nikde nemůžu ukázat.. :-( Je to strašné, dříve jsem kvůli tomu brečela, ale nemá to cenu, brzy to řeknu mamce, ale ještě na to nejsem připravená..doufám že se to třeba zlepší ale spíš ne :/

sanite | 4.5.2012 22:04

TO TT: Ahojky,

vůbec se nenech vystrašit. Doktoři kolikrát moc rádi děsí a nakonec z toho nic není. Samozřejmě se nic nestane, když na vyšetření zajdeš. Jinak bych ti určitě poradila, pokud s tímhle chceš něco dělat, objednat se na nezávaznou konzultaci k doktoru Sukopovi, na kliniku Královské Vinohrady, kde by ti řekla všechny možnosti, pro a proti. Pokud jsem správně pochopila, je ti patnáct? V tomto případě by nejspíš, řekl ať ještě s operací (pokud by jsi na ní chtěla jít) chvíli počkáš, pokud se ještě něco nezmění jelikož jsi dosti mladá. Mě taky nechal čekat do osmnácti a za to čekání to vážně stálo. Teď se prsím kde to jde ;-) Každopádně je to jeden z nejlepších plastických chirurgů, s lidským cítěním a pro pacienta udělá jen to nejlepší. Neudělá nic, čím by sis ty nebo on nebyl jistý. To samé se týká přístupu celého oddělení na této klinice. Kdyby jsi měla nějaké otázky nebo chtěla prostě jen pokecat, určitě se mi ozvi. S asimetrií jsem si užila svoje, dokonce i s kauzou škodlivých PIP implantátů, tagže kdyby cokoli, ozvi se na mail: pajinkamalinka@seznam.cz

držím palečky ;-)

TT | 3.2.2012 12:57

Zdravím.....Mám pravé prso o dost větší než to druhé, vím to už docela dlouho, ale nějak sem se do teď neodhodlala s nikým to nějak probrat...dnes jsem byla na obyčejném vyšetření u dokotrky (na patnáctileté) a ta mi řekla, že s tím mám zajít ke gynekologovi, hrozně mě děsila že by to mohlo být něco vážného, ale podle toho co tady čtu to nic tak vážného není....takže teď nevím...na jednu stranu s tím chci něco udělat, ale hrozně se stydím... :-! Pomoc, prosím... :-!

neštastná | 20.12.2011 02:55

je mi 2O let je normální že mám jedno prso už vyvinuté a to druhé ještě ne?pravé mám malinko menší to ani není vidět ale je víš než to levé,levé je hezké a vyvinuté a to pravé ne že jenom je níž,ale má i jiný tvar..dole vypadá jakoby protékalo..může se stát,že se to pravé ještě vyvíjí?že je !opozděnější než to levé??strašně se stydím před přitelem,proto se radši milujeme ve tmě nebo v přítmí on o tom neví asi si toho nevšiml ještě..nemůžu s ním chodit ani do sprchy,nechci aby si toho všiml:((.myslím si že to je špatnou podprsenkou protože skoro žádná mi nepadne a nesedí tak jak by měla.prosím odpovězte mi někdo. :'( :-(

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění