Diskuse: Už nevím....

   
Řadit:
9
příspěvků
Správce: paola11
Kamarádka nemá fotografii.
paola11 Poslat vzkaz | 28.2.2011 14:26

::ne-ne::, každá nevěra neják začně a časem se provalí. Když muž to skusi jednou je pouze otázkou času,kdy bude následovat po  2,3 atd. Moje rada oko za oko, anebo alespoň naznač, že to umíš taky a uvidíš jak ho to sebere.
::svaty::¨, rada nakonec, když muž anebo žena zahne jednou, už nikdy s tím neskončí .Je pouze otázkou času,kdy se nevěra bude opakovat a za jakých okolnosti. Věř mi, život je dlouhý a nakonec se to stejně provalí za absurdních okolností. Náhoda je super blbec. Útěchou je pouze to,že Boží mlýny melou pomalu a nakonac na každého dojde. ::tleskajici::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 18.1.2011 16:31

Věřit? Jasně že ne! Dej ho vykastrovat, on ho ten humor přejde.. ::vyplazeny-jazyk::

Kamarádka nemá fotografii.
abcde Poslat vzkaz | 18.1.2011 16:28

Dobrý den všem, chtěla bych poradit. Se svým přítelem sme spolu byli 3 roky a nedavno me podvedl. Nešlo o nic važného jen o nějake líbání ale bylo kolem toho plno lží. Navíc to bylo s holkou, ktrá bydlí kousek od něj znaji se od mala a před půl rokem mel od ní plný krk cucfleků ::placici:: moc se omlouval a slibil ze uz sni nikdy nebude mit nic spolecneho a tak sme se k sobe vratili. Všichmi mi to ale vyčítají. Můžu mu ještě verit kdyz mi pul roku lhal? myslíte ze sem neudelala chybu kdyz sem se k nemu vratila? vim ze sou daleko horsi veci, ale my jsme mladi a nechci aby to doslo dal... dekuji za pripadne rady...

Kamarádka nemá fotografii.
jituskaaa Poslat vzkaz | 18.1.2011 15:52

Přeju hooooodně silné nervy a ať Ti to dobře dopadne ::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
Ladynka23 Poslat vzkaz | 18.1.2011 12:34

Děkuju holky za supr radu, už se ho nebudu bát a budu si stát za svém. Chci jen pro své dítě to nejlepčí a né, aby pořád viděl rodiče se hádat, to raději aby měl každého jinde, než aby vyrůstal takhle.

Kamarádka nemá fotografii.
jituskaaa Poslat vzkaz | 18.1.2011 12:17

Bych rekla, ze tady to hranici s vydiranim. Tak mu rekni, at si test otcovstvi zaplati, kdyz ti neveri a zdar. A poohledla bych se po jinem chlapovi, pozor aby se to nezacalo stupnovat, jeste te zacne bit a co potom. Jako tohle neni sranda ::kocka::

Kamarádka nemá fotografii.
Ladynka23 Poslat vzkaz | 18.1.2011 12:07

Právě, že mi docela často sedíme a mluvíme o všem co nás trápi, ale mě připadá, že se to vněm udrží jeden den a pak se zase vše vrátí do normálu,to víš že mě to tak bolelo, že mi nevěří, vždyt on ani nemá důvod mě podezírat, jsem pořád doma, nemám žádné kamarády a když tak jdu do krámu a zas domu, kde bych si asi tak našla nějakého milence?

Kamarádka nemá fotografii.
Tamara80 Poslat vzkaz | 18.1.2011 11:53

Ahoj přečetla sem si tvůj příspěvek a je mi tě docela líto mít dítě a mit vedle sebe muže co tě takhle psychicky týra a nevěří ti je docela težké,a ubíjejíci,a snáď mě nenapadá jediná možnost jen rozchod,:-(když chce po tobe test otcovství mě by to jako ženu tak sklamalo že bych se na něho nemohla podívat,když nemá důvod se takhle chovat uvažovala bych rozhodně o rozchodě,anebo když  by to šlo rozumně si s ním sednou a vyříkat si všechno držim palečky.

Kamarádka nemá fotografii.
Ladynka23 Poslat vzkaz | 18.1.2011 11:40

Už nevím jak dál. S přítelem jsme skoro 3 roky, máme spolu zdravé krásné dítě, ale už padly i slova, že by chtěl test otcoství,že mi nevěří, že je jeho. Prý jsem ho podváděla a i mě podezírá, že někoho mám, když je v práci, prý to tak ženský dělají mi odůvodníJenomže, já ho nikdy nepodvedla a pořád ho miluju. Jenže v našem vztahu není jen ta podezíravost, ale i výčitky, že jsem před ním měla někoho, nebo že jsem dělala něco co on ted nemůže unést:např na internetu viděl fotku, kde sedím s klukem na disco a povídali jsme si, začal hned vyšilovat,že jsem sním spala nebo co jsem sním měla když mu po 3 říkám, že nic, tak se nasere ještě víc a zvyšuje hlas, že já se bojím a řeknu mu vše co on potřebuje vědět, nebot nechci aby mi zas ublížil. Posledních půl roku se pořád hádáme a rozcházíme, jeden na druhého žárlíme a podezíráme,já konkrétně mu vyčítám, že pije, pak je na mě hnusnej a hned jde na lide.cz a píše tam 15 holkám,jen aby mě asi nasral. Nevím proč tohle vše píšu asi že nemám žádnou blízkou osobu,který bych se mohla svěřit, jen bych chtěla prostě vědět, zda je to normální nebo jestli prostě mám od něj odejít a nenechta se takhle psych. týrat. Děkuju předem za odpovědi

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění