Diskuse: Sibutramin nebo Adipex?

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 30.7.2011 20:07

TO Petra111: DOBRY DEN ! MĚLA BYCH ZÁJEM O ADIPEX ! PROSÍM NABÍDNĚTĚ ! janavaclavov3@seznam.cz

terka07 Poslat vzkaz | 22.2.2011 16:38

výloženě jsem pro adipex. jeden prostý důvod, dá se sehnat na předpis v našich lékárnách, není to žádný neznámý dodavatel a mimo to víte co kupujete i když je to z černého trhu, to si u sibu, který v ČR byl stažený z prodeje , říct nemůžete ani náhodou. Mimochodem sibu se mnou hnul tak první 3 týdny a pak nic, adipex jsem nezkusila nevím, kdysi dávno meridie z lékárny mi dala 30 kg do mínusu:) takže já jsem pro oficiální léky z lékárny.

holci Poslat vzkaz | 22.2.2011 13:30

Mám zájem o sibutramin.Bohužel,už jednou jsem naletěla podvodnici.Nabídněte...

Marssula Poslat vzkaz | 14.12.2010 19:57

Hoj Já brala Meridii a zhubla jsem tehdy dost, ale ze sibutraminu neee!! :-) Nevím no na každého to asi působí jinak, těd 5 den užívam Adipex a v pohodě nemám žadne nežadoucí účinky jen občas sucho v puse a za 5 dní 2,5 kg dole. Jo a zkoušela jsem taky EBS ale nic jsem nezhubla, ale jak říkam na každého to působí jinak  :-)))::smutny::
::smutny::

Jasmina6 Poslat vzkaz | 7.12.2010 15:11

Ahojky, chtela jsem se zeptat nevite nekdo co je lepsi,  Adipex nebo Sibutramin? nebo nejake jine leky na hubnuti? Za rady vase rady predem dekuji :o)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění