Diskuse: Prosim poradite?

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
bombon Poslat vzkaz | 21.2.2011 22:25

Ahoj Vanilko chtěla bych ti poradit jednu věc zkus to s ním jestli hledáš opravdickou lásku tak ta se dostaví když ne pusť ho k vodě ahoj bombon.

bombon Poslat vzkaz | 21.2.2011 22:25

Ahoj Vanilko chtěla bych ti poradit jednu věc zkus to s ním jestli hledáš opravdickou lásku tak ta se dostaví když ne pusť ho k vodě ahoj bombon.

makak Poslat vzkaz | 7.2.2011 14:23

::pripijejici:: na nic nečekej a ,jestli ti neznámý utkvěl nejenom v oku ale i v srdci  ještě dneska a třeba opakovaně  jdi do klubu  a  potkáš toho co  čeká na tebe a také neví ja se s tebou má spojit. ::kocka::. Držím palce , at to klapn z ke spokojenosti vás obou.

vanillka Poslat vzkaz | 29.1.2011 21:13

Ahoj vsem, mam takovy dotaz, pokud by nekoho napadlo reseni, budu moc vdecna za jakoukoliv radu. byla jsem poprve v jednom klubu s mym novym objevem a tam jsem potkala jednoho kluka, asi trikrat jsme se potkali a on mi pokazde venoval nadherny hluboky pohled, pak se mi vysypali nejake veci z kabelky a on mi je ochotne pomahal sbirat a nadherne se usmal,vubec na nej nemuzu zapomenout, byl moc krasny a byl tam sam, ja se ani ve zmatku te chvile nezeptala jak se jmenuje, snazila jsem se ho najit na FB, ale marne, neznam ani nikoho z klubu, koho bych se na nej zeptala chtela bych ho znovu videt, ale nevim, jak to udelat... predem dik za radu...pokud bych znovu mela do klubu jit, tak ani nemam s kym, moje kamosky na tyhle akce nejsou...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění