Diskuse: ANOREXIE - poškození mozku, SMRT...

   
Řadit:
6
příspěvků
Správce: orchidey
Kamarádka nemá fotografii.
orchidey Poslat vzkaz | 21.2.2011 10:06

Dobry den , četla sem příspěvek a mohla ti doporučit bylinný produkt ktery pomáhá bud při snížení vahy a nebo podvaze . Sice je to na delší dobu ale muže to ovlivnit jak tvoji psichyku tak i žačít přibírat . Nejsem vědma ale pracuji s bylinkami a měla jsem zdrav.problémy se zaněty a dostala sem se z toho . Sice to stojí nějkou korunu ale vím že to mnoha lidem pomohlo - ozvi se mi na email : cermakovajarka@seznam.cz pěkny den Jarmila::kvetina::::srdce::::souhlas::::tleskajici::

Kamarádka nemá fotografii.
sarah Poslat vzkaz | 15.2.2011 17:17

.. je mi líto, že to musím napsat, ale tohle sami doma nevyřešíte.. Udivuje mě přístup lékařky tvojí maminky.. Měla by vám minimálně poradit na koho se obrátit.. Pokud ti můžu radit, zkus sama vyhledat nějaké odborné pracoviště a sama si s nimi sjednat schůzku a domluvit se jak s maminkou dál jednat.. Při léčbě anorexie nebo bulimie by stejně měl ošetřující lékař spolupracovat s celou rodinou, protože tahle nemoc není o tom „být hubená“.. Je to o řešení problému o kterém ani nemusíte vědět..

Kamarádka nemá fotografii.
Annanas Poslat vzkaz | 1.2.2011 19:24

Musím reagovat, i když vlastně nevím, co napsat... Najednou mi všechny moje problémy příjdou tak malicherné, až se stydím::stydlivka::. Naskočila mi z té představy husí kůže. S takovým extrémem jsem se važně nikdy nesetkala.
Moc ti přeji, aby šla tvá máma správnou cestou. Bohužel, už ji to nemyslí, tak nezbývá, abyste na ni byli co nejtvrdší.
Hodně štěstí a co nejpevnější nervy, ať to nezničí i tebe.

Kamarádka nemá fotografii.
lolka Poslat vzkaz | 27.1.2011 17:34

Dívka jako ty se má přes den smát, mít takové problémy jako např. co si vezmu zítra na sebe, kam jsem založila tu knížku, jestli dnes má kamarádka nezapomněla, o co jsem ji žádala, ale ne, ty máš problémy takového kalibru.
Matku bych s pomocí notáře a lékařky zbavila svéprávnosti a poslala ji do léčebny - pro anorektičky a alkoholiky. Pokud by si něco udělala, není to tvá vina, ty i tvá rodina jí chcete přece pomoct, jiná cesta není. Je šílená, je nemocná, ale pokud se uzdraví, pochopí vaše jednání. Snad se dá takového onemocnění zbavit úplně, ale nejspíš je to jako závislost na drogách, nikdy si nemůžeš být jistá, že se to nevrátí zpět a nezasloužíš si mít takový stres, i když je to tvá maminka. A ta lékařka, pokud si neví rady, zajdi za jiným lékařem nebo rovnou za psychologem a požádej ho o radu, jak postupovat dál.
Drž se a ať to dopadne dobře.

Kamarádka nemá fotografii.
| 14.1.2011 23:01

Opravdová hrůza.
Bohužel si myslím, že tu mámu, co jste předtím měli, už dávno nemáte.
Už ji vzala nemoc. Mentálně, a za chvíli asi i psychicky.

Proboha, s 25 kg přece nejde žít.
Chlast, blití, bordel, neúnosné chování-maminka je vážně nemocná, a je to nemoc smrtelná.
Nic jiného, než izolace a výkrmna teď nemá smysl.

Držím pěsti, ať ji dostanete co nejdříve do PL. I kdyby tam měla být dva roky, je to lepší, než tohle.

Jinak, v tomhle stavu by měla být asi spíše na kapačkách v nemocnici.

Ach jo, máte to všichni těžký, držím pěsti.

Kamarádka nemá fotografii.
LuckyLucy Poslat vzkaz | 14.1.2011 19:53

Myslím, že anorexie patří mezi nejhorší nemoci... Moje maminka má anorexii (bulimii) už několik let... Začala ji mít jako mladá, když jí bylo kolem čtrnácti let, to jí její bratr nadával, že je tlustá a přitom nebyla. Tenkrát začala zvracet a mít mindráky. Objevilo se jí to znovu, když jí bylo 42.. Teď už je to pět let... První roky jsme se snažili udělat úplně všechno pro to, aby se uzdravila. Stálo mě to hodně úsilí a dokonce jsem kvůli tomu skončila s nervama v léčebně :-(. Nešlo nijak jí pomoci. Začala být agresivní, nesnášenlivá, zlá, arogantní. Nepomohli jí ani doktoři. Léčila se dva měsíce v léčebně, ale pak podala reverz a oni ji pustili... Nepomohlo vůbec nic. Skončila s váhou 24 Kg - s tím chodila ještě do práce! Nikdo nechápeme jak to mohla zvládnout... ale byla zlá, agresivní, bezcitná, pořád zvracela... Po bytě se neustále váleli zbytky jídla, na koberci kosti z kuřete, kuchyň vypadala jak po výbuchu - ještě do toho stihla chlastat, pak zvracela, na záchodě neustále byly blitky... Měli jsme opravdu nervy to pak uklízet... Takhle vypadaly víkendy. Pak jí obvodní doktorka řekla, že dostane neschopenku a jestli nepřibere do měsíce 5 kg, tak ji pošle do Bohnic. Ona za ten měsíc přibrala 5 kg... To bylo v říjnu, do prosince měla 32 kg a všechno šlo skvěle. Pak po Vánocích se ale opila a už začala zase pít. Teď už je to neúnosné... tenhle týden je nejhorší týden s ní... Je hrozně agresivní, má 25 kg, zvrací, má záchvaty, nadává mě i tátovi, doma nás ničí, pomlouvá nás všude, že ji šikanujeme a že jsme na ni hrozně zlý, za zády na mě nadává - strašně sprostě, vyhrožuje smrtí... je to prostě hrozný... Volala jsem její lékařce, ale ta neví co s ní, řekla, že je blázen, ale že ji máme naložit do auta a odvézt do Bohnic... to ale jen tak nejde, ona je schopna v záchvatu nám ublížit  a hlavně včera jsme s tátou přišli domů a všude po podlaze bylo jídlo a blitky, ona byla zamčená v ložnici a řvala na nás, že jsme hajzlové a ať ji necháme být... řekla jsem tátovi, že zavolám sanitku, ale on řekl, že v žádným případě, že to mám nechat být! Babička je taky proti tomu abych volala sanitku... Dnes ráno přišla v 5 ráno za mnou a za přítelem do pokoje a začala tam vyvádět, že jsme cvoci a blázni a že se předávkovala práškama a pak vyváděla ještě tři hodiny... Nevím co dělat, zabije se doma a když by jsme zavolali sanitku, tak jak tvrdí táta s babičkou, tak se sama zabije nebo podřeže tam... tahle nemoc je tak neskutečnej hnus, že to je až neuvěřitelný :-( :-( :-(

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění