Diskuse: 40+ o životě a o mužích

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: pruzkumnice
Kamarádka nemá fotografii.
pruzkumnice Poslat vzkaz | 18.2.2011 12:41

děkuju. pokud znáte někoho ve svém okolí, kdo by mohl být přibližně v tom věku, dejte vědět!:) ráda přijedu kamkoliv.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 17.2.2011 13:08

O tom vůbec nepochybuj ::drsnak::

Kamarádka nemá fotografii.
sarah Poslat vzkaz | 17.2.2011 12:47

A to by si měl být ty? ::smich:: ::smich:: ::smich::

Kamarádka nemá fotografii.
sarah Poslat vzkaz | 17.2.2011 12:45

..nejsem sice ve „správném“ věku, ale držím pěsti, ať se ti „výzkum“ daří.. ::kvetina::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 15.2.2011 17:14

Ahoj Jitko, sice ještě nejsi ve správném věku, ale což se takhle sama nechat ovlivnit významným mužem? Hmm ::drsnak:: Pro psycholožky mám slabost ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
pruzkumnice Poslat vzkaz | 15.2.2011 16:43

jak vidím, téma se tady zatím moc neujalo, snad jsem vás nevystrašila!:) pokud byste, dámy, některá z vás měla chuť popovídat si soukromě s budoucí psycholožkou a pomoct mi tak se sběrem dat, moc ráda si vyslechnu váš příběh. jde mi o cca hodinový rozhovor, ve kterém si sama určíte, respektive spolu uvidíme, jak moc „do hloubky“ půjdeme. neváhejte mě kontaktovatemail: jitka.chalupska@seznam.cz

Kamarádka nemá fotografii.
pruzkumnice Poslat vzkaz | 8.2.2011 18:26

ahoj a dobrý večer!jsem jitka, je mi 25 let, studuji psychologii v brně a zajímá mě identita žen ve středním věku (v literatuře velmi široké rozpětí od 35 do 65 let, takže se nenechte zastrašit, prostě, jak se cítíte). <b>ráda bych vás pozvala k nezávaznému popovídání o tom, jak vás ovlivnili významní muži ve vašich životech.</b> můžeme mluvit o partnerech, bratrech, otcích, učitelích, zkrátka o komkoli, kdo vás napadne. byl pro vás vůbec nějaký muž v životě důležitý? co pro vás znamená typický muž a typická žena? jak vedle sebe mohou existovat?nejsem ani aktivní feministka, ani zastánkyně tradičních rolí, podporuji otevřenou diskusi.jsem zvědavá na vaše podměty, beru to jako předvýzkum, úvod do tématu, takže se nezdráhejte::usmev:: pokud by se tady vyvinula diskusní skupinka, můžeme se časem domluvit na účasti v reprezentativním výzkumu (hloubkové rozhovory s 10-20 respondentkami). 

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění