Diskuse: Jak se probrat ze sna

Řadit:
19
Kamarádka nemá fotografii.
sexlepe | 25.12.2013 17:35

Učení může být zábava
Během týdne, pilně studovat víkend, a já jsem se cítil naprosto v pohodě. Udělal jsem to ve škole, ne? Získejte co nejvíce z průběhu vyšetřování, a mít dobré oko zároveň je pro mě velmi důležité. Untoxin vám pomůže soustředit se při studiu a po velkém lék na prohýřených oživení v noci!http://sexlepe.cz/untoxin/

sexlepe | 25.12.2013 11:59

Spankadoo je jemný, bezpečný a vždy připravený!
POZNEJTE SVÉ VLASTNÍ TĚLO!

S Vaším vlastním Spankadoo můžete poznávat své tělo a přesně zjistit, co Vám přináší tu největší rozkoš. Jemný tlak, saní, pozice a síla, dokud nedosáhnete vždy perfektní výkon. Abyste se stali lepším milencem, musíte nejdřív poznat své tělo. Dosáhněte masívní orgasmus a nekonečné množství zkušeností se zárukou maximálního soukromí. Spankadoo je vždy připraven!

Kupte si svoje vlastní Spankadoo pro absolutní kontrolu!
VLOŽTE SKUTEČNOU SÍLU DO SVÝCH RUKOU

Spankadoo – přístroj na rozkoš, je univerzální a vyroben tak, aby seděl na všechny velikosti penisu. Je velice kompaktní na lehké přenášení a zkonstruovaný tak, aby Vám zaručil maximální bezpečnost. Je důkladně testovaný a diskrétně odesílaný tak, abychom zaručili Vaše soukromí. Každý přístroj Spankadoo zaručuje spokojenost a garanci!http://sexlepe.cz/spankadoo/

fracan Poslat vzkaz | 11.2.2011 20:31

...a to měl zazobaného taťku a mamku umělkyni, „to se to bádá, to se to vědecky pracuje“ (Werich). Ale něco na tom pesimismu a vzdání se vůle přece jen bude. Ráno když lezu z postele do práce tak si představím nějakou tu pozitivní myšlénku typu „je to v pr.“ a „se. na to“ jakožto vzdání se své vůle a div se světe, ono to pak vůbec není k zahození ::radujici::

fracan Poslat vzkaz | 11.2.2011 20:10

Rozhodně zajdi za psychologem, podívej se k jakému na netu a co o něm píšou pacoši, abys věděl jakého vybrat. V tomto případě - vzhledem k symptomům jak je popisuješ, bych možná uvažoval o psychošovi - logoterapeutovi. Nenech se odradit nepříjemnostmi spojenými s touto cestou, hlavně akce.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 11.2.2011 08:01

Není On ta Realita? ::usmev::

| 9.2.2011 22:05

...ono to snad ten smysl pro humor nakonec i  má...::tleskajici::

(-:

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 9.2.2011 21:58

Všechno popřu ::vysmaty:: Všechny Sajrajty jsou smyšlené a jakákoliv podobnost se Schopenhauerem je čistě náhodná. ::drsnak::

| 9.2.2011 21:21

Etický názor :
Nejlepší prostředek, jak se nestát příliš nešťastným je nežádat být příliš šťastným. Být příliš nešťastným je velmi lehké, být šťastný je těžké, ba nemožné. Všechen náš život je něco, co by raději nemělo být. Největší moudrostí je popírat a odmítat jej, podle Platónova výroku: „Žádná z lidských věcí nestojí za velkou námahu“.

Realita :
Na to, aby přesvědčil čtenáře, že opravdu věří svým pesimistickým závěrům, si je až příliš vychutnával. A jeho kruté útoky na populární předsudky odhalují daleko větší poutání k životu než k odříkání, které navenek upřednostňoval. V jeho způsobech byla jistá neomalenost a arogance. Ale jinak měl společenskou povahu. Miloval ženy, víno a zpěv a žil normálním životem egoistického učence. 

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 9.2.2011 20:32

No dobře, ale i optimista může přijmout fakt, že <em>„Život je utrpení“ - Buddha. </em>Vždyť je to tak přece správně. Bolest je takový přírodní benzín, energie, motivace všechno živého. Utrpení má člověk přijmout a snažit se v něm sílit. Můj názor..

| 9.2.2011 20:10

Pro naše štěstí je důležitější,
co člověk je, než co člověk má.

SCHMIDT, Louis

Pesimista je člověk, který není
šťastný, leč cítí-li se nešťastný. A ani potom není spokojen

| 9.2.2011 19:14

<strong> Osud míchá karty, my hrajeme.

</strong> <strong>Devět desetin našeho štěstí spočívá výlučně ve zdraví. S ním se stává všechno zdrojem požitku. Naproti tomu bez něho není žádný vnější statek, ať je jakéhokoliv druhu, uchopitelný.</strong>

<strong>(Zdravý ubožák je šťastnější než nemocný král.)

</strong><strong>Zcela šťasten se necítí nikdo, ledaže by byl opilý.</strong>

<strong>ŽENA je oslnivý efekt přírody.</strong>   ::usmev::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 9.2.2011 18:20

<em>„Slast a štěstí je iluze, něco negativního, totiž nepřítomnost bolesti. Bolest je vlastní realitou života.“</em>

| 9.2.2011 17:07

takový to máš (-:

:-P

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 9.2.2011 13:42

To máš dobrý, já ne (-:

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 9.2.2011 13:24

Tak například já jsem šťastnej chlap.

DIALOG
nápověda