Diskuse: Trapas na gyndě

Řadit:
25
Kamarádka nemá fotografii.
nick | 30.1.2013 20:08

TO market222:

P :-\ roč ne? Může se to klidně stát.

nick | 30.1.2013 20:04

TO Katy85: To je pravda, doktoři gynekologové jsou citlivější, než doktorky a také chápavější. :-*

Julietta | 26.7.2011 12:57

ahoj, ja si myslim, ze klidne muze mluvit pravdu, a z vysetreni byt vzrusena ... Mám totiz tetu, strejdova manzelka, ktera je podle slov me mamky velice sexualne naruziva (az to strejdu po 30 letech uz moc nebavi ;-) ) a ta musi chodit jenom k „drsnym“ gynekologum, tim chapejte , takovy ti doktori kteri jsou celkem tvrdi a vysetreni nas obycejny holky , muze spis bolet ... =-O Protoze teta jak ma nejakou doktorku treba jak je moje, ze je jemna a opatrna ,a jen to tam tak trosku ťuťu ňuňu strka ---- tak ona z toho ma ORGAZMUS --- vsechny jeji zname se divi a nechapou .. no, kdyz sem se tohle od mamy dozvedela tak sem byla taky trosku v soku, ale hold kazdej sme jinej .... co ja bych dala za orgasmus O:-) ;-) , a tetka ho ma na gynde v kresle ;-)

Soleil Poslat vzkaz | 9.2.2011 17:39

Tak nějak ::usmev::

jituskaaa Poslat vzkaz | 9.2.2011 16:34

vsadim se, ze dotycna neni vubec zadna dotycna ale dotycnY a dela si tu z Vas pr**l ::smich::

Nebo je to nejaka pubertacka co si jen dela srandu.

Stejne jako „slecna“ NIMFA - to pise stoprocentne nejakej chlap ::smich::::smich::

Katy85
Katy85 Poslat vzkaz | 9.2.2011 15:46

nikdy nadám dopustit na doktora gynekologa, je více citlivý, ženské gynekoložky jsou dost hrubé a vyšetření od nich mě vždy bolí. A to jestli je doktor mladý a sympatický, mě nikdy nevzrušovalo. Ale je to zvláštní, každá žena je jiná, takže se tomu nedivím pokud to někoho vrzuší ::usmev::

Dobrunka Poslat vzkaz | 8.2.2011 18:43

....hele netvrď mi že neměl takový ty gumový rukavice a přes ty by to necejtil, takže buď sis tohle prostě vymyslel/a nebo nevim.Aby to doktor viděl,muselo by toho bejt opravdu hodně .Nezdá se mi to.

market222 Poslat vzkaz | 26.9.2010 23:02

Já se fakt bavím, jak někdo může mit orgasmus při znásilnění! Asi jsem z jiné galaxie...jinak přímo k příspěvku, připadá mi to spíš jak pubertální příspěvet typu Bravo Girls atd. ::vysmaty::::vysmaty::::vysmaty::

yabicka Poslat vzkaz | 17.11.2009 19:32

Kruci kam na ty doktory chodíte ::radujici::Taky bych chtěla takového potkat ::smich::

Adik Poslat vzkaz | 15.11.2009 01:14

Ohledně chlapů nevím... ale řekla bych, že pro ženy to rozhodně neplatí. Kolik jich nedosáhne orgasmu při sexu nikdy a to se jim to líbí! ::ou-nou::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 23.10.2009 11:10

Sem někde čet, jo, že prej ženská může při znásilnění dosáhnout orgazmu. I když se jí to vůbec nelíbí a nechce to, tak prostě její tělo nějak reaguje.

Je třeba známá věc, že chlapovi jde vyhonit i proti jeho vůli. Prostě ho někde přivaž a dostatečně dlouho masíruj a je to!

Kloa Poslat vzkaz | 22.10.2009 18:48

Tak myslím, že tohle je všechno o tom, že se ti ten gynekolog líbil. Proto tvé tělo reagovalo tak jak reagovalo. To je jedno, ale podstatou mých příspěvků je jen to, proč to dávat hned do souvislosti s trapasem. Tím jsem chtěla „říct“, že si to tak nemáš brát a pochybuju, že doktor poznal, že jsi vlhká právě kvůli něj. Kdybys při tom vyšetření začala vzdychat jak ti to dělá dobře, tak bych ten trapas chápala ::drsnak::  Takže asi tak. Nějaké zkušenosti a věk jsou snad taky vedlejší. A pokud ti celkově takové situace nebo sex pod nátlakem, násilím dělá dobře, tak je to už možná nějaká „úchylka“ (opravdu v uvozovkách). Někdo to tak prostě má.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 22.10.2009 14:01

::tleskajici:: ::tleskajici:: ::tleskajici::

To mě baví!

A teď nám pověz, jak tě ten kluk násilím přiměl k sexu ::souhlas::

anabela Poslat vzkaz | 22.10.2009 13:04

Tak tedy ještě jednou a ode mne naposledy k tomuto tématu:
o tom, že když se jí líbí zubař, tak ho taky nelíbá psala „slona“, na to jsem reagovala minule. Ale o tom to přece vubec nebylo. Ani o tom, že by se mi ten gynekolog líbil. Ta doktorka to pochopila hned. Šlo o to že moje tělo nějak reagovalo a já to nechtěla. Jako když mě kdysi kluk skoro násilím přiměl k sexu a já nechtěla ale vzrušila se přitom. Asi nejsem tak zkušená jako vy další účastnice této diskuze. Možná i trochu mladší, nevím...

Kloa Poslat vzkaz | 22.10.2009 11:55

Nevím jestli tady byla řeč o líbání ::kocka::  asi jsem špatně četla. Ale. Já tě chápu. Byla jsi z doktora hotová. Ale proč to hned prožívat jako největší trapas v životě. Podle mě je to jen tvůj pocit, protože jsi z toho doktora byla vedle. Ale to, že jsi byla vlhká a jak tady píšeš dle slov gynekoložky, snadno přístupná a otevřená, neznamená, že to byl trapas a že si to doktor přičítal k tomu, že jsi byla z něj vzrušená. Pokud jsi tam nevzdychala, tak bych to tak neřešila a o nic nešlo. Jen dobře, že na gyndu budeš chodit ráda ::usmev::  Mi zase jednou dělalo strašně dobře, když si moc šikovný plastický chirurg prohlížel má znamínka u podprsenky, normálně jsem chtěla aby ji rozepnul ::vysmaty:: 

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění