Diskuse: prosím o radu

Řadit:
11
Kamarádka nemá fotografii.
sexlepe | 25.12.2013 17:35

Učení může být zábava
Během týdne, pilně studovat víkend, a já jsem se cítil naprosto v pohodě. Udělal jsem to ve škole, ne? Získejte co nejvíce z průběhu vyšetřování, a mít dobré oko zároveň je pro mě velmi důležité. Untoxin vám pomůže soustředit se při studiu a po velkém lék na prohýřených oživení v noci!http://sexlepe.cz/untoxin/

Dobrunka Poslat vzkaz | 8.2.2011 18:02

buď v klidu, neni důležitý v kolika o to přijdeš, ale s kým, než potkáš toho se kterým do toho budeš chtít jít, jeď samoobslužně::usmev:: kromě toho co už jsem v odpovědích viděla jakože rukou, tak fajn technika je taky proudem vody.V koupelně má člověk většinou soukromí a četla jsem někde že tímhle způsobem většina žen který třeba ani s chlapem orgasmus nezažily, tak při tomhle měly úspěch.A že to funguje můžu potvrdit i za sebe::souhlas::

Dobrunka Poslat vzkaz | 8.2.2011 18:01

buď v klidu, neni důležitý v kolika o to přijdeš, ale s kým, než potkáš toho se kterým do toho budeš chtít jít, jeď samoobslužně::usmev:: kromě toho co už jsem v odpovědích viděla jakože rukou, tak fajn technika je taky proudem vody.V koupelně má člověk většinou soukromí a četla jsem někde že tímhle způsobem většina žen který třeba ani s chlapem orgasmus nezažily, tak při tomhle měly úspěch.A že to funguje můžu potvrdit i za sebe::souhlas::

Aleennka Poslat vzkaz | 30.12.2010 15:21

Zdravím,mám takový dotaz když používám hormonální antikoncepci může se běžně do mě můj přítel při sexu udělat? nebude to mít nějaký následek ?::usmev::

Terra Poslat vzkaz | 5.12.2010 16:49

Děkuji moc za rady::usmev::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 12.11.2010 09:35

Pojďme si spíš prodiskutovat tvoje panenství a jak by se to dalo vyřešit ::drsnak::

anomishas Poslat vzkaz | 11.11.2010 23:48

Ahojík Terezko. Vůbec nic ti nemusí být trapné a nemáš se zač stydět. Jen ti můžu říct,že opravdu je nejlepší prvně poznat sama sebe a vše co ti dělá dobře. Vlastně ti můžu říct,že ženy většinou dosáhnou klitoriálního orgasmu. Nemáš kam spěchat,tak se ničeho nelekej a pokoušej se různýma způsobama hladit. Hlavně nic benvzávej,protože nic není hmed a na vše je potřeba víc času. Myslím si,že až narazíš na toho pravého kluka,tak bude štastný za to,že je tvůj první kluk::usmev:: tak hlavu vzhůru

anomishas Poslat vzkaz | 11.11.2010 23:48

Ahojík Terezko. Vůbec nic ti nemusí být trapné a nemáš se zač stydět. Jen ti můžu říct,že opravdu je nejlepší prvně poznat sama sebe a vše co ti dělá dobře. Vlastně ti můžu říct,že ženy většinou dosáhnou klitoriálního orgasmu. Nemáš kam spěchat,tak se ničeho nelekej a pokoušej se různýma způsobama hladit. Hlavně nic benvzávej,protože nic není hmed a na vše je potřeba víc času. Myslím si,že až narazíš na toho pravého kluka,tak bude štastný za to,že je tvůj první kluk::usmev:: tak hlavu vzhůru

Angelika Poslat vzkaz | 5.11.2010 21:26

Neřekla bych, že se děje něco hrozného, když nemáš zkušenosti v sexu... Tak nějak mi to přijde přirozené, pokud se necítíš připravená. Není kam spěchat. Tohle je jenom na tobě ::ano-ano:: Přece se nebudeš do něčeho nutit...

Cest jak poznat sama sebe je spousta. Můžeš jenom vybírat. Nejsnazší je pro začátek použít prsty. Hladit se, prozkoumávat tělo, sama velmi brzy přijdeš na to, co se ti líbí. V dívčích časopisech taky kdysi dávno doporučovali vzít si k tomu zrcátko ::usmev::, abys líp věděla, kam saháš a co děláš. Sebeuspokojování je zábava, vřele doporučuji ::vysmaty::

Terra Poslat vzkaz | 5.11.2010 20:36

Ahoj všem, chtěla bych vás poprosit o radu. Je to pro mne ale dost delikátní a trochu se za to stydím. Navíc o tom takhle psát do diskuze, ale nemám odvahu si o tom s někým promluvit... Je mi mezi 23 let a ještě jsem neměla sex. Chtěla bych, ale ještě se necítím „připravená“. Je možné nějak ... alespoň pro začátek ... zkusit uspokojit sama sebe a bez různých pomůcek? A jak?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění