Diskuse: praktické rady

Řadit:
28
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 21.4.2013 00:49

<3 TO betuse:

zuza | 7.6.2012 16:45

TO malawka: No, já jsem ti to říkala, je naprosto úžasný!

malawka | 3.6.2012 17:47

TO denisa.chuda@email.cz: taky jsem si koupila Vanish na koperce a vyčistila jsem si konečně pohovku - synátor mi ji popsal propiskou devil . A je to pryč clamp

TO effkka: mne pomáhá nejvíce Vanish. Taky jsem už čistila popsanú pohovku a naštěstí to vyšlo.

malawka | 21.5.2012 15:35

Ahoj, já osobně používám na skvrny Vanish - trochu na skvrnu a potom do pracího prášku. Jsem spokojená.

| 16.1.2011 17:23

Hezký den,měla bych prosbu kdo poradí jak vyčistit skvrnu od tmelu .Poradíte?::usmev::

JaroslavS Poslat vzkaz | 5.8.2010 10:51

Určitě vás potěším.. nedávno jsem se doslechl, že se otevře portál, kde budou jenom návody jak na...,  co s... v několika krocích. zatím nevím adresu, ale mohlo by to být zajímavé

jitkaaa Poslat vzkaz | 11.6.2010 08:21

Dobrý den na podobné skvrny mám doma spej který se jmenuje Pree wash je super a opravdu mi zachránil spoustu oblečení (mám rok a půl starého chlapečka,takže používám několikrát v týdnu :-) a a ni není drahý.

Kkonvalinka Poslat vzkaz | 1.4.2010 18:03

Děvčata půjčila jsem dceři moje oblíbené tričko a ona mi do zašpinila od deodorantu. Obvykle to jde vyprat, ale teď mi tam zůstala skvrna i po praní ::nastvany2::  do praní jsem přidala Ariel Active gel a nepomohl vůbec.... pokud budete znát nějaký fígl děkuji ::souhlas::

effkka Poslat vzkaz | 15.12.2008 13:24

konečně jsem na to přišla!Kdyby to někoho zajímalo tak koženka se myje jarem a horší špína jako je třeba ta Klárčina propiska se čistí líhem nebo technickým benzínem::smutny::

| 13.12.2008 14:28

taky bych uvítala radu jak na ty duhovky na sklokeramické desce::ou-nou::

effkka Poslat vzkaz | 13.12.2008 13:59

::kocka::tak díky za rady do vánoc to už asi nestihnu vyčistit::kocka::

effkka Poslat vzkaz | 3.12.2008 12:02

::kocka::nevíte někdo jak vyčistím koženkovou sedačku od propisky?Moje malá dělala pisi,pisi a teď to nejde dolu::placici::

Mehta Poslat vzkaz | 21.11.2008 14:31

Aha, tak duhová kola se mi nikdy neudělala, já myslela, že mluvíš třeba o přiškvařeném mléku nebo polévce, jestli funguje škrabka i na ty Tvoje fleky, to fakt nevím::stydlivka:: Ale třeba poradí ještě někdo další ::usmev::

DDAASSAA Poslat vzkaz | 21.11.2008 13:15

ahojky,fakt je ze jsem o skrabce cetla,ale jeste nekoupila tak to musim napravit.Zitra zajedu a koupim,jeste se delaji na ty desce takovy duhovy kola,jako kdyz se vypaluje,nevim je to cca tyden stary tak si rikam jak to bude vypadat za rok::ne-ne::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění