Diskuse: věčně unavenej muž

Řadit:
42
Kamarádka nemá fotografii.
Vigor | 12.4.2013 16:55

Zkus mu koupit Andropharmia Vigor http://bit.ly/17vhWpT pak bude mít na sex větší chuť

zonan
zonan Poslat vzkaz | 2.2.2011 14:15

Hmmm... tak odvolávám, co jsem napsala a přeji Ti, ať se to u vás pohne.::srdce::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 2.2.2011 14:12

Nebo Star Trek. Tak on by chtěl často, ale je mu blbý s tím začít. Ona by chtěla pořád a když ho začne provokovat, tak on nejeví skoro zájem. Nežijou oni každej v jiný časový dimenzi? ::ano-ano::

lenawylde Poslat vzkaz | 2.2.2011 09:46

Když jsme spolu začali chodit, bylo všechno trochu jiné.Byli jsme jenom spolu, nechodili jsme spolu mezi jeho přátele a já ho nevodila mezi ty své.Obden jsme jezdili na večeře,na zmzzlinu, nebo jsme jenom leželi u něj doma u televize. V sexu to klapalo,byl častější..Za tu dobu jsme paradoxně v sexu hodně pokročili ale až teprve nedávno.Dlouho jsem z něho nedokázala vypáčit, co ho opravdu vzrušuje, jakej sex ho baví a co by si přál.Je hodně uzavřený k takovým debatám a mě to dalo sakra práci,abych to z něho dostala.dost často jsem u něho přespávala a po práci jsem šla hned k němu. Jenže podnikám a po čase se všechno změnilo.Já musím zůstávat v práci do večera a tak už toho času na sebe tolik nemáme.Jenže když jsme spolu, tak se pořád smějeme, děláme blbosti,chodíme spolu cvičit a večer mě většinou odveze domů,jelikož mám ještě dost práce doma.No a tak u něj bývám tak dvakrát třikrát do týdne a očekávala bych, že se na mě těší, že mu moje přítomnost v noci chybí a možná to tak je, ale povětšinou mám smůlu, jelikož je stahanej z tréningů. Jednou jsem se ho ptala, jestli má někdy na sex chuť bez toho, abych ho musela nějak provokovat a on mi na to řekl, že hrozně často. Že už kolikrát nemůže ani vedle mě ležet a přesto dělá jako by nic.Prej mu to příjde hloupý mě o sex žádat, když neví, jestli mám chuť...ALE JÁ MÁM CHUŤ POŘÁD!!! ::chlacholici::

lolka Poslat vzkaz | 2.2.2011 08:37

Nechci hodnotit názory kohokoliv jiného a už vůbec ne Sajrajtovy. Když se tu občas ukážu, tak se mi zdá, že jeho příspěvky jsou moudré, mám z něj pocit, že je to inteligentní člověk, který zná svět můžu i žen, nebo se o to alespoň v životě snaží. Jeho poslední příspěvky mě ale docela zklamaly, ať to byla ta báseň nebo dohadování se s Jituskou. Nemyslím si, že by měla zůstat za každou cenu s jedním mužským, který je pro ni zvlášť pasivní, jenže je zamilovaná a tady je každá rada drahá. Proto radím poradnu a proto se ptám, jaké to bylo zpočátku vztahu. Jestli byl stále pasivní, pak je to jen její chyba, že toho šla, pokud se něco pokazilo, pak by se s tím snad dalo ještě něco dělat, byť s odbornou pomocí. On by ale měl najít odvahu a na rovinu jí říct, že ji třeba má rád, ale je tak pohodlný, že si nic lešího hledat nehodlá a pokud je opravdu pravdou, že se měnit nemíní a chce zůstat stále takový, tak ji to dřív či pozdějí přestane bavit, proč asi píše o radu, protože už teď je z toho nešťastná a hledá naději, ta ale nepřijde, pokud on nebude chtít a z jejích příspěvků to vypadá, že chtít nebude, kdo ví.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 2.2.2011 08:23

Ale on se jeví dost vlažnej. Ona trpí nedostatkem a kvalitou sexu a přijde jí hloupé se s ním kvůli tomu rozejít. To jsou její slova z prvního příspěvku. mě to hloupé nepřijde. Když mu vyjevila, co jí trápí a on nehne prstem, aby se to zlepšilo, nezaslouží si nic jiného, než aby se s ním rozešla. To je vše. Někde už tu padla ta poučka že pokud je v sexu vše jakž takž v pořádku tvoří jen 10% kvality vztahu, pokud to v pořádku není, tvoří 90% kvality vztahu. Tak to je. A je pravda, že ona je mladičká a měla by poznat více mužů, aby si mohla vybrat a založit rodinu. Nebo ne? Nebo by měla jako např. podle Sajrajta každá dívka vstupovat do vztahu jako panna nedotčená a už v něm zůstat?
T

lolka Poslat vzkaz | 1.2.2011 17:38

s tím, že je to možná jen jeho obrana proti dalšímu pokaženému vztahu. Nechce nic měnit, chce, abys ho milovala takového, jaký je, nechce se znovu spálit. Možná se bojí ti ukázat své pravé já a možná je opravdu jen takový, jak píšeš.
Má kamarádka měla hezký vztah, který po pár měsících ovšem skončila, její přítel byl „líný“ cokoliv udělat, být aktivní ve vymýšlení výletů, domů přišel a nic nedělal, jen ležel u televize nebo u PC a když se s ním rozešla, řekl svým přátelům, že to zase pokazil, že je vůl. Co na to říct, člověk prostě pro vztah musí něco udělat, jinak to nejde. Nemůžeš se snažit donekonečna sama, to by tě ubilo a časem bys jej začala nenávidět. Promluvte si zcela vážně, možná i rada toho sexuologa by nebyla od věci. Taky tu nepíšeš, nebo jsem si nevšimla, jaké to bylo na počátku vztahu, zda byl sex častěji, zda byl pozorný tvůj přítel, zda se snažil se ti zalíbit, jestli reagoval na tvé podněty k sexu.

lolka Poslat vzkaz | 1.2.2011 17:10

Nemyslím si, že tvá reakce je ta pravá. Mnohdy muži říkají velké chlapské řeči, aby zakryli jsou maličkost a slabost. Nesuď muže podle názorů, oni často sami netuší, jakou váhu mají pro nás, ta holka ho miluje, to jste z toho nepochopily ani ty ani Jituskaa, ona nežádá o pomoc v rozhodnutí, zda se rozejít nebo zůstat, žádá o radu.

lolka Poslat vzkaz | 1.2.2011 17:04

Z toho, co píšeš jako úvod nového tématu je mi docela prázdno, mám pocit, že tvůj přítel „neslyší“, a proto by to chtělo radikální změnu. Zdá se mi, že nejspíš ani netušíš, co ho vlastně vzrušuje, co ho přivede k šílenství, možná ani nic takového nemá, a tudíž ani nepotřebuje. Další příspěvky jsem zatím nečetla, musela jsem odpovědět hned na tento první, protože můj přítel je sportovec a zároveň trenér a věř mi, že ho vidím také velmi zřídka a často je až příliš unavený, navíc střídá v zaměstnání směny. Má to hodně náročné, já jeho únavu plně chápu, občas nám na tom také sex skončí nezdarem, ale je to opravdu jen zřídka kdy, většinou vyžaduje sex on po mně, stačí mu vidět mě procházet v kalhotkách nebo když vyjdu z koupelny, stačí mu „málo“, aby mě chtěl, zdá se mi proto, že tvůj přítel má tento práh přitažlivosti někde daleko a spíš bych se ptala na radu sexuologa a nejdřív určitě sama, on tyhle případy jistě zná a poradí.

lex Poslat vzkaz | 1.2.2011 12:23

to co lenawylde popisuje ,jsou signály, že něco není v pořádku ..po letech si bude říkat, že tyto signály měla brát vážně..protože teď  má šanci  otočit kormidlo a dát se jiným směrem , po pár letech bude na svém přítele tak  závislá, že si od něj dá líbit čím dál víc a nenajde odvahu odejít, zvláš´t když tam bude  třeba dítě..Každá žena má takovou hodnotu jakou si nastaví....

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 1.2.2011 08:36

Vždyť píše, že jsou spolu skoro rok. To by měli být do sebe ještě bláznivě zamilovaní. Oba.

zonan
zonan Poslat vzkaz | 1.2.2011 08:20

Tatu, netvrdím, že ji nemá rád. Říkám, že ji nemiluje. Pro mě slovo milovat v kontextu počátečních partnerských vztahů znamená, že dotyčný je zmítán hormóny. Úplně ztratí hlavu. Ovlivněna romantickými filmy si představuji, že pro ní udělá všechno na světě. Těší se na každou sekundu s ní a nemůže se jí nabažit. Každý dotek vnímá jako dlouhotrvající energetizující vlnu. Vždyť jí je teprve 21! Má přeci na to právo! Kdy jindy si má užít něžností a pomatení smyslů, když ne teď? Ty dny, kdy se bude přesvědčovat „má mě rád“, těch bude ještě spousta. Když se nenabaží dnů bláznivé zamilovanosti, určitě jí budou jednou chybět a odejde s prvním, který v ní tu iluzi probudí. A může to být někdy dost krutý odchod.

Píšu samozřejmě ze sebe. Já jsem vděčná za ony bláznivé dny zamilovanosti, protože mi pomáhaly přežít. Ne každý den byl o „má mě rád“. Dny jsou různé, jako na houpačce. A ano, jejich vztah se může vyvinout v krásné partnerství i manželství, ale to chce hodně práce na sobě u obou. Cesta k zániku je pocit, že něco v partnerství chybí, nebo že jeden dává více než ten druhý a snaha změnit to u toho druhého. Měnit můžu jen u sebe. 

lex Poslat vzkaz | 31.1.2011 14:10

tomu, že se ženská snaží udržet vztah , kde nefunguje sex po dvaceti letech manželství, kdy máte společné děti , psa, hypotéku a pod,ale  mít takové problémy v jednadvaceti?
Je to brzo, Lenawylde, ty  studuj, cestuj, poznávej jiné lidi, seznamuj se,starej se o sebe , teď je na to pravý čas.Až ti bude čtyřicet, pak můžeš řešit, jestli tvůj utahaný chlap zabere na sexy prádélko.
Nemusíš od něho odcházet s prásknutím dveří, jen se odpoutej a leť dokud můžeš..On si tě neváží, jsi jen ozdoba na kapotě..
A mimochodem pro pana Sajrajta:Je zvláštní, že hlavně chlapi musí mít poslední slovo...

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 31.1.2011 13:38

Co vzkážete Lenawilde? Co když mu křivdíme, když řeknem, že jí nemá rád? Co když jí má rád, ale po svém. Nechce do toho nového vztahu investovat víc, než nezbytně musí, aby ten vyloženě nezkrachoval a po zkušenostech z předchozího vztahu se staví do role nápadníka předem odsouzeného k opuštění jakoukoli dívkou. Na radu kamarádů či kolegů předem deklaruje svou pozici a nezměnitelnost: tady mě máš, jsem takovejhle, nezměním se, ber, nebo nech bejt. Já se kvůli nějaké mladé žábě nepřetrhnu. Dál si pojedu po svým a dál si z ní budu utahovat svým obhroublým stylem. Co nadělám, já už jinej nebudu. Ale mám ji rád. Třeba to tak opravdu cítí, ale nechce být nikomu za blbečka. Nechce odhodit krunýř své pózy, aby zbytečně neodhalil svá zranitelná místa, když už se dožil jednoho zklamání. Jak známo pesimista může být jen příjemně překvapen.

Tamara80 Poslat vzkaz | 31.1.2011 12:21

myslím že Jituska a Sajrajt by si měli založit nové téma a diskutovat o tom jak se mají rádi tam a né tady.::usmev::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění