Diskuse: Trávení, žlučník, imunita, cévy, nadváha, jizvy, popáleniny, ekzémy.. EXISTUJE ŘEŠENÍ!!

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
Leonka | 6.10.2014 08:43

Jsem taky spíš na ty přírodní produkty, teď užívám Hlívu s tradičníma bylinama, ta je imunitu úplně super, osvědčila se mi a je dobrá taky na trávení a cévy. Výrobky, které tady nabízíte můžou být taky fajn, ale já mám prostě svoji jedničku :-).

PREČUJEME O ZDRAVÍ | 4.10.2013 13:17

Dopřejte si přírodní péči o zdraví s certifikovanými DOPLŇKY STRAVY zn. Finclub
http://www.fcc-club.cz/

Ano,řešení skutečně existuje,i když ne pro všechny.Když někdo dává přednost před léčbou jídlu jakékoli chuti,jakéhokoli množství a jakékoli kvality(o pití platí to samé),nemá cenu mu pomoc ani nabízet!Ale jestli opravdu chete se svými problémy něco podniknout a jste ochotni pro to něco i oželet,napište mi na email.

kveta | 4.12.2012 23:19

Pokud trpíte atopickým ekzémem,nebo vás trápí jizvy, popáleniny, vrásky, akné...je čas poznat přírodní kosmetiku Tepezcohuite strom kůže z Mexika. Více informací naleznete na www.tepezcohuite.cz Nyní jsme pro Vám připravili vánoční SLEVU 20%. :-)

beusinka Poslat vzkaz | 28.1.2011 22:49

N všechny tyto problémy existuje řešení! Napište si o více informací! ::souhlas:: Mail: beusinka.a@seznam.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění