Diskuse: co na podlahu

Řadit:
38
Kamarádka nemá fotografii.
andryska Poslat vzkaz | 30.4.2016 16:09

Pocit je to dobrý na to šlapat. Nebolí chůze po tom, dcera po tom taky bez problému capká.

januulina Poslat vzkaz | 28.4.2016 21:07

Mě se to moc líbí, je to zase něco jiného. Akorát jaké to je, když po tom člověk chodí na boso.

andryska Poslat vzkaz | 26.4.2016 21:39

My ho máme doma. Když jsme si to přepočitali, tak nás chodba a kuchyně vyšly o hodně levněji než zátěžová podlaha

januulina Poslat vzkaz | 22.4.2016 11:45

Tý jo to jsem viděla v tom pořadu, jak tam přestavují byty.

Ahoj já jsem to viděla na primě asi v receptaři? Nebo v jak se stavi se? Dost se mi to zalibilo, chystáme se teď na rekonstrukci kuchyně, chci se zeptat jak dlouho trvá než se po tom mramorovém koberci dá chodit?

Povrch je vhodný všude tam kam by ste si běžně instaloval dlažbu. Takže koupelna, kuchyn, předsiň no prostě interier bez problému. A samozřejmě je to vhodné i na zahradu dokonce i na parkovací místo pro auto.

Ahoj my ho máme kolem bazenu, na cestičkách i na schodech. Je bezproblémový povrch, který mě zaujal když jsem vloni koukal na receptař. Dokonce mám dojem, že tam tento povrch reprezentoval někdo od těch co zmiňuješ. Povrch můžu doporučit, je velice odolný a na udržbu dost nenáročný.

Ahoj budeme dělat bazen a přemyšlíme co kolem něj. Našli jsme že je vhodny kamenny koberec piedra. Nemáte s touto firmou někdo zkušenost?

To zni zajimavě. Já právě taky tu dlažbu nechci je to dost fádní. Tohle se mi zdá dobře mysliš že by to šlo i na stěny?

Lída Nevim | 5.6.2015 13:41

no nevim, jeslti bych chtěla dlažbu uplně všud, ale někde právě chci, jen zatím přemýšlím jakou, budeme trochu upravovat baráček, tak se dívám co kde, jaký :)

Ale kdeže namichaš si trochu té směsi a díru zadeláš ale ta pravděpodobnost že by se ti toho kus odštipl je téměř nula, nezdá se to ale ten povrch toho dost vydrži.

Oliva | 25.5.2015 14:31

záleží v jaké části bytu :) ale my máme skoro všude dlažbu, hrozně se mi to líbí.

No a když se toho kus odštipne tak to jako musím měnit celou podlahu?

Mramorový koberec je zajímavý nejenom z estetického pohledu a jeho perfektních vlastností, ale zároveň je zajímavý i z pohledu ceny, jelikož vychází levněji než klasické doposud běžné používané dlažby do interiéru.

Ahoj mi máme v kuchyni tzv mramorový koberec. Je to na udržbu dost nenáročne prakticky dost podobné dlažbě. Je to směš mramoru a pryskyřice. Hodi se to prakticky tam kde by jinak byla dlažba.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění