Diskuse: Ježíš uzdravuje

   
Řadit:
6
příspěvků
Správce: Anny888
Kamarádka nemá fotografii.
Leia | 1.5.2014 19:22

Ahoj. Četla jsem na netu o přípravku Enzycol. Prý pomáhá proti bolestem kloubů a dně. Uvažuji, že bych ho vyzkoušela. Táhne mi na čtvrtý křížek a už to není taková pohoda jako zamlada :D Co myslíte? Má cenu ho kupovat?

Kamarádka nemá fotografii.
daniela | 29.3.2014 08:53

Nejsem věřící, ale nikomu náboženství neberu, pokud mě s tím neobtěžuje. Nevím, ale kdyby lidé spoléhali na uzdravení od nějaké vyšší moci, v http://www.smichovpohrebustav.cz/ by se asi nezastavili. Osobně věřím dnešní medicíně, která je už dnes dokáže divy. Na ni se zase spoléhám já.

Mlada
Mlada Poslat vzkaz | 9.12.2011 10:39

TO Anny888: souhlasím s tebou. Ježíš má v moci lidi uzdravit. Já sama na sobě jsem prožila zázraky, které jsou mimo naše myšlení. V poslední době mi velkou radost udělalo uzdravení sestry, která měla rakovinu v posledním stadiu, lékaři ji nedávali velké možnosti. Rakovina střev a játra, ty byly celé prolezlé nádory. Opravdu to byla otázka času. Hodně jsem se za ni modlila a myslela jsem na ni, byl to boj. V létě na dovolené v Chorvatsku se mi zdálo, jak se za ni modlím, dala jsem ji ruku na břicho a cítila jsem velké teplo. Věděla jsem, že bude zdravá. Jak jsem se vrátila, tak jsem ji volala a říkala jsem jí, že asi bude zdravá. A už v tý době v krvi neměla žádné markry, před měsícem prodělala sérii vyšetření a vše ukazuje, že je absolutně zdravá. V játrech není vůbec nic. Doktoři tomu nechtějí věřit, už byla objednaná na operaci jater. Ale opravdu, nikde nic není. Je to úžasné. Ale stejně si říkám, uzdravení je krásné, ale nejvíc je, když člověk osobně pozná Ježíše. To je dar. :-)

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 9.12.2011 07:11

TO Anonym: A ti co zemřeli předčasně, ty měl Ježíš nejraději, a tak řekl Otci, aby jejich duše povolal k sobě.

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 8.12.2011 16:41

NAPROSTO SOUHLASIM

Kamarádka nemá fotografii.
Anny888 Poslat vzkaz | 21.1.2011 14:59

     Už jako dítě jsem byla poměrně často nemocná, ale v období vysokoškolských studií a prvních let zaměstnání jsem v pracovní neschopnosti trávila už 1/3 roku. Největší trápení mi způsobovala neplodnost - lékařsky potvrzená neschopnost nejen otěhotnět, ale především pak dítě odnosit.       Protože jsem měla dost možností přesvědčit se, jak omezené jsou možnosti lékařů, začala jsem hledat v alternativní medicíně - léčitelé, bylinky, akupunktura atd. Nakonec jsem zakotvila u orientální medicíny, kterou jsem začala i sama provozovat. Radila jsem lidem a vyučovala je v tomto oboru, ale v mém vlastním životě ty nejzávažnější nemoci přetrvávaly dál a navíc se ocitlo v troskách moje (už 2.) manželství.
      V té době jsem se rozhodla vzít vážně Ježíše Krista, o kterém Bible píše, že chodil po zemi, uzdravoval každou nemoc a každou chorobu, na kříži umřel za naše viny a třetího dne vstal z mrtvých, takže je živý, velmi nás miluje a připravil všechno pro to, aby se nám dařilo dobře. Záleží na nas, jestli tuto nabídku přijmeme.Potřebovala jsem pomoc a proto jsem Ježíše Krista požádala, aby přišel do mého srdce i života.
      Dnes můžu říct toto: porodila jsem 2 zdravé syny, manželství, které bylo v troskách nejen, že trvá, ale je rok za rokem lepší, k lékařům už vůbec nepotřebuji chodit a užívám si života v lásce, radosti, pokoji a ve zdraví. Ježíš totiž uzdravuje nejen tělo, ale i duši a ducha. A zadarmo. Pro Něj neexistuje nevyléčitelná choroba, ať je v jakémkoliv stadiu. 
      Modlitby za uzdravení ve jménu Ježíš probíhají v současné době ve více městech po celé republice - např. v Brně a v Blansku se konají každý měsíc (pod názvem Ježíš uzdravuje, konference zázraků nebo modlitby za uzdravení). Pokud tuto možnost nemáte, sežeňte si Bibli - Nový zákon, čtěte a samy požádejte Ježíše o pomoc.
      Neztrácejte naději, protože co je nemožné člověku, je možné u Boha.
 
                                      Anny

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění