Diskuse: zhubl sem 15 kilo !

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
Jana C. | 14.4.2014 23:34

TO Junebirth: Já s Obethinem nedávno začala a zatím mám dole 2 kila. Ale i to je víc, než za poslední rok. Takže doufám, že se to na těch dvou nezastaví. Chtěla bych zhubnout aspoň 8 kilo, 12 by bylo lepší :D

Junebirth | 31.3.2014 21:39

Já nezhubla sice 15 kilo, ale myslím že i těch 10 je dost :) Aspoň mě to stačí :D Brala jsem od ledna Obethin a po dvou a půl měsících se nestydím jít do plavek :)

Petulka12 Poslat vzkaz | 19.1.2011 23:17

Chtěla bych to vyzkoušet ,potřebuju zhodit aspon 10 kilo .
Děkuji za odpověd .

Lukin23 Poslat vzkaz | 18.1.2011 14:09

Dobrý den milé dámy a pánové .
Chci se podělit svámi o mojí zkušenost z hubnutím ,Ja sem zhubnul 15 kilo za 3 měsíce ovšem sem trošku aj sportoval asi 2 krát tydně ,upravil sem si jídelniček a dodal sem veškerou výživu pro svoje tělo a to pomocí specálního protejnového šejku (nápoje) ,který je fantastický a velmi dobrý .A díky němu se cítim  plní energie a života .
Doted si váhu držim a to už asi 1 rok bez zpětného nabíraní tzv.JOJO efektu ::radujici::.předtím se neobléknul svoje oblíbené kalhoty ,ale ted obléknu kalhoty co sem nosi v 18 letech ::smich::.Což je uplně super .a to díky jedné kamarádce ,která mi zařídila Hubnutí .
Pokud máte stejný problém jak sem měl já Před Rokem a pul tak mě kontaktujte rád bych vám pomohl dosáhnout optimální váhy a skvělé kondice .
Budu se těšit ::smutny::

Email : lukasik23@seznam.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění