Diskuse: Holky, ja hubnu !!!

Řadit:
2
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 14.4.2014 23:34

Neříkám, že jsem se vyloženě přejídala, ale určitě jsem jedla více než jsem potřebovala a začalo to na mě být vidět. Takže jsem se rozhodla s tím něco udělat. Diety nikdy nebyly moje a pravidelné chození do fitka mě taky nelákalo. Zkusila jsem Obethin a začala jsem jíst méně a pravidelně. Po více než třech měsících jsem spokojená se svou vahou a vypadám mnohem lépe :)

Kamarádka nemá fotografii.
baculky Poslat vzkaz | 18.1.2011 14:05

Zkousela jsem toho uz hodne, ale proste jedine, co mi pomaha je pohyb, dost pohybu a to si muzu dokonce obcas doprat i milovany dortik. Kamarad me po dlouhem premlouvani dotahl do fitka a zacalo me to bavit. Zadny nuceni, proste pohodova particka lidi, skvela cvicitelka a co vic, ocenili tam moji vahu::radujici::Jednou si dam Zumbu, jindy Pilates nebo Aerobik, pokecame s holkama v saune a pak si dam muj milovany medovnicek. Vim, ze to neni zadna zazracna pilulka nebo plany slib, musime makat, ale stoji to za to. Navic cim jsme holky „tezsi“, tim to mame levnejsi:) takze ja to mam skoro zadarmo na celej rok a je to v centru. 

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění