Diskuse: Syndrom karpálního tunelu

Řadit:
7
Kamarádka nemá fotografii.
Hana | 22.8.2013 17:07

Dobrý den. Kamáradce pomohl odvrátit operaci karpálních tunelů byljnkový doplněk stravy. Pokud máte zájem o bližší informace napište mi na mail - machalovah@email.cz - může pomoci i Vám.

Lucinka | 15.5.2013 13:23

Já měla problémy s karpály několik měsíců a nakonec jsem musela na operaci, protože mi hrozilo, že už to nikdy nerozhýbu. Byla jsem u Dr. Hebelky na www.karpalni-tunel.cz, byl super, operace do týdne a ručka hezky funguje.
Zas tak strašné to nebylo,tak kdo se bojíte, tak se nebojte :-)

vollpes | 21.7.2011 18:50

Ahoj.Ja se take lečim na karpaly obou ruk.Operovat se nenecham děla se to jen za lokalniho umrtveni a to bych vubec nezvladla.chodim na rehabky. :-) :'(

zakruta Poslat vzkaz | 13.1.2011 21:02

me zjistili s. karp. tun. na obou rukach, na jedne stredne tezky, na druhe lehky. Mudr. mi rekla, ze je to zrejme zpusobeno hormonalnimi zmenami v tehotenstvi. Jsem po 3. davce obstriku a pokud se pry u ni objevim s problemen driv, jak za pul roku, operace me nemine. Snad mine, nevim, jak bych se venovala rocnimu prckovi ::smutny::

janinkakol Poslat vzkaz | 9.1.2011 10:30

Ahoj, osobní zkušenost uplně nemám i když už se u mě STK projevuje, zřejmě také vinou dědičnosti, ale maminka je už cca 4měs. po operaci jedné ruky a je velice spokojená, trpěla 3 roky a řekli jí že už nic jiného nepomůže. akorát to musí dělat neurochirurg, neslyšela jsem moc pochvalná slova na obyčejné chirurgy!

Lenie Poslat vzkaz | 28.12.2010 19:07

Teda mne měřili karpály EMG :)  Jinak u mne to zatím doktorka řeší rehabilitací, léky na prokrvení končetin a hořčíkem a vit. B. Známá má po operaci již delší dobu a nestěžuje si, ale já si pořád říkám, že dokud se to dá bez operace, zkusím to vydržet,... Jo a ještě můžou být karpály jedním z příznaků poruchy štítné žlázy.

gina Poslat vzkaz | 1.8.2009 16:16

Ahoj všem, kdo se přidá se zkušenostmi::smutny::
před měsícem mně diagnostikovali SKT obou HK  na základě EEG vyšetření.  Zatím nasazen laser a vitam.injekce. Bezúspěšně.  Zřejmě se tak stalo prý hormonal. změnou, protože jednorázovou zátěží jako např. tzv. myšiázou netrpím !
Prosím, máte-li jakekoliv zkušenosti s event. operací, napište
díky g::usmev::::srdce::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění