Diskuse: Miluji dva muže

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »

Řadit:
117
Kamarádka nemá fotografii.
Sara | 1.5.2017 03:04

Jen ti chci rict ze moji rodice spolu nejsou uz od mych 3 let, je mi 20 a jsem si jista ze kdyby otec s moji mamkou zustal a drzel nademnou pevnou ruku byla bych hodne jina.. vetsinu mych kamaradu co ziji s jednim rodicem nejak poznamenali drogy a jestli ti je to jedno tak ok :) uz je na svete hodne mimin co prisli na svet nepripravenym rodicum co jsou spolu ani nevi proc :-\ :-*

Terezka | 12.2.2013 12:18

Koukám, že hodně žen má tenhle problém. Mám přítele skoro dva roky, bydlíme spolu a plánovali jsme si budoucnost. Ale objevil se bývalí přítel, kterého jsem vždy moc milovala a strávili jsme spolu jeden jediný den a moje city se vrátili zpátky, ale miluji i současného přítele a nevím jak z toho ven. Nechci ublížit ani jednomu, ale rozhodnout se musím, jen nevím pro koho. Oba mi píšou moc hezké zprávy, s oběma je mi moc dobře, když se mazlíme nebo tak, ale nedokážu to dělat pořád, musím se rozhodnout jen nevím pro koho. Byla jsem u babičky, po přítelovi se mi nestýskalo, ale po bývalém ano, je to rozhodující znamení?

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 8.1.2011 14:00

Pouč mě ::drsnak::

liduna Poslat vzkaz | 8.1.2011 13:36

nejsi až tak veliky sajrajt.Někdy si protiřečíš,všim sis toho::vysmaty::

fracan Poslat vzkaz | 6.1.2011 21:10

undefinedundefined

Asi bude rozdíl mezi stavem intenzivního zamilování;
udržováním milostného poměru, kdy si milenci vzájemně poskytují to, co jim v jejich
partnerstvích chybí; a mezi milováním zvoleného partnera jako člověka z masa
a kostí se vším všudy: s chybkami, chybami, osobitými rituály, způsoby,
tedy toho, co je naprosto nezaměnitelné… Někdy přemýšlím nad tím, co je na stavu
intenzivní zamilovanosti reálného ve vztahu k jiné osobě, a připouštím
možnost, že zamilovanost může být zčásti i zrcadlem cesty k sobě samému, objekt
zamilovanosti tuto iluzi - obraz poskytuje. Druhý člověk mi tím nějak zpřítomňuje
to, co mohu ve skutečnosti realizovat jen sám. Nechci tvrdit, že zamilovanost
je jen tohle, ale jen přemýšlím o jiném úhlu pohledu. Vede mne k tomu legenda
– mýtus o Tristanovi a Izoldě, kde Tristan myslí jen na Izoldu Zlatovlasou a
přitom má doma ke všemu svolnou Izoldu Tušímbělorukou (a není to jen legenda);
a také zkušenost. Párkrát se mi stalo (předletybohudík), že jsem se zamiloval
do ženy, která byla zadaná a zdála se šťastná – takže pokud jsem chtěl zůstat
poctivý, nebylo co řešit a nepřekračoval jsem určitou hranici::ne-ne::. Nicméně citu
neporučíš, tak jsem si připadal tak trochu jako blázen (tj. nic jsem nepodnikl
a v prvním případě pár let, v druhém „jen“ rok vzdychal jako Petrarca
po Lauře…::placici::). V obou případech docházelo k pravidelným pracovním
setkáním a prostoru pro soukromé hovory bylo víc než dost. Určitě znáte ten
pocit neúplnosti, rozervanosti, pokud vám není dopřáno… Nicméně časem se ten
prázdný prostor zaplnil a tyto zkušenosti bych nedal za nic na světě. A
netroufám si odhadnout, jak by to dopadlo, kdybych začal tlačit na pilu.

jituskaaa Poslat vzkaz | 1.1.2011 22:46

ja si tu vase prispevky ctu, psala jsem tu, jak bych nedokazala byt neverna, ale cim vic vas ctu tak zacinam svuj radikalni nazor prehodnocovat na „nikdy nerikej nikdy“. Holky nemate to jednoduchy, ale nejste samy co to tak ma..
Libi se mi veta z filmu sex ve meste, kdy jedna se jedna zenska rozchazi se svym pritelem se slovy:
„Jsem s Tebou už pet let, miluju Te, ale se sebou jsem uz 49 let a sebe miluju vic.“

jedina rada, co se podle me Vam da nejak poradit je ta, aby to zustalo NAVZDYCKY v utajeni. Aneb co oci nevidi, srdce neboli. Moje matka napriklad zpusobila to, ze se se mnou otec nikdy nevidel, a taky ziju. Muzu ji to vycitat, ale taky ji mozna muzu dekovat, treba by to s nim bylo jeste horsi. Opravdu veci nejsou cernobile, tak se drzte....

Radyna Poslat vzkaz | 31.12.2010 18:50

Jenda mi mluví z duše a řekla to v jednom příspěvku stručně a jasně, než já v 10 příspěvích o kterých jsem si myslela, že ti trošku nastíní mojí situaci. Mě kromě vášně ve vztahu chybí ještě důvěra a to je myslím docela dost....
Ale jinak se mi líbí Sajrajtovi příspěvky, jak se rozčiluje, jen jestli se bude takhle rozčilovat za pár desítek let....::smutny::

Jenda67 Poslat vzkaz | 31.12.2010 17:15

My dvě víme své a proto Tě chápu...

Sajrajte,z toho co tu čtu,mám dojem,že jediný kdo se tu rozčiluje jsi Ty.Beru Tě jako inteligentního chlapa a protože jsi podle mě hodně citlivý,pak tohle téma se Tě dotýká,ale taky jistě víš,že člověk není monogamní tvor a proto máme každý k nevěře nakročíno i Ty,ale jinak se opouští partner po roce a jinak po 20ti letech.Radyna své důvody objasnila v této diskuzi již několikrát..já jsem se jednoduše po téměř 30.letech věrnosti opět zamilovala což je přesně jak Ty říkáš moje vina,ale proč to říkat a trápit rodinu,která nic netuší a nebo snad pálit mosty jen proto,abych byla ve vztahu upřímná,ale to v dlouholetém manželství zas tak moc dobře nejde.Jsou tam city,zvyk,a spoustu jiných důvodů.proč to nebourat,ale vášeň jaksi vyšuměla.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 31.12.2010 12:36

Tohle opakuješ pořád, že nic není černobílé a že taky jednou zjistím že blablabla. Koho se snažíš přesvědčit? Připadá mi, že hlavně sebe!

Tyhle kecy už jsem slyšel v životě tolikrát.. a víš co? Můj názor se nikdy nezměnil. I kdybych měl začít klamat celý svět, chci zůstat upřímný alespoň k sobě. Nevěra je nevěra, výmluvy jsou výmluvy, lež je lež. Můžete s tím nesouhlasit, můžete se dokonce i rozčilovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat..

Radyna Poslat vzkaz | 31.12.2010 12:21

A víš, že i já nedělala nikdy nic napůl? S manželem jsem 11 let a příežitost jako si měla ty jsem měla taky, taky jsem se včas zarazila, právě proto, že sem manžela milovala..
Byla jsem dobrá jako ty..až čas a problémy, které nejdou vyřešit hned a já se zamilovala, nikdy bych nešla do postele bez srdce...

Radyna Poslat vzkaz | 31.12.2010 12:14

Kdybych na děti nemyslela, tak jsem dávno pryč. Právě proto, že i já jsem dlouho nedokázala pochopit proč se naši rozvedli (bylo mi 8 let), a v tu dobu bych byla ráda, kdyby byli spolu, protože se rozešli v klidu a bez hádek, tak i možná proto mi to přišlo najednou divný, že tam táta není. Až s postupem doby jsem se dozvěděla to, že si nerozumněli apod. Takže taky hodně závisí na domácí atmosféře, u mých rodičů byl rozchod v klidu, tak mi to přišlo strašně smutný, že ze dne na den tam táta není, samozřejmě, když jsou někde hádky a řev, tak bych si jako dítě přála, aby byli oba od sebe co nejdřív.
A jinak málo kdo má nevěru jako hobby. Ne nezazlívám ti tvůj názor, ale není všechno bílé, nebo černé, je to černobílé, ale to ty kolikrát nerozlišuješ, možná postupem věku a času pochopíš. A hlavně něříkej mě se to nestane...

angelwoman Poslat vzkaz | 31.12.2010 12:08

V tom s tebou, Sajrajte, souhlasím. Já lež od rodičů zažila, i když se týkala něčeho jiného. V 17 letech jsem se od otce dozvěděla, že už byl jednou ženatý a že mám nevlastní sestru. Velmi to nabouralo můj vztah k němu. Chápu, že nevěděli, kdy mi to říct, kdy je správný čas...ale sakra byl kdykoliv dřív!! Vzbudilo to jen dojem, že to je věc, za kterou se stydí a že mi vlastně celých 17 let lhali a kvůli čemu?? Otřáslo to mou důvěrou a úctou k nim. Vážila bych si jich více za pravdu ::kocka::

angelwoman Poslat vzkaz | 31.12.2010 12:03

Radyno, mě to až tak k smíchu nepřijde. Možná si říkáš: podle sebe, soudím tebe....::kocka::  Ale já věřím, že mi tento můj názor vydrží a míním se ho držet nadále::usmev:: Možná jsi ty o věrnosti jako hodnotě nebyla tak přesvědčená jako já, ale já jsem. Je to něco, co mi vychází ze srdce a musím podle toho jednat ::usmev::

Dostala jsem se do situace, kdy byl malinký kousek k nevěře, ale já to nikdy neudělala, protože přítele prostě miluju a nemůžu to udělat..prostě i když tělo v tu chvíli chce, vnitřně se mi to hnusí - nevím, jak jinak výstižněji to napsat. ...

A přetvařovat se neumím, to už jsem bohužel mnohkrát zjistila, že před přítelem nic nezatajím ::ou-nou:: Kdybych ho nedej bože podvedla, bylo by to proto, že bych se do toho druhého zamilovala, nejsem typ, co skočí do postele, bez citů ::ne-ne:: A pokud bych milovala jiného, udělala bych s dosavadním vztahem krátký proces. Neumím dělat nic napůl a žít dva život je pro mě nemyslitelné ::ne-ne:: Toť možná moje mínus, jiný jedinci jsou k tomu možná vybaveni lépe, ale já jsem patrně stvořena k čistě monogamnímu soužití ::vysmaty::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 31.12.2010 11:51

A teď myslíš na sebe, nebo skutečně na děti? Jak říkám, pokud bych JÁ byl tvým synem a bylo mi aspoň 7, tak by sis tu šarádu mohla strčit za klobouk.. Jo, nenáviděl bych tě za to, že jsi zničila rodinu a ublížila tátovi, ale o lež vážně nestojím.

Radyna Poslat vzkaz | 31.12.2010 11:19

Jenže ty ty děti nemáš!

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění