Diskuse: Jaký mate naroz na kosmetiku Oriflame, Avon?

Řadit:
19
Kamarádka nemá fotografii.
Fynka.. | 7.2.2016 12:44

TO AlloWay7153: ano Avon testuje na zviratech ale Oriflame ne je to prirodni kosmetika mam ji moc rada :-) 8-)

| 11.12.2015 14:34

já jsem jednou objednala od Oriflame a potom jsem se rok nemohla zbavit nevyžádaných mailů. Tak jsem musela všechny adresy nacpat do spamu. No a teď jsem objednala od Avonu a to samé!!! Vlastně ještě horší!!! Dva maily denně mi přijdou od někoho, koho mě přidělili, dalších 5 od nějaké Andrey, Lenky, Zdeny a kdo ví koho ještě, obden od infoavon a můžete si stěžovat třeba a pátém nástupišti, je vám o prd platné!!! Takže stalkaře teď zase budu házet rok do spamu, abych se jich zbavila a s objednávkami tam končím!!! Podotýkám, že v registraci jsem zatrhla, že si nepřeji dostávat maily! Jinak výrobky posoudit nemůžu, objednávala jsem tam dárky.

Ivča | 25.10.2013 12:52

Používám Oriflame pleťovku, ty novější řady Ekolagen , séra mají vynikající na pleť. Jsem s nima spokojena, výsledek jde vidět za pár dní.

Lenka | 29.7.2012 23:47

Prosím o informaci, zda je v dalším katalogu Oriflame (tj. 12) toaletní voda Cocktails and the city Flirty Bella (24177) a za jakou cenu?
díky

fraustova Poslat vzkaz | 24.6.2012 15:44

TO greys: zdravím,také jsem přešla před časem na Oriflame a jsem také spokojená 8-)

Anonym | 30.10.2011 13:55

TO linda:Zodpovědně Vám mohu sdělit,že na výrobcích Avonu je uváděno datum výroby a nikoliv spotřeby,jak se mnohé spotřebitelky domnívají.Trvanlivost výrobků pak bývá i 36 měsíců od tohoto uvedeného datumu-pokud výrobek není otevřen.

linda | 24.10.2011 23:48

Dobrý den, ráda bych se zeptala kdo máte zkušenost s Avonem. Často mi chodí výrobky buď s prošlou dobou trvanlivosti nebo těsně před. Je to u Avonu normální? a bude to mít vliv na kvalitu výrobku? Děkuji za názor.

greys Poslat vzkaz | 8.1.2011 10:49

to jsem netušila ::och::

greys Poslat vzkaz | 8.1.2011 10:48

Já jsem používala několik let Avon a přešla jsem nedávno na Orifl.a udělala jsem dobře.::souhlas::

AlloWay7153 Poslat vzkaz | 6.1.2011 12:28

Nepoužívám ani jednu,protože obě testují na zvířatech::dabel::

NTerezka Poslat vzkaz | 26.10.2010 23:19

Tak z Avonu si objednávám hodně často, a to hlavně stíny, rtěnky, lesky a podobné věci. Moc krásně mi taky voní jejich voňavky,takže těch mám doma taky plno ::usmev:: Zkusila jsem i šampóny a kondicionéry,ale po těch mi hrozně padají vlasy...

Arial Poslat vzkaz | 20.11.2009 20:58

Omlouvám se,že jsem přidala téměř duplicitní příspěvek. Jsem zvyklá z jiných diskuzí,že se nové příspěvky objevují jako první ne jako poslední.

Arial Poslat vzkaz | 20.11.2009 20:56

ASV .Je zkratka Asociace Vizážistů.

Arial Poslat vzkaz | 20.11.2009 20:54

Avon a Oriflame co se týče kvality krémů není nic moc. Přirovnala bych jí k Nivee. Žádné důležité vitamíny. Jde totiž o technologii jejich výroby. Aby mohly být levné jsou vyráběny převážně technologií olej ve vodě.Voda ucpe póry a vitamíny zůstanou na povrchu. Než se voda vstřebá vitamíny stihnou zreagovat se vzduchem nebo se setřou. Co se týče dekorativní kosmetiky tam bych volila pouze ty s označením „cena Asociace vizážistů“  Je to záruka kvality.  A Vlasovou kosmetiku tam bych se poradila s kadeřnicí. Já mohu doporučit Golgwell a teď chci zkusit šampóny od Eurony. Slyšela jsem na ně chválu.

rublicek Poslat vzkaz | 20.11.2009 20:42

Co znamená značka ASV?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění