Diskuse: Neplodné dny

Řadit:
8
Kamarádka nemá fotografii.
Gaba | 29.2.2016 18:47

Kdyby neco takoveho, zasla bych si za gynekologem, ten ti da pak asi pilulku po a nebo te jako ten muj posle do lekarny :-D :-)

Petra | 20.2.2016 08:14

Pred par mesici jsem prestala brat anitikoncepci a trochu si davam pozor a spoleham nato kdy mam a nemam plodne dny, myslite ze i v neplodnych dnech bych mohla otehotnet? Jak to potom resit?

jituskaaa Poslat vzkaz | 3.1.2011 23:47

no, myslim, ze jsi si pro ten prasek zajit mohla...jinak metoda neplodnych dnu spolehliva je (co jsem cetla od zenskych na ruznych diskuzich, tak i hojne pouzivana), problem je spis ten, ze se neplodne dny spatne odhadnou.
Jednou se ti nic nestane, kdyz si prasek vezmes. Akorat ti bude druhej den blbe ::kocka::

Gabitka Poslat vzkaz | 3.1.2011 22:04

Jistě, že jsem nespoléhala pouze na tuto metodu. Praskl nám kondom a já se jen potřebuji ujistit, zda je skutečně důležité chodit pro postkoitální antikoncepci (např. postinor), jelikož nechci svoje střeva vedle jiných prášků zatěžovat ještě tímto.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 3.1.2011 21:33

Nejsem žádný expert, ale pokud vím, dá se otěhotnět zhruba kdykoliv. Jen je to někdy víc pravděpodobné a někdy méně. Zajímavé.. že v dnešní době ještě někdo spoléhá na takové druhy antikoncepce? Plodné dny slouží spíš „snažilkám“ ( děsný termín ), aby si mohly vypočítat, kdy mají největší šanci počít.

Gabitka Poslat vzkaz | 3.1.2011 20:42

To jste mě tedy zrovna neuklidnila. Raději bych slyšela opačnou odpověď, že je to bezpečné...Myslíte, že mohu otěhotnět i když styk byl v den kdy jsem čekala menstruaci? Která ještě nedorazila...

zonan
zonan Poslat vzkaz | 3.1.2011 20:22

Jasně::vysmaty::. Náš syn je dítkem bezpečně neplodných dní::vysmaty::. Už 20 let si říkám: „Ještě, že ty neplodné dny existují. Kdybychom se měli vědomě rozhodnout pro plození, nevím, nevím, zda bych někdy chovala.“::stydlivka::

Gabitka Poslat vzkaz | 3.1.2011 18:43

Víte někdo, jestli v období bezpečně neplodných dnů mohu otěhotnět.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění