Diskuse: stažení barvy z vlasů

Řadit:
57
Kamarádka nemá fotografii.
Lil | 20.6.2017 19:23

TO : zkus ssampon na blond vlasy ne cernou celken stahl :-)

Pes Črevojeb | 17.1.2017 11:01

Tvoje vlasy budou černé jako můj windowns :'( :'( :'(

Karoolína | 26.9.2016 16:32

TO Jennisek: No bud drahej přípravek kterej vlasy neničí ale pokud řekl že to vlasy zniči myslel tim odbarvovač (melír) vlasy opravdu niči :( znám to ze sve skušenosti

Monysek | 14.9.2016 19:34

TO Sab: a jaký je ten „nejlepší zesvětlovač“ co jsi použila??

Kate | 13.8.2016 18:50

ahoja vsem, jen mensi prispevek za me, pokud se nektere z vas prihodi neco podobneho, sve stredne hnede vlasy jsem obarvila na tmavsi a samozrejme chytly az prilis - temer cerne, takze jsem hned nabehla do drogerie a poridila Palette Intensive Color Creme - high instensity permanent lightener - zesvetleni max o dva odstiny (jsou k dispozici baleni i pro az 4 odstiny a 6 mam pocit) a zafungovalo vse naprosto idealne (nechavala jsem 40 min), poskozeni vlasu na dotyk zadne a cerna je pryc :)

V. | 28.6.2016 11:59

Dobrý den, včera jsem si poprvé nechala u kadernice nabarvit vlasy,z takové tmavsi hnědé na tmavě kaštanová s cervenou, jenže to nebyl moc dobry tah,takze bych se toho rada zbavila a nechala si sve prirodni vlasy, ale tak aby to bylo fo nejdřív, můžete mi prosim pomoci? Moc děkuji.

Nora | 16.1.2016 18:11

Pročítám si tu vaše několik let staré psaní a uvědomuji si, že mám fakt na houby vlasy. Je mi šestnáct let a vlasy se mi mastí ostošest. Dvakrát jsem si za rok 2015 obarvila vlasy na zrzavo. Má původní barva byla světle hnědá a když jsem byla malá, o vlasy jsem se nestarala. Vlasy jsem měla dlouhé až po zadek, ale kvůli nestarání se o ně museli dolu. Byli zničené. Právě teď mám mikádo. Po zrzavé barvě (kterou jsem si jen tak btw dělala asi před dvouma měsícema) není ani památky a já se teď tedy rozhoduji, zda-li má vůbec smysl znovu se s tím patlat, když mi po dvou měsících sleze. Spolužačka mi poradila, ať si je nechám odbarvit. Vlasy jsou prý hrubší a mají větší objem. Potřebuji poradit, co s tím. Respektive, co s mýma vlasama! Myji si je jednou za dva dny, při čemž druhý den po umytí - den kdy si je MUSÍM znovu umýt - je velmi vidět, jak jsou mastné. Zkoušela jsem mnoho šampónů, a matka mi stále říká, že je to pubertou, ale mě to nějak smrdí. Poraďte, prosím, pokud tohle ještě někdo čte v roce 2016. -Nora (email popřípadě : Blueshamby@seznam.cz ) :-$

Crystall | 30.10.2015 10:52

Na stahnutí barvy je dobré si namíchat 50ml neutralního samponu, 30ml vody a 20ml peroxidu 20volume :) na hlave nechat 15-20minut

Anonym | 19.10.2015 12:12

TO Domi: ahoj) presne tento odstin sem mela a jelikoz sem blond tak mi chytl opravdu do te oriskove, ale s nadechem do zrzava.
jinak barva by se mela smyt tak cca do mesice:)

Anonym | 25.9.2014 09:19

TO Barus: Udělala jsem podobnou pitomost a musela to nechat odrůst. Šílený. Ale tenkrát nebyl internet a prodavačky v drogerii krčily rameny. Držím ti palce, ať se ti to povede O:-)

Barus | 25.9.2014 09:00

TO Bara: A můžeš napsat, jak přesně jsi postupovala? Co sis v drogerce koupila?
mám přírodní tmavě hnědé kvalitní vlasy. Obarvila jsem jen jednou na černo palette color shampoo a chci to pryč na svou původní. už to mám měsíc a barva furt drží úplně černá.
Co mám dělat?

Anonym | 31.8.2014 10:47

TO thatsme: ahoj, víc se mi líbíš v té tmavé :-)

Anonym | 31.8.2014 10:31

Ahoj, měla jsem nechtěně obarvené vlasy na skoro černou barvu. Abych je zesvětlila, tak jsem si dala na vlasy barvu od Garnier tu nejsvětlejší blond a potom umyla vlasy Silver šamponem. Vlasy se mi mi opravdu hodně zesvětlily. Na středně hnědou :-)

Anonym | 31.8.2014 10:25

díky za tip :-)

Aneta | 24.8.2014 00:14

TO Anonym: Kup si silver šampón na vymytí žluté :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění