Diskuse: Sajrajtova záludná hra pro všechny Ženy

Řadit:
21
dousabel
dousabel Poslat vzkaz | 24.12.2010 14:26

která z nás byla první či pátá ::usmev::
nám holkám ze „čtyřicítek“ tedy o prvenstí rozhodně nejde.
Důležité je, že jsem se mohly pobavit i poučit  ::radujici::::radujici::::radujici::

a to vše díky tobě ::souhlas::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 22.12.2010 11:48

Pátou úspěšnou řešitelkou se stává Tery! Dokonce už před dvěma dny, omlouvám se za zpoždění. Gratulji! ::pripijejici::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 18.12.2010 21:13

Dousabel je čtvrtou úspěšnou řešitelkou! Před chvílí jsem obdržel potvrzovací mail ::ano-ano:: Gratuluju! ::pripijejici::

dousabel
dousabel Poslat vzkaz | 18.12.2010 21:05

tak jsem ztrávila příjemnou hodinku se Sajrajtem ::vyplazeny-jazyk::
jen doufám, že můj Bubák nebude moc žárlit ::smich::::smich::::smich::

Ale musím přiznat, že nebýt tady té nápovědy v první otázce, tak by se nehla ani o kousek. Jsem také z generace lidí, kteří jazyky moc nevládnou. Trochu se za to stydím, ale třeba to ještě někdy vylepším.
Ostaní jsem rozlouskla sama ::radujici::::radujici::::radujici::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 18.12.2010 20:54

Bajence se podařilo odemknout první pečeť asgardu a stala se tak třetí úspěšnou řešitelkou! ::pripijejici:: ::souhlas::

Děkuji vám, holky, za pochvalu! Moc si toho cením (-: těší mě, že se vám hra líbí, i když je to jen krátká pokusná verze. Příští týden napíšu druhou pečeť a zkusím to udělat ještě lepší a zábavnější (-:

Rád bych do toho zapojil i nějakou křížovku, nebo možná sudoku ::radujici:: problém je, že tyhle věci sám luštit moc neumím.. No, aspoň bych nevybral nic těžkého ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
Bajenka Poslat vzkaz | 18.12.2010 20:31

Ahoj tak bylo to fakt  zábavné - já bych tam brala i nějaký logický úkol , šarádu ...určitě to časem bude ještě zábavnější .

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 18.12.2010 20:18

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem udělal první otázku v angličtině. Ptal jsem se, jak se jemnoval alchymistický svitek z šestnáctého století, na kterém se objevil zmíněný verš. Odpověď byla Ripley

<a href=„http://www.sajrajt.borec.cz/1ripley.htm“>www.sajrajt.borec.cz/1ripley.htm</a> - čarodějky světla
<a href=„http://www.sajrajt.borec.cz/2ripley.htm“>www.sajrajt.borec.cz/2ripley.htm</a> - čarodějky temnoty

Všechny další úkoly jsou už v češtině (-:

| 18.12.2010 19:44

mám ještě nějaké pohledávky,příště zkusím možná víc.Aspon´mě možná neohrozí Alzhaimr::smich::

| 18.12.2010 19:37

Tak už vím,chyba byla v čísle::ou-nou::

| 18.12.2010 19:36

já jsem u třetího hesla a nejde mě to dál.Sen asi momentálně zaostalá ale i bez tečky fakt nenapíšu::och::::ou-nou::

| 18.12.2010 19:15

Já  musím na férovku přiznat že též neumím anglicky a nevěděla jsem si moc rady i když jsem hodně hledala::ou-nou::::och::Tak jsem poprosila staršího syna a ten to měl za 10 minut.Taky bych se přmlouvala aby úkoly byly v češtině::souhlas::

| 18.12.2010 17:16

ub-bo se nemužu ani k te hře dostat::stydlivka::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 18.12.2010 00:44

Velké gratulace Jajině a její moc šikovné dceři! Jste druzí, kterým se podařilo odemknout první pečeť Asgardu ::pripijejici::

Jajina
Jajina Poslat vzkaz | 17.12.2010 20:51

dala vážně zabrat ,seděly jsme s dcerou u toho pěkně dlouho::ano-ano::

| 17.12.2010 19:42

Nechte toho nebo se na to snad kouknu taky::och::::ano-ano::Jo a Sajrajte je to naše Vozlenka::ano-ano::i když Vloženka.....no nevim nevim::vysmaty::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění