Diskuse: Můžu otěhotnět?

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
100
Kamarádka nemá fotografii.
maja | 8.7.2015 09:34

ahoj mužu otěhotnět když přítel se pret tim 2x udelal pak to otřel a 4 krat mi ho tam zasunul

Anonym | 2.7.2014 12:27

Učit byste se měli. :-|

Anonym | 2.7.2014 10:58

ahoj mám dotaz. Seděla jsem na přítelovi byly jsme pouze ve spodním prádle, je možné z toho otěhotnět ? Díky za odpověď.

Anonym | 30.5.2014 14:29

TO majka: antibiotika můžou snížit účinnost hormonální antikoncepce, ale píšeš že sex byl bezpečný s kondomem, takže NE, menses byla jaká byla, vinou nemoce. Držím palce, až si uděláš test, tak za 14 dní, aby byl negativní. O:-)

majka | 30.5.2014 13:21

Dobrý den, můžu být těhotná, když jsem měla slabou menstruaci, o 5 dnů dřív? S přítelem jsme spolu spali jen s kondomem, který nepraskl, ani nic podobného. Bazální teplotu mám pořád zvýšenou. Jsem po zánětu močového měchýře, na který jsem brala antibiotika.

Pamela | 8.4.2014 00:53

TO Adélka: to ja sem. Nemala 4 mesice a nic co chci byt. Brala mi floric acid a nic O:-)

Alča | 15.1.2014 23:43

Dobrý den měla bych otázku s přítelem jsme měli několikrát nechráněný sex neudělal se do mě nikdy ale když se hodně vzruší tak z něho něco vyteče mohlo by se stát že po tom bych mohla otěhotnět ? protože mi je asi týden nevolno tak mám strach poradíte mi prosím ?

Alča | 15.1.2014 23:43

Dobrý den měla bych otázku s přítelem jsme měli několikrát nechráněný sex neudělal se do mě nikdy ale když se hodně vzruší tak z něho něco vyteče mohlo by se stát že po tom bych mohla otěhotnět ? protože mi je asi týden nevolno tak mám strach poradíte mi prosím ?

agat | 7.11.2013 21:11

můžu otěhotnět když ho udělám rukou a zpolknu sperma a nebo jak poznám že jsem těhotná ?

Anonym | 11.10.2013 23:57

TO Anonym: Ano, je to možné. Pokud ti to někde neřekl, si pravděpodobně gravidní.

Anonym | 27.8.2013 11:51

Dobrý den , chtěla bych se Vás zeptat jestli je možné otěhotnět v tomto případě.
Měla sem den kdy mi skončila menstruace a můj přítel do mne pouze malou část svého penisu vsunul a po strašně krátké chvíli zase vyndal. Na svém penisu semeno neměl. Tak se vás ptám jestli je to možné otěhotnět. Děkuji za odpověď.

Dana | 18.2.2013 17:42

!!! Nabízím přivýdělek z domu s českou firmou !!! Stačí si přečíst informace a zaregistrovat se na http://www.kupi.cz/?u=4slx7 a můžete začít sbírat body za aktivitu, které potom směníte za nákupní poukazy v hodnotě 200,- 500,- nebo 1.000,-. Za první měsíc jsem si vydělala přes 4.000,-! Registrace je zcela zdarma, jedná se o českou novinku 2013 tak neváhejte! K registraci potřebujete zadat jen platný email (žádné další osobní informace). Mě už poukazy došly, zasílají je každý čtvrtek doporučeně poštou. Více informací na http://www.kupi.cz/?u=4slx7

Anonym | 18.2.2013 16:59

Ahoj prosím tě je možné otěhotnět , když mě přítel uspokojoval s prsty , a na prstech měl troch sperma ?

Eva | 10.12.2012 02:05

Jsi maminka na MD? Nebo student nad 18 let? Nebo právě nezaměstnaný?Potřebuješ si přivydělat? Vyzkoušej tohle! Dostaneš 4 dny na zkoušku a skvělou virtuální kancelář, uvidíš jak ti to půjde, teprv pak se rozhodneš, jestli chceš zaslat smlouvu. Stačí ti PC a internet! Žádný prodej, žádný podvod, nic nevnucuješ, jen šíříš odkaz a ostatní udělá předpřipravená webová prezentace. Teď ještě SUPER vánoční akce 3+1 provize! Systém, smlouvy, garance, praktické rady i číslo na infolinku najdeš na uvedené webové adrese.

Klikni zde: http://www.revolucni-prijem.cz/1C93D9 :-)

Anonym | 9.12.2012 19:42

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaká je pravděpodobnost otěhotnění při opakovaném pohlavním styku. Například: po prvním se dávalo pozor a za půl hodiny se pozor nedalo.

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění