Diskuse: Finanční problémy

Řadit:
32
Kamarádka nemá fotografii.
tomas | 23.6.2014 18:26

TO : brabecsenior@seznam.cz ,tedy pokud máte opravdu chuť si přivydělat...

Osobní-anonymně | 12.1.2014 21:01

Já jsem se dostala do finančních problémů, když se u nás v práci snižovaly stavy a já bohužel byla mezi těmi, které propustili. Byla jsem tam jen na částečný úvazek kvůli dětem, takže najít novou práci bylo o to složitější, navíc jsme se v té době rozváděli s manželem. Nebyla jsem schopná platit účty a nakonec na mě byla vypsána exekuce. Vím, že to třeba není nejschůdnější řešení, ale pro mě bylo v té době opravdu nejjednodušší vyřešit to pomocí americké hypotéky – domluvila jsem se s firmou j reality, na kterou jsem našla velmi kladné ohlasy a oni mi veškeré dluhy splatili. Teď to splácím já jim, ale je to jediný dluh, který splácím, takže to mám všechno pod kontrolou.

Papa Poslat vzkaz | 7.4.2008 21:08

V tom hlavním má ale Diki pravdu. Každý si může vybrat, ale bohužel ne každý je ochotný na svý budoucnosti zapracovat. Raději tráví čas vymýšlením výmluv.

babca Poslat vzkaz | 7.4.2008 20:08

zdravím,je ještě aktualní vaše nabídka  přivýdělku ze dne 27.3.2007,je to vhodné  i pro důchodce?dík

| 12.8.2006 17:14

A ty Kolombo jsi teda pěkný sprosťák, umíš něco jiného než nadávat ty úchyle? Zato tvé příspěvky oplývají genialitou. Nemám problém najít si chlapa, toho báječného, bez komplexů a slušného chlapa jsem už našla, tedy pravý opak tebe. Zato tvou ženu lituji, je mi jí chuděry líto. Takovým jako jsi ty by zase měli useknout péro. Co se vůbec sereš do takové diskuze, ptal se tě někdo na něco?! ::ou-nou:: A tobě diki, když napíšu, že jsem ve svém oboru (potravinářství) špička a vyhledávána spousty lidí, tak asi taky nebudeš vědět o čem je řeč, ale já protože vím co dělám a co nabízím, tak si pod tím málem tu práci dokážu představit. Stejně jako ty sis pod tím málem co jsi napsala dokázala představit co děláš ty, ale asi ti nedošlo, že je to pro ostatní dost málo indicií a ještě budeš ostatní zesměšňovat, ty trapko.

| 11.8.2006 20:32

Náhodou jsem se dostal na tento server,vadí vám prodejci a finanční poradce nevadí? a jaké máte zaměstnání ,všichni prodáváme sami sebe ať už přes přímý produkt  a nebo někde v kanclu za stolem .Myslím si a vážím si všech co jsou schopni prodávat vše co umí nebo se učí ,aby byli prodejní ! Možná vám vadí prodejci právě proto že nemáte co nabídnout na trhu !Co děláte pro to aby o vás měli zaměstnavatelé měli zájem ,máte co nabídnout ? Pavel

| 11.8.2006 19:54

To jsou žiletky Kolombo,co? Příliš ostré,příliš neurvalé.Mám tě prej dost ::smich::,to je dobrý.... A co s tím milá zlatá budeš dělat?? To abys opustila diskuse tohoto typu.Ale můžeš se vztekat ::dabel:: na jiných !! Je jich tady spousta.Například VAŘENÍ ::vysmaty::, tam ti to bude slušet ::vyplazeny-jazyk::. Ahoj!!

| 11.8.2006 19:24

Tak to je nářez.Vy jste fakt neurvalý megery.Vy asi určitě máte problém najít si chlapa,co? ::smich:: to jsou fakt prudce inteligentní příspěvky.Vůbec se nedivím,že takový v 15st. upalovali. ::ano-ano:: 

| 10.8.2006 13:45

K tomu, aby jsme si mohli udělat představu o tvé práci jsi nám toho moc nenapsala a pak námi opovrhuješ. A copak to píšeš, ptala jsem se čeho se tvá práce týká. Ale víš co, už si to nech pro sebe, mám tě fakt dost.

| 10.8.2006 12:36

A ani nám o nich nevykládej, běž si dělat propagaci někam jinak. Bože, tohle prodejci jsou stejně otravní jako Jehovisti! Ještě že na tento serveru reklamy mažou, jinak by to tu vypadalo jako výkladní skříň a ne jako kecárna.

| 10.8.2006 12:04

No to je právě ten omyl.Můžete být všechny to co já a budete vydělávat.A třeba i víc než já.Proto říkám,že nevíte o čem to je. Umíš taky něco jinýho než útočit? Nikdo se mě zatím na nic neptal,tak proč bych se měla rozepisovat o čem to je? Ale máš pravdu.Směšná jsem určitě.A hlavně naivní,protože jsem si myslela,že tady najdu někoho s kým si budu rozumět.Omyl!!!

| 9.8.2006 15:10

Neopovrhuji tebou. Tvrdím, že jsi vyplnila mezeru na trhu. Tvrzení, že nemůžeme všichni dělat a vydělávat na tom, co děláš ty je logické. To by jsme pak všichni chtěli být manažery velkých společností. Ty chceš zesměšnit nás, že prý nevíme o čem to je, no moc jsi toho taky nenapsala, takže si člověk pořádnou představu ani nemůže udělat. Takže k smíchu jsi vlastně ty ::smich::. A pro kolomba, zato ty jsi génius. Mě jsi zatím nepřesvědčil. Budeš asi „prudce inteligentní.“

| 9.8.2006 12:33

Ta píše všude neotravuj.Buď je příliš mladá nebo příliš nevzdělaná.Chytrej a vzdělanej člověk se zajímá o vše.To je moje zkušenost.

| 8.8.2006 20:15

Ježišmarja,no to je vidět,že jste baby. Hlavně ty anonymní....::ou-nou:: .Valte do kolbenky k pásu.Hlavně ta ,co píše o tom ať někdo s něčím neotravuje.tak ta speciálně. A připoutat na 12 hod denně.To by ju přešlo hned !!!

| 8.8.2006 19:08

Kéžby všichni  pochopili o čem jsou chybějící potraviny na trhu a začali do jednoho pít tu výživu.tak se ze mě stane nejbohatší člověk na světě.To je vidět, že tomu ale vůbec nerozumíte o čem je to.Hlavně, že máte plnou pusu opovržení.Opovrhujete pouze samy sebou.... Jste k smíchu ::smich::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění