Diskuse: endometrioza

1 2 3 4 .. 6 .. 9 .. 11 Další »

Řadit:
164
Kamarádka nemá fotografii.
Dáša. | 18.8.2017 15:02

máte někdo zkušenost s centrem pro léčbu endometriozy v novém jičíně? mudr. Pavel Bartoš

Anonym | 18.8.2017 14:44

mam diagnostikovanou endometriozu už 11 let. na operaci nechci, ale asi ji neujdu. na bolest mi docela zabírá nospa a popř. k tomu valetol. ten je ale hodně silný. ta nospa pomáhá na křeče. kromě dutiny břišní ji mám i ve střevě.

Bara | 13.6.2017 21:35

Dobry den.Co pouzivate na bolest? Algifen uz zabira jen v prekrocene denni davce .:-(Dostala jsem na predpis INDOMETACIN 100 BERLIN-CHEMIE . citim se malatna a toci se mi hlava ,prace neschopna Jinak ze by zabral vice mi neprijde.poradte? Jak to resite v praci? :'(

Katy | 4.5.2017 11:23

Na homolku nechod t mi napisali ze zadna endometriozs a sem ve znojme dr Chvatal a mam ju nalavo adenomyozu v deloze a na crevach plus daky zvlastny utvar asi tak teda. Za mě praha uz ne. Krupčíková. Kto chce email klidně napiste na smejko47@gmail.com

lucka | 25.9.2016 00:57

Holky bolesti mam od 18let moje bolesti znamenaji ze chci umrit muj mesic znamena krvaceni i kdyz mesicky nemam boledti na kazdem kousku tela prodelala jsem 2krat laparoskopii 7 krat kyrektas mozna to slovo pisu spatne po debate v mosdtecke nemocnici po prvni lap. mi rekl doktor ze mam boledti jak jsem tlusta byls jsem mela jsem 130 kg zhubla jsem na pulku ale bolesdti stale a reklas bych horsi trva to uz 10let mam vseho dost musela jdsem si najit noveho doktora ten mi rekl ze to bude beh na dlouhou trat v zastecke nemocnici mi rekl moc uzasny lekar u druhe lasp. ze to co js tam mam zakrvaceny organy ze to nikdy jeste nevidel diky bolestem nemam ani praci

Emma | 15.5.2016 11:02

TO :

Spouští nový blog o endo na www.goodvibeshuntress.cz, kdyby vás to zajímalo.

Hodně štěstí všem s léčbou! :-)

Katka | 20.1.2016 14:52

TO nový lék: dobry den, rada bych se s Vami pobavila na novy lek na endometriozu, mohla byste mi prosim dat vedet na katka.leto@seznam.cz. Dekuji Katka

Pajik | 2.1.2016 18:49

Tak Zamecek a gyncentrum a uz vubec ale vubec ne dr Mullera pokud se mu da rikat dr.Po 3 operaci kterou jsem u nej podstoupila mi zdelil ze mi odebral levy vajecnik.Po 14 dnech u nej na kontrole jsem si stezovala na bolesti leveho vajecniku.Bylo mi receno ze to mam vsugerovany,ze me tam nema co bolet.Na to jsem sla na prohlidku ke sve gynekolozce a ta mo zpodivem rekla ze tam mam vetsi cast vajecniku a to mi potvrdila i dr o 14 dni pozdeji kdyz jsem sla na ivf.Takze pan Muller at jde do prdele.

Vendula | 18.9.2015 08:56

TO simsamsim@seznam.cz: Ahoj všem, já byla na dvou operacích a je to čím dál horší - funguje to totiž opačně, aspoň u mě. S každou operací se mi ložiska zhoršují a světšují už po dvou měsících od operace. Mám snad všechny typy endometriozy co jsou a stejně nikomu nedoporučuju operaci jen proto, že se dozví, že neni hypochondr. Rovnou otěhotnět, nebo hormony do doby, než otěhotnět budete chtít. Operaci nikdy! No ale nebudu odbočovat. Po operaci jsem brala Visanne, aby se mi to jakože nevracelo, haha.. A pak jsem měla jít domu a hned otěhotnět. Haha, to byl ten nejhorší nápad, co můj doktor měl. Jen on mohl vědět, jak na tom jsem a že mám jít rovnou na IVF a ne se snažit otěhotnět. Samozřejmě asi za 4 měsíce jsem na tom byla ještě asi třikrát hůř, než před operací. Kdyby se tenkrát rovnou udělalo IVF, byla by velká šance a mohlo by mě to částečně vyléčit. Takže to jen zpráva pro Simsamsim. Dnes už se totiž bojím, že přijdu o střeva, močový měchýř a stejně operace odmítám. Momentálně čekám na první IVF, kde mi bylo taky vysvětleno, že pokoušet se sama byla totální kravina.. Endometrioza co mám já, se vyléčit asi nedá a nebudu tady vyprávět jak strašný bolesti mám, ale co by zajímalo mě je, jestli jste v částečně invalidním důchodu? Myslim vás, co to máte taky tak strašný, že během menzes přemýšlíte nad záchrankou a mimo menzes, jste rádi, že se bolesti dají aspoň nějak vydržet.

xmeee | 14.9.2015 09:51

Ahoj holky, máte prosím někdo zkušenost s lékem Vissane? Četla jsem že se po něm hodně tloustne, tak by mě to zajímalo.

Děkuji moc

Anonym | 22.7.2015 21:01

TO Lucka: Za sebe muzu doporucit gyncentrum hlobetin dr.Muller

hane | 7.4.2015 12:45

Já jsem vizanne taky brala pul roku po operaci a hrůza, hrozne jsem přibrala, tedy mi předepsal i nyssiela je to lepší ale cesta se dela zase znovu, tak přemýšlím nad přírodní léčbou má někdo nějakou zkušenost. Dekuji

Ahoj, loni v říjnu mi při laparo prokázali 2.stupeň endo... :/ od února zobu Visanne, mám v plánu to brát tak rok a pak se snažit otěhotnět, snad se zadaří a nebude problém s přirozeným početím... O:-) četla jsem, že se má po vysazení pár měsíců počkat aby se ustálil cyklus - doktoři mi říkají klidně se snažit hned, ale přijde mi to moc uspěchané... jen se bojím, aby se mi ta endo nevrátila brzo :/ nemáte s tím zkušenosti?

Lucka | 18.2.2015 18:52

Ahoj všem. Ráda bych znovu otevřela toto téma. Doufám, že alespoň někdo odpoví. Nejsem si úplně jistá, kam na lpsk jít. Rozhoduji se mezi Apolinářem a Homolkou. Budu ráda za všechny zkušenosti. Díky

Anonym | 5.9.2014 11:24

Dobry den, mela bych zajem o dalsi informace o tehle léčbě...zde muj email martinastudinkova@gmail.com. Děkuji.

1 2 3 4 .. 6 .. 9 .. 11 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění