Diskuse: endometrioza

1 2 3 4 .. 7 .. 9 .. 12 Další »

Řadit:
171
Kamarádka nemá fotografii.
aannoonnyymm | 26.6.2018 20:40

TO Turtle: Ahoj, chtěla bych se tě zeptat jestli jsi po operaci musela držet dietu a jak dlouho ? Operace střev mě bohužel nemine, budou mi muset kus vzít, mám z toho obavy. Budu ráda za informace.

Sway | 25.5.2018 07:48

TO Zuza: mám úplně stejné obtíže a operovat mě odmítli, prý je to zbytečné, prej si mam koupit bylinkový čaj na nervy, že je to z psychiky, protože na sonu nic není. Můžu se zeptat, kde Tě operovali. V bolestech už jsem přes půl roku

Turtle | 25.3.2018 15:39

Ahojky, stěžovala jsem si u gynekoložky na menstruaci, kdy jsem měla neskutečný bolesti. Jen jsem se dozvěděla, že patřím do skupiny žen, která má bolestivější menstruaci. Po půl roce jsem skončila na operaci břicha, kdy mi odstranily začátek tlustého střeva, slepé střevo a skoro 50 cm tenkého střeva. Tyto části byly slepené a prolezlé endometriozou. Bohužel mám v břiše ještě další ložiska. Doktorka mi napsala Vissane, ale po 14 dnech jsem dostala tak příšerný bolesti, že bolestivá menstruace je procházka růžovou zahradou. Teď jsem začala od pondělí brát antikoncepci Mistra, pač jsem dostala menstruaci, což už je 6 dní, ale ty bolesti jsem neskutečný, už nevím co si vzít, kroutím se jak žížala, je to ještě horší než před operací v prosinci. Nezabíra Novalgin, Algifen, Ibalgin Rapid, ani Aulin. Budu ráda za jakoukoliv informaci.

Zuza | 24.3.2018 12:22

Ahoj, právě mám po laparoskopii, kde mi bylo sděleno, že za dělohou našli kapsicku z tekutinou jako vyhojení endometriózy. Ještě netuším co mě bude čekat dalšího.. léčba atd. Je mi 23 let a zatím nemám děti. Doufám, že se jich však jednou dočkám. Od ledna jsem chodila na gynekologii. Původně jsem se léčila zkse zánětem, ale ani po antibiotikách bolesti neustávali. Dostávala jsem i různé čípky na mykózy, protože jsem trpěla i výtokem. Při běžném vyšetření nic nikdo nenašel ani na vnitřním ultrazvuku. Teprve až při té laparoskopii našli tuto kapsicku. Takže se uvidí, jestli to bude už fajn či ne. Všem ostatním držím palce..

aannoonnyymm | 6.3.2018 07:12

TO Anonym:

Mám taky endo a už jsem byla 3 x na operaci a pořád se vrací, teď ji mám i ve střevě a hrozí operace. Nemáte e-mail, že by jsme to prodiskutovali ?

Anonym | 15.1.2018 01:07

TO Bara:

Ahoj. Já už také tak dlouho. Samé hormony a těhotenství nikde. Od března 2017 jsem na něco narazila - jde o Enzymy... Od června jsem neměla bolesti při MS a v srpnu jsem otěhotněla

Anonym | 15.1.2018 01:06

TO Anonym: Ahoj. Já už Má endiometrozu 10 let. Samé hormony a těhotenství nikde. Od března 2017 jsem na něco narazila - jde o Enzymy... Od června jsem neměla bolesti při MS a v srpnu jsem otěhotněla

Dáša. | 18.8.2017 15:02

máte někdo zkušenost s centrem pro léčbu endometriozy v novém jičíně? mudr. Pavel Bartoš

Anonym | 18.8.2017 14:44

mam diagnostikovanou endometriozu už 11 let. na operaci nechci, ale asi ji neujdu. na bolest mi docela zabírá nospa a popř. k tomu valetol. ten je ale hodně silný. ta nospa pomáhá na křeče. kromě dutiny břišní ji mám i ve střevě.

Bara | 13.6.2017 21:35

Dobry den.Co pouzivate na bolest? Algifen uz zabira jen v prekrocene denni davce .:-(Dostala jsem na predpis INDOMETACIN 100 BERLIN-CHEMIE . citim se malatna a toci se mi hlava ,prace neschopna Jinak ze by zabral vice mi neprijde.poradte? Jak to resite v praci? :'(

Katy | 4.5.2017 11:23

Na homolku nechod t mi napisali ze zadna endometriozs a sem ve znojme dr Chvatal a mam ju nalavo adenomyozu v deloze a na crevach plus daky zvlastny utvar asi tak teda. Za mě praha uz ne. Krupčíková. Kto chce email klidně napiste na smejko47@gmail.com

lucka | 25.9.2016 00:57

Holky bolesti mam od 18let moje bolesti znamenaji ze chci umrit muj mesic znamena krvaceni i kdyz mesicky nemam boledti na kazdem kousku tela prodelala jsem 2krat laparoskopii 7 krat kyrektas mozna to slovo pisu spatne po debate v mosdtecke nemocnici po prvni lap. mi rekl doktor ze mam boledti jak jsem tlusta byls jsem mela jsem 130 kg zhubla jsem na pulku ale bolesdti stale a reklas bych horsi trva to uz 10let mam vseho dost musela jdsem si najit noveho doktora ten mi rekl ze to bude beh na dlouhou trat v zastecke nemocnici mi rekl moc uzasny lekar u druhe lasp. ze to co js tam mam zakrvaceny organy ze to nikdy jeste nevidel diky bolestem nemam ani praci

Emma | 15.5.2016 11:02

TO :

Spouští nový blog o endo na www.goodvibeshuntress.cz, kdyby vás to zajímalo.

Hodně štěstí všem s léčbou! :-)

Katka | 20.1.2016 14:52

TO nový lék: dobry den, rada bych se s Vami pobavila na novy lek na endometriozu, mohla byste mi prosim dat vedet na katka.leto@seznam.cz. Dekuji Katka

Pajik | 2.1.2016 18:49

Tak Zamecek a gyncentrum a uz vubec ale vubec ne dr Mullera pokud se mu da rikat dr.Po 3 operaci kterou jsem u nej podstoupila mi zdelil ze mi odebral levy vajecnik.Po 14 dnech u nej na kontrole jsem si stezovala na bolesti leveho vajecniku.Bylo mi receno ze to mam vsugerovany,ze me tam nema co bolet.Na to jsem sla na prohlidku ke sve gynekolozce a ta mo zpodivem rekla ze tam mam vetsi cast vajecniku a to mi potvrdila i dr o 14 dni pozdeji kdyz jsem sla na ivf.Takze pan Muller at jde do prdele.

1 2 3 4 .. 7 .. 9 .. 12 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění