Diskuse: Vánoční cukroví

Řadit:
37
Kamarádka nemá fotografii.
Zoe | 26.11.2013 19:19

Milé Ženy (pánové předpokládám nepečou),
nabízím vám ke stažení šablonky na cedulky s názvy jednotlivých druhů vánočního cukroví, které mohou ozdobit vaše krabičky, krabice, boxy s vánočním pečivem.
Více na webu domacnostvpohode.webnode.cz
Tak pečení zdar a zase to nepřehánějme ;-) Zoe

Andrea | 26.11.2013 14:01

Já našla hezké vánoční recepty na Senzarecepty.cz

jarmila123 | 2.11.2013 20:24

t.hanna@seznam.cz - peče klasické rohlíčky, linecké a podobně, ale výborné, z másla, domácích ořechů a podobně.

zdeňkabifidůsek

Nevíte někdo, kde pečou výborné vánoční cukroví? Děkuji za radu :-)

Tomáš | 17.10.2013 23:41

Vánoce se pomalu už blíží. Tady máte recepty snad na všechny druhy vánočního cukroví

http://www.senzarecepty.cz/recept/cukrovi/

Kadlecová | 3.1.2013 16:11

TO Marie: Bylo opravdu dobré ;) Příště si nechám udělat toho víc a i jiné druhy :)

Marie | 29.12.2012 12:58

TO Kadlecová: Vážně? Tak jak vám chutnalo ? Dobré ze? Paní je vážně šikovná

Kadlecová | 22.12.2012 21:15

TO Marie: Díky za typ hello Už mám od nich upečené cukroví doma. Tak uvidíme, jak všem bude chutnat. Vypadá moc pěkně.

Marie | 5.12.2012 13:54

TO Kadlecova: Dobrý den, pošlu Vám stránky na ně, tak tam se dočtete snad vše potřebné http://cukrovi-brno.cz/

Kadlecova | 27.11.2012 15:49

TO Marie: Zdravím. Můžu se zeptat, kde v Brně si necháváte péct? Já jsem si nechavala min. rok péct u jedné paní, ale nebylo to moc dobré, tak scháním někoho lepšího.

Marie | 18.11.2012 19:12

Ahoj, já jsem se kazdy rok s cukrovím pekla, ale letos mě napadlo, že bych si dala pauzu. V létě jsme totiž vzdávali dceru a nechávali jsme péct cukroví na svatbu v Brně. Bylo výborné, tak jsem se rozhodla, že si letos necháme od nich upéct i na Vánoce. Tak budu mít letos od pečení pokoj :)

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 7.12.2010 15:06

můžeš udělati i pozítří. A hned máš dva dny volna.
 Cukroví se musí rozležet. Týden, dva? Jak je ctěná libost a jak je v kraji zvykem. Tenhle víkend je asi akorát. V pátek udělat těsto, v sobotu upéct, v neděli odpočívat po své práci, jak nám říká jedno z přikázání Desatera. A nejen odpočívat, ale i těšit se z výsledků té práce. Vychutnat si ten pocit, že se mi něco povedlo, že jsem to zvládla. (já teda zvládl :o) ) To je taky důležité. I tomu dobytku dali dříve v neděli pokoj, to jen my lidi 21. století musíme mít obchody otevřené 24 hodin 7 dní v týdnu. Ale to už jsme od receptů někde jinde. Omlouvám se. On se nikdo neozýval, tak jsem to napravil. Asi všichni žárlí na své postupy a tak se o ně nechtějí dělit a taky nechtějí lhát, tak radši nic neporadí :o)))
A když už jsem u receptů-kdyby někdo četl jeden z posledních Babicových receptů, na brambory v podmáslí ,na stránkách TV Nova, tak je tam chyba. Rané brambory se píší samozřejmě s jedním „n“, tak aby to někoho nemátlo. Už končím a prchám z Vaření, stejně jsem z toho udělal přednášku občanské nauky s vložkou jazykového koutku. 
T

opoc Poslat vzkaz | 23.11.2010 12:43

Jelikoz tento rok budu pect uplne poprve sama(krom pernicku a lineckého,ktere delam sama jiz delsi dobu), chtela bych se zeptat kdy s pecenim zacit-nebo kdyby mi nekdo napsat druh a cas kdy s nim zacit dekuji ::souhlas::

rajsa Poslat vzkaz | 8.9.2010 23:56

Už pomalu začínám myslet na vánoce a tím pádem i na lis na sušenky, který už mám 2 roky a ještě z něj nevypadla ani jedna::placici::. A důvod? V navodu recept nebyl a moje pokusy pro::kocka::. Tak mám prosbu, máte některá vyzkoušený recept? Díky předem.

fagi Poslat vzkaz | 2.9.2010 15:30

<a href=„http://www.knedlik.cz/recepty/dezerty/“>vánoční cukroví</a> - tady to máte, mě se ten odkaz špatně vložil  ::stydlivka::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění