Diskuse: Mikóza

Řadit:
11
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 11.11.2013 10:02

Jak na mykózy‚ plísně‚ candidu, kvasinky... Silný oreganový olej - s prokazatelně silnými antioxidačními a proti plísňovými účinky.
http://www.fcc-club.cz/fcc-finclub/2-KONTAKT-NAPISTE-NAM/27-Jak-na-mykozy-plisne-candidu

Rajple | 4.7.2013 16:07

Mikóza je zlo :( Předcházet jí se mi daří díky jakémusi sprchovému gelu pro intimní hygienu (i když teď jsem si koupila nějaký nový, který má mentolové aroma nebo jak to popsat a to je mi celkem nepříjemné tam dole) a když už přijde, tak mi doktorka doporučila vaginální kapsle od maldionu a po těch mám po pár dnech po obtížích.

rarasek Poslat vzkaz | 6.12.2010 11:15

ahoj, já bych se kvůli vlastní pozitivní zkušenosti wobenzymu zastala. je to lék, tím pádem podléhá přísnější než všemožné doplňky stravy a jeho funkčnost musí být ověřovaná klinickými studiemi. Sám o sobě wobenzym vaginální mykózu nevyléčí, ale v kombinaci s čípky a mastičkami na mykózy funguje skvěle. jeho hlavní předností je, že působí proti návratu  nemoci. Po porodu prvního dítěte jsem vaginální mykózou trpěla velmi často, ale až s wobenzymem se mi příznaky přestaly neustále vracet.

Tinulinka Poslat vzkaz | 3.12.2010 23:19

Na mně wobenzym nezabírá, je drahý a neúčinný.
V pochvě musí být kyselé prostředí a to je třeba udržovat.
Moje nová doktorka mi rok trvající a stále se opakující mykózu vyléčila velmi rychle. Řekla, ať si koupím Feminellu Vagi C a zavádím jednu na noc a ať si dělám výplachy Rosalginem. Když jsem se vyléčila, což bylo během pár dní, tak jsem si měla zavádět na noc po dobu 2 měsíců 1/2 tablety Feminelly Vagi C a občas dělat výplachy (vždy po sexu, pro spermie snižují kyselost v pochvě, jsou zásadité) kvůli tomu, aby se v pochvě zvýšila imunita. No a teď si tak 2x týdně dám 1/2 Feminelly a sem tam - třeba po koupeli ve vaně udělám výplach Rosalginem. Jinak mi zakázala se dole mydlit a to i gelama, které jsou určené na intimní hygienu a nekoupat se ve vaně, jen se sprchovat.

ludmilia Poslat vzkaz | 30.11.2010 22:20

Já mám odzkoušený Wobenzym. Poměrně radikálně se mi snížil jejich výskyt a i průběh je daleko mírnější.

| 30.11.2009 09:34

mám vyzkoušený a zabírá rychle a dobře.::souhlas::

Mira
Mira Poslat vzkaz | 30.11.2009 09:06

mrkněte se na tuto stránku:
<a href=„http://www.online-lekarna.cz/index.php?cmd=category&amp;id=151“>http://www.online-lekarna.cz/index.php?cmd=category&amp;id=151</a>
a pak můžu doporučit

<strong>Femigel®</strong> je jediný vaginální gel, který obsahuje originální přírodní olej Tea Tree Australian BodyCare® v 3% koncentraci. Tato optimální koncentrace Tea Tree oleje účinně ničí choroboplodné zárodky. Působí jako prevence a první pomoc při vaginálních obtížích (pálení, výtok, svědění, nepříjemný pocit). Tea Tree olej je nejsilnější přírodní dezinfekční prostředek – antiseptikum, které má schopnost ničit viry, bakterie, houby a plísně. Nižší koncentrace oleje Tea Tree než 3% bývá nedostatečná, silnější může naopak poševní sliznici lehce podráždit.

<strong>Femigel®</strong> tak zabraňuje přemnožení kvasinek v pochvě, čímž potlačuje infekci a následně obnovuje a udržuje přirozené, mírně kyselé poševní prostředí.

<strong>Femigel®</strong> je vhodný i jako prevence před gynekologickými záněty a je možné jej použít jako lubrikant.

<strong>Femigel®</strong> je připraven ihned k použití díky jednotlivým tubám s aplikátory, které zaručují naprostou hygienu při aplikaci a snadné použití i při cestování a na dovolené. Gel je bezbarvý a nezanechává skvrny na oblečení.

Femigel® 4x 5 ml
Nové balení obsahuje 4 tuby s aplikátory.
<strong>A také je výborná obyčejná jedlá soda, sedací lázeň</strong>.

jituliiik Poslat vzkaz | 28.11.2009 21:13

Femivaxinum je dobrá věc, pomohlo mi to, jen se to musí užívat pravidelně::usmev::

jituliiik Poslat vzkaz | 28.11.2009 21:13

Femivaxinum je dobrá věc, pomohlo mi to, jen se to musí užívat pravidelně::usmev::

| 28.11.2009 19:22

Nejlíp se podívej na seznam,je toho tam spousta i diskuze. Zkus taky www.femivaxinum.cz, to je prevence za cca 390,- jedna dávka,doporučují dvě balení ročně. Kdyby to fungovalo, tak se to asi vyplatí. Jinak to prý máme asi 75% z nás. A jogurtama se cpeme skoro všechny. Mně stačí, když partner začne brát antibiotika a kvasinky se hned přemnoží. Takže kondom a boj.

KKasicka Poslat vzkaz | 26.10.2009 10:08

Ahoj, máte problémy s mikozou?? napište jaké máte problémy a jak ste je léčily...určitě si navzájem pomůžeme ::souhlas::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění