Diskuse: Squirting

Řadit:
74
Kamarádka nemá fotografii.

TO obklady.michaldusek@seznam.cz: Velmi silného orgasmu gratuluji :-)

I má přitelkyně je obdarována a je to fakt super a jsme vždycky rád když se pořádně udělá a je spokojená však to je to nejdůležitější co by chlapy mělo zajímat aby jejich partnerka byla spokojená jelikož když partnerka je spokojená chlap je třikrát víc :-)

Zajímavá diskuze.Dnes se mi to také poštěstilo :-P Zajímalo by mě co to přináší pro ženu.Je to známka orgasmu?

Zajímavá diskuse.. Měl jsem to štěstí, že jsem se se squiringem již v životě setkal. Pokaždé to to pro mě bylo velice erotické, vášnivé, upřímné a velkolepé. :-[ Bohužel, často se mi ale stalo, že se ženy spíš za tuto svojí schopnost - možnost stydí, a vědomí, že se „to“ může stát, jim do značné míry brání užít si a naplno prožít takové společné erotické chvilky. Stejně tak, jako je u některých žen viditelné, vlhké vzrušení, tak i Squirting při milování a orgasmu, pak málokterá z žen ve vztahu dovede proměnit ve svou výhodu a bonus..
Jistě teď nemluvím jenom za sebe, když si myslím, že je to pro oba partnery veliká škoda, protože větší projev důvěry, upřímnosti, lásky, žena při sexu nemůže svému partnerovi dát..
Samozřejmě ale, musím souhlasit a je třeba zdůraznit: 100% vzájemná důvěra, nulové negativní společenské následky a „v první řadě, chlap nesmí myslet jen na sebe ale měl by to také sám chtít s protějškem prožít... Pro mě osobně největší odměna a pro ženu slaný prožitek.“ Držím palce. :-)

Možná přispívám pozdě, ale toto téma je pro mě úžasná věc. Přiznávám, byl jsem dlouho zabedněnec a nevěděl jsem o squiringu a náhodou natrefil na stránky se squiringem a domníval se, že je to hrané pro pronofilm, až jsem to vyzkoušel s manželkou a ta se po aplikaci doslova zkroutila do extáze slasti. Fantazie a vzrušeni pro nesobeckého manžela. Do vyústění pochvy vede nejen močová trubice, ale ještě další dvě, z nichž jedna je Sklenneho žláza. Ta je schopna se během chvilky naplnit tekutinou bez zápachu a při správné stimulaci bodu G ze Sklenneho žlázy vystříkne nebývalou silou ven a žena zažije orgastickou smršť, kterou –bohužel- nejsme my muži klasickou souloží a drážděním klitorisu schopni pomoci údu většinou dosáhnout, protože se dá jen těžko údem dostat k onomu bodu G. Je to od přírody sprostý, ale je to tak. Tedy jedině prstěním. Ale pokud proběhne klasické milování a žena se s mužem klasicky uspokojí a je příjemně rozdováděna, měla by na závěr přijt tato metoda. Věřte, jak tu citoval spoluřečník jako já skoro šedesátník ženě je jedno že squiringu bylo dosaženo rukou- výsledek je extáze slasti. Přiznám, taky jako člověk v letech to nemá na písknutí a občas sáhnu po modré tabletce, ale toto tabletku nepotřebuje a výsledek je fantastický, tedy aspoň podle statistik minimálně u 50% žen toho lze dosáhnout. Pánové a neznalé dámy, je to mazec.

skb32@seznam.cz Poslat vzkaz | 18.12.2015 12:33

Zdravím všechny slečny, dámy.
Přečetl jsem si zde několik příspěvků. Nedalo mi to a musel jsem se zaregistrovat, abych mohl reagovat.
V první řadě, nesmí chlap myslet jen na sebe, měl by to sám chtít s protějškem prožít.
A co se tyče techniky ?
99% úspěšnost tkví opravdu v intenzivní stimulaci bodu G. Za to dam z vlastních zkušeností hlavu na špalek. Takže prostředník, prsteny a je to.
Pro mě osobně největší odměna a pro ženu slaný prožitek. Hezký den a bohatého Ježíška :-)

fifinka | 6.11.2015 21:13

TO RebelMilan: Jak může chlap psát o dámské žláze ve vagíně. Nenech se vysmát

Chleba | 19.9.2015 23:01

A viděla jste se někdy u orgasmu ?? ;-)

vevy | 31.7.2014 13:58

TO kalkulka:
Je to blbec.

loky999 | 16.5.2014 11:49

TO Oldman: Musím navázat na toto téma stařík má pravdu a já mám stejné zkušenosti i když můj věk se blíží k 60 ,ale uspokojuji ženy o 20let mladší které se svými partnery nikdy nic takového nezažily a diví se že ted to jde ,orgasmu mají 10 i více a mokrých a stále se jim to líbí je to o tom,aby chlap nemyslel jen na sebe ,ale především na ženu ,která si to taky chce užít a byl jí chvíli po vůli a ona se vám odvděčí tím nejlepším pro vás mokrým orgasmem .A muži penisem toho dosáhnete málo kdy ,nejlepší je na to poloha 69, aby jste si se ženou mohli hrát a přivádět ji tam kam si sama přeje :-\

loky999 | 16.5.2014 11:34

Ano máš pradu je to ve chlapovi ,nejdříve musíš se ženou o tom mluvit co vlastně prožívá a pak co by chtěla ještě zažít v sexu .A potom přijde erotická masáž kterou ji pěkně připravíš , a jazykem ,prstama ,někdy i celou dlaní jí pěkně uvedeš až na vrchol a když konečně dosáhne prvého orgasmu ,pokračuj dál po chvíli se dostaví další orgasmy a nakonec přijdou i mokré orgasmy ,Je pravda že každá žena mokrého orgasmu nedosáhne :-) :

loky999 | 16.5.2014 11:28

TO mrswegass: to co jsi prožila byl mokrej orgasmus ,pak přijdou intenzivní stahy pochvy a v případě masáže poštěváčku ,lépe druhou osobou ,nebo dvěma prsty nahmatá ti přítel G bod a masáží tě přivede až na vrchol blaha ,když si to budeš dělat sama neprožiješ to tak intenzivně

blablabla | 21.4.2014 22:35

Ahoj, mám otázku, mokrý orgasmus jsem zažila ale trochu mě trápí to že to zapáchá jako moč, příteli to prý nevadí ale já se za to stydím a po každém mokrém orgasmu se mu omlouvám protože nemůžu přestat myslet na to že jsem se třeba počůrala. Je divne ze mokreho orgasmu dosahnu pri praci prstama ale jde o to ze pokud mi pritel drazdi bod g, tak ani necitim zadny tlak, paleni a ani nemam pocit ze by se mi chtelo curat ale presto strikam. Nazaver ani necitim jestli mi pritel bod g drazdil a tak se ho vzdy zeptam a rekne ze ano. Snad mi nekdo poradi s mym problemem, predem dekuju:)

erabník77 | 28.2.2014 13:26

Rád popvídám s ženou o sqwirtu?

Anonym | 4.2.2014 17:54

TO DeNiSkA_: tak se ozvi ;-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění