Diskuse: Můj muž nechce sex

Řadit:
40
Kamarádka nemá fotografii.
Marie | 12.3.2015 10:40

Ahoj lidi,taky bych chtěla poprosit o radu.Je mi 34 manželovi 36.Jsme spolu 16 let,máme 3 děti.Do ted jsme byli sexuálně zdatní tedy i 4x do týdne.Je pravda,že mě to někdy připadlo až úchylné,(když mně budil na sex) pořád jsem mu říkala že to takhle pořád nejde že se omrzíme, občas mi vyčetl že se mi nechce,že po něm nelezu a pořád chodí jenom on, atd.skrátka takové běžné hádky.No a je to tady...Manžel chodí do posilovny,bere BCA trochu nabral i svalově,hraje fotbal(ten hraje už dlouho) a do 4 hodin se dře v práci jak kůn.Trvá to asi 2 měsíce,co ztratil zájem,že prý se mu tolik nechce,a že je unavený a má hodně starostí.sex tak 1x do týdne,a ještě mu to tolik nestojí.Já to chápu že je unavený,ale na to aby přišel v 5 z práce a v 6 šel na fotbal nebo do posilky,tak na to unavený není????Mimochodem posilku máme ve sklepě,takže si tam chodí jak se mu zlíbí i s kamarádama..To jsem mu vmetla do tváře,zeptala jsem se i zda jsem ho přestala vzrušovat..dost jsme se pohádali protože já myslím že má jinou(místo práce) nebo o tom přemýšlí a prostě o mně ztratil zájem .jsem z toho dost zoufalá a bojím se aby mi neutekl s jinou...Když jsem mu to řekla,odpověděl že to dělám těžší že mu vůbec nevěřím...A když mu teda tolik nevěřím,že mu to vyjde na stejno jestli bude mít jinou,když se stějně s ním hádám že má..ach jo..řekl mi že se nevěry bojí že by se zamiloval,a že by nás nechtěl opustit ..samozřejmně o tom mluví chlapi otevřeně,a prý každej flirtíčky a nevěry na jednu noc a většinou to dopadne tak že od rodiny odejdou.už nevím jak dál..není to moc upřímný člověk a někdy dokáže i lhát v nedůležitých věcech.,a já si říkám že i kdyby se něco dělo,asi by mi to neřekl aby nás nestratil,nebo mi nechce říct že už o mně nemá zájem aby mi neublížil...Myslíte že má najednou takový sexuální výpadek??? Mně to samozřejmně nevadí,ale po těch letech mi to je dost divné..

Kačule | 7.7.2014 11:06

TO Lemoninka: Ahoj, mám naprosto stejný problém - malému je rok a od porodu jsme měli sex 3x :( V tomto směru asi žádná univerzální rada neexistuje. Naznačovala jsem, „lákala“ ho a nakonec se narovinu zeptala - odpověď byla, že ho to nebaví, když vedle spí malej a nemůže si to patřičně užít :( Jenže i když je možnost, tak radši sedí u počítače nebo kouká na televizi... No nevím... připadám si nechtěná, ošklivá a už ani ne jako žena :( Bojím se dne, kdy toho budu mít fakt dost a začnu si vracet sebevědomí jinde...

Really? | 5.7.2013 02:09

TO Karin: Co to zase meleš, on/a jen podal/a trochu vtipnější téma, protože už tu neni co řešit... Tak padej... :-|

Karin | 23.2.2013 18:15

TO Sajrajt: Bože, ty už mě vážně sereš nějakej sajrajte!!! Tady se baví lidi o problémech a jsou rádi za vzájemně sdílené rady, ale co ty tu chceš když ani neřešíš problém ani nejsi schopen smysluplné rady?!?! :-X

jituskaaa Poslat vzkaz | 28.11.2010 19:26

preji ti hodne zdaru sajrajte ::smich::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 27.11.2010 15:39

Aneb nejlepší způsob, jak vyjít se ženou, je obejít se bez ní ::smich::

jituskaaa Poslat vzkaz | 27.11.2010 15:18

klid, pohodu, uvareno, nohy v teple, fotbal a pivo v ruce ::smich:: a pak proc jsou zensky neverny ...

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 26.11.2010 22:06

Ono hodně záleží na tom, s jakým typem chlapa chodíš. Všechno to „snažení se o mě“ vychází z toho, že ženy mají zafixováno, že muži jsou lovci. Tudíž chtějí být neustále loveny. Ale muž, jak nás učí čarodějnictví, je i bojovník a rozsévač a mnoho chlapů má radši doma klid a pohodu.

jituskaaa Poslat vzkaz | 26.11.2010 21:05

ja si myslim, ze je pro vztah dobry, aby chlap nemel nikdy pocit, ze ma tu svou jistou. NIKDY. a to ani po porodu. obcas se podivam za jinym chlapem, obcas reknu ze jsem potkala znamyho, obcas zajdu se svyma kamaradma na pivo...a pritel se muze ze sexu se mnou zblaznit. vsadim se, ze pokud bych se jen zamilovane divala na jeho, okamzite dostanu nalepku “ o tu uz nemusim bojovat“ a zajem o me pujde do zardele ::ano-ano::

Pomeranc Poslat vzkaz | 24.11.2010 22:23

ahoj:) Jsem na tom podobně, přítel má 34 a mě je 22:),jsme spolu dva roky Ono,ze začátku jsem si taky myslela,že je někde nějaký problém ve mně , že se mu až tak nelíbím a pár nocí jsem probrečela. Nedokázala jsem prostě zkousnout, že najednou přemlouvám málem ja chlapa...a jelikož všude píšou, že partneři mají spolu o tom mluvit a kamarádka mi oznámila,že je divné, že spolu spíme jednou za dva tydny, udeřila jsem na něj...No a přesně, taky, že máme problémy(nějaké finanční máme), že je unavený zpráce( ale to já taky) a prostě, že ho to pak nebaví ...no moc jsem mu to neveřila,ale nakonec když se nad tím zamyslím...já mam sex k tomu,aby se uvolnila a prostě si připadala chtěná a tak....a muj chlap ne,ten musi byt ok a prostě z donucení to ještě víc nejde,nechuť k sexu pak roste...občas mám ještě nějakou poznámku,ale moji neustalou chuť na sex řeším jinak  už se nesnažím tlačit...a protože jo miluju, tak jen doufám, že po problemech prijde jeho vetsi chut a kdyz ne, bude se muste najit nejaky kompromis,...urcite si s nim o tom promluv, ale zbytecne se tim neuzirej,i kdyz sama vim,jak je to tezke...

| 24.11.2010 19:41

by chtěl toho třetího vzadu::drsnak::...

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 24.11.2010 19:30

vzkazuje: buď má nějaký problém, nebo má jinou!

Nechápu, co by ten borec ještě chtěl ::vysmaty::

| 24.11.2010 18:53

ti vzkazuje : buď je to impotent nebo má jinou.

Pryč od něj.

Glainn Poslat vzkaz | 24.11.2010 17:58

Ahoj.. Je mi 26 let a s přítelem chodím přes rok,ale bydlíme každý sám. V posledních čtyřech měsících jsem zaznamenala, přestože se vidíme téměř každý den, ale jsme spolu přes noc tak třikrát do týdne, že už vůbec nejeví zájem o sex se mnou. Spíme spolu přibližně dvakrát do měsíce a to ještě musím přijít já. Snažila jsem se s ním o tom mluvit a zjistit, kde je zakopaný pes, načež mi k narozeninám koupil knihu Jak pochopit muže, kde mi o týden pouději při jejím listování ukázal stránku, kde se píše, že chybějící sex je způsoben tím, že ho buď už nepřitahuju, nebo tím, že chlapům po roce intenzivního vztahu ubývají hormony a tím pádem i chuť na sex. My ale nemáme intenzivní vztah a problémy přišly a ještě jsme spolu rok nebyla. Nevím, co dělat... Proto prosím o radu. Klukům se líbím, tak proč ne tomu mýmu..

| 15.9.2010 11:51

jsem velká a docela chytrá holka. Umím i číst.

Jenom mi ten výraz „osexovat“ nějak jde proti srsti.
Je takový neosobní, jednostranný.
Je mnoho jiných milejších výrazů.::srdce::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění