Můj muž nechce sex - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Můj muž nechce sex

Diskuze

anonym
| 12. 3. 2015 10:40
Ahoj lidi,taky bych chtěla poprosit o radu.Je mi 34 manželovi 36.Jsme spolu 16 let,máme 3 děti.Do ted jsme byli ***uálně zdatní tedy i 4x do týdne.Je pravda,že mě to někdy připadlo až úchylné,(když mně budil na ***) pořád jsem mu říkala že to takhle pořád nejde že se omrzíme, občas mi vyčetl že se mi nechce,že po něm nelezu a pořád chodí jenom on, atd.skrátka takové běžné hádky.No a je to tady...Manžel chodí do posilovny,bere BCA trochu nabral i svalově,hraje fotbal(ten hraje už dlouho) a do 4 hodin se dře v práci jak kůn.Trvá to asi 2 měsíce,co ztratil zájem,že prý se mu tolik nechce,a že je unavený a má hodně starostí.*** tak 1x do týdne,a ještě mu to tolik nestojí.Já to chápu že je unavený,ale na to aby přišel v 5 z práce a v 6 šel na fotbal nebo do posilky,tak na to unavený není????Mimochodem posilku máme ve sklepě,takže si tam chodí jak se mu zlíbí i s kamarádama..To jsem mu vmetla do tváře,zeptala jsem se i zda jsem ho přestala vzrušovat..dost jsme se pohádali protože já myslím že má jinou(místo práce) nebo o tom přemýšlí a prostě o mně ztratil zájem .jsem z toho dost zoufalá a bojím se aby mi neutekl s jinou...Když jsem mu to řekla,odpověděl že to dělám těžší že mu vůbec nevěřím...A když mu teda tolik nevěřím,že mu to vyjde na stejno jestli bude mít jinou,když se stějně s ním hádám že má..ach jo..řekl mi že se nevěry bojí že by se zamiloval,a že by nás nechtěl opustit ..samozřejmně o tom mluví chlapi otevřeně,a prý každej flirtíčky a nevěry na jednu noc a většinou to dopadne tak že od rodiny odejdou.už nevím jak dál..není to moc upřímný člověk a někdy dokáže i lhát v nedůležitých věcech.,a já si říkám že i kdyby se něco dělo,asi by mi to neřekl aby nás nestratil,nebo mi nechce říct že už o mně nemá zájem aby mi neublížil...Myslíte že má najednou takový ***uální výpadek??? Mně to samozřejmně nevadí,ale po těch letech mi to je dost divné..
+-+-+-+-
jituskaaa
| 28. 11. 2010 19:26
preji ti hodne zdaru sajrajte
..
Sajrajt
| 27. 11. 2010 15:39
Aneb nejlepší způsob, jak vyjít se ženou, je obejít se bez ní
anonym
| 23. 2. 2013 18:15
TO Sajrajt:
Bože, ty už mě vážně sereš nějakej sajrajte!!! Tady se baví lidi o problémech a jsou rádi za vzájemně sdílené rady, ale co ty tu chceš když ani neřešíš problém ani nejsi schopen smysluplné rady?!?!
anonym
| 5. 7. 2013 02:09
TO Karin: Co to zase meleš, on/a jen podal/a trochu vtipnější téma, protože už tu neni co řešit... Tak padej...
presne
jituskaaa
| 27. 11. 2010 15:18
klid, pohodu, uvareno, nohy v teple, fotbal a pivo v ruce a pak proc jsou zensky neverny ...
Hmno
Sajrajt
| 26. 11. 2010 22:06
Ono hodně záleží na tom, s jakým typem chlapa chodíš. Všechno to "snažení se o mě" vychází z toho, že ženy mají zafixováno, že muži jsou lovci. Tudíž chtějí být neustále loveny. Ale muž, jak nás učí čarodějnictví, je i bojovník a rozsévač a mnoho chlapů má radši doma klid a pohodu.
***
jituskaaa
| 26. 11. 2010 21:05
ja si myslim, ze je pro vztah dobry, aby chlap nemel nikdy pocit, ze ma tu svou jistou. NIKDY. a to ani po porodu. obcas se podivam za jinym chlapem, obcas reknu ze jsem potkala znamyho, obcas zajdu se svyma kamaradma na pivo...a pritel se muze ze ***u se mnou zblaznit. vsadim se, ze pokud bych se jen zamilovane divala na jeho, okamzite dostanu nalepku " o tu uz nemusim bojovat" a zajem o me pujde do zardele
nestresuj hned:)
Pomeranc
| 24. 11. 2010 22:23
ahoj:) Jsem na tom podobně, přítel má 34 a mě je 22:),jsme spolu dva roky Ono,ze začátku jsem si taky myslela,že je někde nějaký problém ve mně , že se mu až tak nelíbím a pár nocí jsem probrečela. Nedokázala jsem prostě zkousnout, že najednou přemlouvám málem ja chlapa...a jelikož všude píšou, že partneři mají spolu o tom mluvit a kamarádka mi oznámila,že je divné, že spolu spíme jednou za dva tydny, udeřila jsem na něj...No a přesně, taky, že máme problémy(nějaké finanční máme), že je unavený zpráce( ale to já taky) a prostě, že ho to pak nebaví ...no moc jsem mu to neveřila,ale nakonec když se nad tím zamyslím...já mam *** k tomu,aby se uvolnila a prostě si připadala chtěná a tak....a muj chlap ne,ten musi byt ok a prostě z donucení to ještě víc nejde,nechuť k ***u pak roste...občas mám ještě nějakou poznámku,ale moji neustalou chuť na *** řeším jinak už se nesnažím tlačit...a protože jo miluju, tak jen doufám, že po problemech prijde jeho vetsi chut a kdyz ne, bude se muste najit nejaky kompromis,...urcite si s nim o tom promluv, ale zbytecne se tim neuzirej,i kdyz sama vim,jak je to tezke...
Možná
anonym
| 24. 11. 2010 19:41
by chtěl toho třetího vzadu ...
Sajrajt
Sajrajt
| 24. 11. 2010 19:30
vzkazuje: buď má nějaký problém, nebo má jinou!

Nechápu, co by ten borec ještě chtěl
Můj muž
anonym
| 24. 11. 2010 18:53
ti vzkazuje : buď je to impotent nebo má jinou.

Pryč od něj.
Nepřitahuju ho?
Glainn
| 24. 11. 2010 17:58
Ahoj.. Je mi 26 let a s přítelem chodím přes rok,ale bydlíme každý sám. V
posledních čtyřech měsících jsem zaznamenala, přestože se vidíme téměř
každý den, ale jsme spolu přes noc tak třikrát do týdne, že už vůbec
nejeví zájem o *** se mnou. Spíme spolu přibližně dvakrát do měsíce a to
ještě musím přijít já. Snažila jsem se s ním o tom mluvit a zjistit,
kde je zakopaný pes, načež mi k narozeninám koupil knihu Jak pochopit
muže, kde mi o týden pouději při jejím listování ukázal stránku, kde se
píše, že chybějící *** je způsoben tím, že ho buď už nepřitahuju, nebo
tím, že chlapům po roce intenzivního vztahu ubývají hormony a tím pádem i
chuť na ***. My ale nemáme intenzivní vztah a problémy přišly a ještě
jsme spolu rok nebyla. Nevím, co dělat... Proto prosím o radu. Klukům se
líbím, tak proč ne tomu mýmu..
Jasně že všechno chápu,
anonym
| 15. 9. 2010 11:51
jsem velká a docela chytrá holka. Umím i číst.

Jenom mi ten výraz "o***ovat" nějak jde proti srsti.
Je takový neosobní, jednostranný.
Je mnoho jiných milejších výrazů.
vysvětlení
Sajrajt
| 15. 9. 2010 11:43
Ok, tak to tedy vysvětlím. Ostře sledované vlaky jsem uvedl proto, že je v nich kluk, který chce být muž. Ale kdykoliv má dokázet, že je chlap, selže ( předčasná ejakulace, pokud si to pamatuji správně ). Nepochybuji o tom, že svou slečnu miluje ( taky se kvůli ní pokusil o sebevraždu ), ale prostě nedokáže ji o***ovat. Vyspat se s ní, uskutečnit ten pohlavní styk jako chlap. Hm? Chápete (-: A Tatu přišel ze srandy s tím, že někde viděl "***ovaná" čili pohlavně rozdělená kuřata a že ***ovat znamená třídit kuřata podle pohlaví.
Tak ta kuřata
anonym
| 15. 9. 2010 09:01
vymažte z této diskuze nadobro. Bez předešlých souvislostí stejně nikdo kromě tří neví, o co šlo.

Jo. Ty Ostře sledovaný vlaky jsem přečetla a o kuřatech tam není ani zmínka.
O___o
Sajrajt
| 14. 9. 2010 16:29
Kruci fix, zdá se, že bez roztříděných kuřat vztah ani nemůže být! Až mám uplně chuť jich taky pár roztřídit. A vsadím se, že Tatu zvažuje práci na drůběží farmě
Problém vyřešen
Lemoninka
| 14. 9. 2010 14:46
Takže problém byl už vyřešen. Před půlrokem jsem se s přítelem rozešla. došlo mi totiž, že on nedělá nic pro náš vztah ani pro rodinu obecně. chodit do práce bohužel nestačí. s ničím mi nepomáhal, jen se válel u PC a měl pocit, že ho prý pouze obtěžuji s věčnými příkazy atd.takže *** byl samozřejmě zákonitě to, v čem to začlo skřípat. a jako sebereflexe se objevil jistý muž, který mi otevřel oči, že vztah už nikam nepokročí, díky přítelově nechuti cokoliv měnit.
paradoxně přítel přiznal, že jsme měli problém až po našem rozchodu a pak najednou uznal, že to chtělo řešení. a přitom včas nic nedokázal udělat a problémy přehlížel. ted už je pozdě, protože jsem spokojená s někým jiným. škoda jen že můj syn nebude vyrůstat s tátou.
Bábel-zmatení
Tatu
| 14. 9. 2010 14:07
Tak to vidíš Sajrajte, že jsem si nevymýšlel. Třídil by kuřata nejraději každý den, ale jí to stačí 2-3x za týden
Ahoj
anonym
| 14. 9. 2010 08:52
takže musím říct, že po přečtení těchto příspěvků jsem docela zděšená. Mám kamarádku, ze které vypadlo, že s ní manžel má *** tak 1x ročně, neustále tvrdí, že je unavený. A to prosím jsou spolu tak 5 let, děti nemají. Říkala jsem jí, že to není normální, buď má nějaký zdravotní problém a nechce to s ní řešit, nebo má jinou nebo je prostě na kluky. A to se ona snaží pořád nějaké prádélko, romantické večeře a nic. Po přečtení vašich příspěvků vidím, že to asi začíná být normální. Ale rozdíl mezi vámi a mou kamarádkou je ten, že oni nemají děti, takže nějaký poporodní šok u něho nehrozí. Nevím, co poradit. Můj muž má 45 let, nejraději by ***oval každý den, to spíš já tak často nechci, mně stačí tak 3x týdně. Děti už máme velké, nejmladší má 17 a se ***em u nás problém nikdy nebyl. A to máme starostí nad hlavu, neustále řešíme nějaké problémy, ono totiž čím jsou děti starší, tak problémů přibývá, a taky řešíme neustále nějaké pracovní starosti, problémy s financema apod. Ale to si člověk nesmí připustit. Moje rada je ta, že nejlepší je o problému mluvit. My si s mužem neustále povídáme a pokud jednoho z nás něco trápí, tak si to nenechá pro sebe, ale vždy to s tím druhým řeší. Prostě komunikace je velice důležitá, bez ní se v žádném vztahu neobejdete. Prostě si sednout a říct manželovi či příteli, lásko, mám chuť na *** častěji, ale ty nechceš, v čem je problém, ráda bych to s tebou vyřešila. Tak držím všem palce
sex
zonan
| 14. 9. 2010 08:38
Přečetla jsem si příspěvky a lék na ně nemám, pouze jednu myšlenku. Někde, netuším kde, jsem četla nebo slyšela radu "*** si zakázat". V praxi si ji představuji tak, že se partneři hladí, masírují, prožívají spolu velmi intimní chvíle, ale bez závěrečného aktu spojení. Prostě být spolu, milovat se a prožívat rozkoše. Já takové chvilky miluji. A není to jen vyhrazená doba v posteli. Jsou to i letmé doteky během dne, obdivné pohledy, mírný povzdech, či "zavrčení", když vidím manžela v nějaké vzrušivé pozici, masáž chodidel... Prostě hrátky s erotickým podtextem. Atmosféra nabitá ***em se vytváří postupně. Člověk není stroj a nemá knoflík, který se zmáčkne a už funguje. A jde to i s dětma. Můžete dát dítě manželovi do rukou a přitom ho hladit. Po zádech, po slabinách. Lehce, něžně... Záleží na vaši fantazii jak budete prožívat tyhle rodinné intimní chvilky.
po porodu
Kuki86
| 13. 9. 2010 22:29
Ahojte taky prožívám něco podobného druhá dcera se nám narodila 30.června takže jsem skoro 3 měsíce po porodu a můj manžel nechce semnou spát teda do včerejška při porodu přišli komplikace a já malem umřela díky manželovi jsem vlastně přežila nebot nebyt tam on tak se nedožiju rána po porodu se hodně změnil my jsme se od sebe vzdalovali byl chladný nebyl prostě takový jako před tím a stím milováním prostě nechtěl já už byla přesvědčená že má jinou protože pracuje v praze taky dost věcí tomu nasvědčovalo a nasvědčují včera když jsem dala tu starší dceru k rodičům na noc tak k ničemu nedošlo až ráno a to jsem musela začít já ale moc se mu do toho nechtělo já měla velký strach a on taky a jaké to bylo?!no bolelo to ale byl vzrušný asi tak 3 min a pak bylo po všem co si mám o tom myslet samozřejmě odjel do práce tak jsem mu pak napsala že to bylo včera jako po prvé a on mi napsal jen to že se musí do toho zase dostat a že bude mít příště taky strach tak nevím jestli to je tím porodem nebo tím že má jinou nebo mnou
..
Sajrajt
| 11. 9. 2010 01:05
Vy jste teda dobré, 3 měsíce po porodu, mimino pláče, velká změna, je s ním plno starostí, nevyspí se.. Myslím, že má co dělat, aby vás všechny nepostřílel - a vy řešíte, že nechce *** (-:
Manzel semnou nechce spat
bibixx
| 10. 9. 2010 22:13
Tak to mas dobry,ja mam to same,jen o to horsi ze *** jeste nebyl.V tehotenstvi semnou spal asi tak 2krat a ted po porodu 3 mesice jeste nic nebylo a take vymluvy ze je unaveny nebo ze ma praci nebo ze ted neni chut,no stale neco!!!Take mam ted nejake to kilo navic,ale kdyz se ho zeptam jestli je to tim tak me zacne hladit libat a rikat ze neeeeeee to neeeee!! Nevim co delat.
Manzel semnou nechce spat
bibixx
| 10. 9. 2010 22:13
Tak to mas dobry,ja mam to same,jen o to horsi ze *** jeste nebyl.V tehotenstvi semnou spal asi tak 2krat a ted po porodu 3 mesice jeste nic nebylo a take vymluvy ze je unaveny nebo ze ma praci nebo ze ted neni chut,no stale neco!!!Take mam ted nejake to kilo navic,ale kdyz se ho zeptam jestli je to tim tak me zacne hladit libat a rikat ze neeeeeee to neeeee!! Nevim co delat.
mám ten problém
man34
| 10. 8. 2010 14:42
Zdravím,
Mám podobný prroblém, moje žena se stáhla už o požádání o ruku, a po porodu ještě víc a když máme *** tak za měsíc tak je to zázrak.
Tak se postupem času na ní zráhám šahat, protože mi to příjde jak šahat na kus ledu, který né a né roztát.
re: po porodu od :Serena77
LadyLay
| 31. 7. 2010 09:08
Reaguju na tvoji posledni vetu : Je vedecky dokazano,ze muz bez ***u nevydrzi ani 14 dnu. - nechapu jak takovou hloupost muze nekdo vubec vypustit z klavesnice. Asi moc muzu a muze neznas vid?
odpoved
Tulinka
| 19. 7. 2010 00:19
J8 taky když se pohádam s přítelem tak si íkam,že on až bude mít chu na *** tak se přijde usmířit.Nevím co má ten tvuj v hlavě,že nechce,Kdyby neměl chut a já jo tak dolezu.
viz Seznam.cz :
anonym
| 17. 7. 2010 09:11
undefined

undefinedNevěra. To je nejspíš první, co
většinu z nás napadne, když si všimneme, že partner projevuje zájem o
naše tělo jenom občas a že se snížila jeho potřeba milovat se. Jestliže
jsme to my, kdo na milostné signály nereaguje, našeho partnera
pravděpodobně napadne to samé. A pokud to nejsou obavy z nevěry, co nás
trápí, pak je to strach, že nás ten druhý přestal milovat. Pokles
***uální touhy však může mít spoustu jiných příčin...
Odraz tělaPodle
***uologů mají na naši chuť k ***u vliv faktory vnitřní a vnější. Mezi
ty vnitřní patří například náš zdravotní stav. Jestliže se ***uální
aktivita snížila během několika týdnů či měsíců, možná je něco v
nepořádku s vaším tělem, potažmo s tělem vašeho partnera.

Osmatřicetiletý
překladatel a rusista Tomáš nejdřív začal ztrácet chuť na *** a posléze
u něj lékaři diagnostikovali cukrovku. „Na *** jsem nepřestal mít chuť
ze dne na den,“ říká. „Šlo to postupně a já jsem si toho vlastně ani
nevšiml. Protože mi *** několikrát týdně nechyběl, neřešil jsem to.“
Komu však chyběl, byla Tomášova manželka. Ta se nejdřív užírala tajně a
navenek nedávala nic znát. Pak se svěřila kamarádce, že ji manžel asi
podvádí. Nakonec to během hádky vmetla do tváře jemu. „Nemluvili jsme
spolu několik dní. Ona byla naštvaná, že jí lžu, a já jsem byl naštvaný,
že mi nevěří. Přesvědčit ji nebylo snadné.

Až když mi během
návštěvy lékaře doktor sdělil diagnózu a zeptal se mě, jestli nepociťuji
změny například i v oblasti ***u, náš problém se vyjasnil.“ Cukrovka
samozřejmě není zdaleka jediným onemocněním, které může způsobovat
pokles ***uální aktivity. Chuť k ***u může ovlivnit jakýkoli zdravotní
problém. A dokonce i složení našeho jídelníčku. Kdo si rád dopřává jídla
s vysokým obsahem tuku a nestačí mu jedna běžná porce, musí počítat s
delším útlumem, který po každé kalorické bombě přijde.

Pár let
takové životosprávy plus nedostatek pohybu stačí, aby ***uální aktivita
začala pomalu klesat, a to nejenom bezprostředně po jídle, ale celkově.
Nejsou to ale jenom tučná jídla, co pokles ***uální aktivity způsobují.
Může to být jídelníček chudý na vitaminy nebo potřebné živiny. Chroničtí
dietáři nebo ti, co se snaží zhubnout pomocí opakovaných hladovek, o
tom vědí své, stejně jako ženy, které si prošly útrapami mentální
anorexie.

Za poklesem ***uální aktivity stojí i alkohol,
nejrůznější léky a drogy. Tvrdí se, že sklenička vína může naše ***uální
smysly probudit a že pod vlivem alkoholu ztrácíme zábrany včetně
***uálních. To je sice pravda, ovšem neplatí to, když pijeme víc a
pravidelně. Lidé konzumující ve větší míře alkohol sice možná ztrácí
psychické zábrany, ale k milování je zapotřebí být schopný i po fyzické
stránce...
Zrádná psychikaStejně jako neduhy těla, také
neduhy „duše“ mají obrovský vliv na naši ***uální aktivitu. Stres,
přepracování, deprese, úzkosti… Čím déle takové stavy trvají, tím menší
chuť na *** postižený člověk má. Psycholožka Lenka Tichá k psychickým
potížím říká: „*** je obvykle to úplně poslední, na co lidé s depresemi
myslí a po čem touží. Už špatná nálada se může odrazit na tom, jestli
máme chuť se milovat, natož deprese.

Špatný psychický stav
libido sráží dolů, a i když jsme fyzicky zdraví, chuť k ***u bývá
minimální, nebo častěji nulová. Každý rozumný partner by to měl pochopit
a svému protějšku vyjít vstříc.“ Vstříc svému protějšku však musí vyjít
i ten, jehož chuť na *** se snížila. To znamená pokusit se s horším
psychickým stavem něco dělat a nenechat to dojít tak daleko, že se
partner poohlédne po ***uální aktivitě někde jinde.

Ostatně – náš
psychický stav zhusta ovlivňují partnerské problémy a krize, které se
objevují v každém vztahu. Vždycky je lepší řešit příčinu a teprve potom
následek.
Změny v průběhu časuObecně platí, že s
přibývajícím věkem se u obou pohlaví snižuje jednak potřeba ***uálního
vybití, jednak schopnost milování. Podle odborníků je tento pokles
markantní už po pětačtyřicátém roce u žen a po roce pětapadesátém u
mužů. Samozřejmě existují velké individuální rozdíly...

U mužů je
tato změna spojena především s radikálním poklesem hladiny testosteronu
a dalšími fyziologickými změnami. Ještě než dojde k poklesu markantnímu
a výraznému, dochází k poklesu pozvolnému, který následuje po takzvaném
vrcholu ***uální aktivity.

Podle výzkumů muži dosahují vrcholu
***uální potřeby i aktivity kolem dvacátého roku věku, tedy v době, kdy
je hladina testosteronu v krvi nejvyšší. ***uální vývoj žen je
pomalejší. Ženy jsou na vrcholu ***uálních možností, především co se
intenzity milostných prožitků a orgasmů týče, až kolem třicátého roku
věku, často dokonce až po třicítce.
Útlum po poroduMezi
změny, ke kterým dochází v průběhu času a které na naši ***uální
aktivitu mají bezprostřední vliv, patří i změny více či méně krátkodobé,
jako je například těhotenství. Muži si často stěžují, že se s nimi
partnerka nechce milovat a že vůči nim po porodu ochladla, ale lékaři
upozorňují, že těhotenství a období po porodu představují v životě ženy
významný mezník.

V průběhu šestinedělí se většinou všechny
orgány a životní pochody dostávají zpět do svých původních kolejí a
někdy může trvat i déle, než se tak stane. Za pokles ***uální aktivity
může do velké míry i hormon prolaktin, díky němuž se ženě tvoří mléko a
který milostnou touhu tlumí. Navíc je tu malé dítě, které se v noci
budí, takže žena bývá unavená. Že nemá tak velkou chuť na ***, jako měla
před porodem, je pochopitelné a partner by na ni neměl naléhat, protože
tím její psychické napětí jenom zvyšuje.

A dále je tu vztah
jako takový, jenž prochází přirozeným vývojem. Nelze čekat, že se budou
partneři navzájem vzrušovat i po několika letech se stejnou intenzitou, s
jakou se vzrušovali v průběhu prvního roku. Ano, dřív jste se sice
milovali skoro pořád, jak partnerovi někdy vyčítáte, ale je zcela
normální, že partnerská ***uální aktivita postupně klesá. V každém
případě je dobré si ve správnou chvíli uvědomit, že za vším nemusí být
okamžitě nevěra.

(Jana Krejčí, Harper's Bazaar
mladý muž nechce sex
apple7
| 16. 7. 2010 10:58
Ahoj, mému příteli je 24 a mě 20 let. Na začátku jsme měli drobné problémy se ***em, než zjistil co se mi líbí ale i přesto měl na *** velmi často chuť. Od té doby co zjistil co se mi líbí( jedná se jenom o správnou polohu, nic neobvyklého) přestal mít na *** chuť. Přijde mi to v jeho mladistvém věku divné. Neustále mi říká jak je unavený a že já jako studentka to nemůžu pochopit.Ale myslím že jsem opravdu velice tolerantní a chápavá. Do ***u se jej snažím nenutit, vyčkávám až bude mít náladu a chuť on. Ale začínám mít obavy, že se nedočkám a milence si opravdu hledat nechci, protože mám svého přítele moc ráda a příčilo by se mi to. P.S.: Jediné co se mu poslední dobou líbí je orální ***, s tím že podle jeho představ bych ho potěšila orálním ***em a pak už po něm nic nechtěla, jenom ho nechala jít v klidu a spokojeného spát.

Děkuji za radu. Věřím, že většina z vás má určitě bohatší zkušenosti s partnerstvím.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
16. 4. 2024 12:44
11773
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video