Diskuse: Kvasinka-candida

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
104
Kamarádka nemá fotografii.

TO kamila.336@email.cz: nene zadnej doplnek lek :-) dostala jsem na neho tip od moji doktorky

TO michaelanavrc@post.cz: to je normalne lek nebo nejaky doplnek stravy? diky

TO lenka: dobry den doporucila by jste mi prosim neco na ten prujem? diky

Renata | 5.9.2013 17:40

také jsem s tím dříve měla problémy, ale začala jsem používat Gyntima čípky a potíže zmizely poměrně rychle. Ze začátku jsem měla pocit, že to trochu pálí, ale ustalo to a opravdu mi to pomáhá, od té doby co beru tyhle čípky, vše je v naprostém pořádku :)

:) | 12.11.2012 11:13
Lucka | 2.8.2012 06:51

Ahoj holky chtěla bych poradit poslední týden mam problém s bílým vytokem,který docela svědí,nevím jestli zapacha a hrozmě mě bolí pysky..čím bych se toho mohla zbavit??děkuji za odpovědi..

K. | 4.10.2011 21:34

Dobrý den, chtěla bych se zeptat..mám velký problém..s přítelem mě velmi sex bolí a poté mě i pochva svědí a mám silný výtok. Už nevím, co mám dělat, protože gynekolog mi tvrdí, že jsem naprosto v pořádku. Používám gel Femisan, ale bez výsledku. Oba nás mrzí, že to je pro mě spíš utrpení, protože ta bolest je opravdu nesnesitelná. Přítel je přitom něžný a i když jsem uvolněná a mám chuť, tak musíme po chvíli přestat. A ještě k tomu to svědění a výtok :(. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Budu velice ráda za každou radu. Děkuji, K.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 9.9.2011 09:01

Karlička asi neodpoví, protože její příspěvěk je z roku 2009. Sůl? Kilo denně? A do jakého množství vody? Nebo nasucho? Jako činčila v písku? Co je to za pitomosti. Léčitelku kopni do řiti. Vztek mě vždycky popadně, když čtu nebo slyším o takových kreaturách. Na kandidu je nizoral, ale ten je na předpis. Je tovelká zátěž na játra. Ona totiž kandida je pěkně houževnatá. Pokud nechceš chemii, tak přírodní produkt, který na ní platí je kokosový olej. Píše se olej, ale za pokojové teploty je to tuhá hmota. Ale to je detail. Panenský, dvacet deka, bratru za dvě stovky. Obsahuje kyselinu kaprilovou, která hubí kandidu. Dá se s ním ale ošetřovat i pleť. Stejně jako s olivovým. Navíc nádhderně voní. No jako kokosový ořech, samozřejmě. A pak to chce dietu. Vynechat, nebo omezit všechno, co má kandida ráda a z čeho žije. Sacharidy. Takže maso, vejce, nějakou zeleninu. Dá se s tím vyžít :o)

ivet | 9.9.2011 07:32

TO karlicka: A spolu s dietou?

ivet | 9.9.2011 07:31

Ahoj..Chtěla jsem se také podělit..Byla jsem u léčitelky a ta mi řekla ať se týden každý den koupu v 1kg soli..Poté obden..A ono to opravdu pomáhá!..odvadí to tu špatnou energii..Ale chce to nejspíš dodržovat dietu..protože mi to pomohla,ale jakmile jsem přestala s koupelí a jedla sladké,tak se to vrátilo:(

jituliiik Poslat vzkaz | 26.12.2009 22:34

Výborný je Jenamazol, ten se prodává bez předpisu, stojí kolem 100 Kč a účinnost HA nesnižuje::usmev::

Naty01 Poslat vzkaz | 26.12.2009 22:22

Ahojky holky chci se zeptat..nedávno sem prodělala zánět pochvy...tedy kvasinkami...vylečila jsem se a když jsem měla s přítelem pohlavní styk tak se mi to vrátilo.....zjistilo se, že muj přítel je ais nosičem kvasinek..když sem mu řekla jestli by nechtěl k doktorovi nedokáže si to připustit..dorporučil by mi někdo nějaký krém  proti kvasinkám pro muže??.....já jsem osobně vbrala clotrimazal AL , ale ten je na předpis ...pro přítele každopádně buud muset něco koupit bez předpisu a sobě bud pujdu opět k lékaři nebo se chci právě poptat jestli nemá někdo zkušenosti s něčím co si kupoval v lékarně proti kvasinkám....a taky Beru HA tak jestli by to nesnižovalo učinnost  poradte prosím vás děkuj::usmev::

Valenka2 Poslat vzkaz | 4.12.2009 15:07

Řadu let jsem též trpěla na kvasinky, mikózy a záněty.Před třemi lety jsem změnila ginekolaga, ten mi poradil výplach po každém styku i koupání v bazénu a stačí převařená voda a v lékárně koupit Citrovital kapky-18 kapek na 2dcl vody.Omezila jsem jen cukr a musím to zaklepat, jsem v poho.A ta sklenička stojí 120Kč a vydrží dost dlouho.
Zdravím a přeji pěkný den.::smutny::

| 28.11.2009 21:06

Amálko, slyšela jsem, že Einstein byl špičkový šoumen a práci včetně vědeckých objevů za něj odváděla jeho manželka, kterou nakonec opustil...Jinak vysokou školu vystudoval leckdo, bez ohledu na stravu .

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 24.6.2009 15:49

by mi paní učitelka na devítce dala za dva stejné výrazy na začátku věty v rozmezí dvou řádků, a ještě nad sebou, kouli. Vypadá to fakt hrozně. Leč stalo se.::vysmaty:: Nějak to přežijte.
T.

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění