Diskuse: bazény

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: Jaruna31
Kamarádka nemá fotografii.
Divuška | 25.7.2014 21:35

Dámy mám dotaz, nerozumí tady někdo pořádně příslušenství kolem bazénků? Máme pořád v studenou vodu a to už slunko pralo, co mohlo.... Četla jsem různé rady a tipy na solární plachty, ale protože tomu moc nerozumím, má někdo zkušenosti? Použít modrou nebo průsvitná je lepší? A opravdu ohřeje nějak víc vodu? Koukala jsem třeba na nabídku zmiňované firmy bazénová chemie praha a mají solární plachty dokonce několik druhů, kdo se v tom má pak vyznat. Poraťte prosím clamp

Kamarádka nemá fotografii.
Irena | 24.7.2014 11:22

TO Ogrice: Mám obdobné zkušenosti jako vy. Koupili jsme si jen tak bazének, protože manžel mi říkal, jak mě to omrzí hned tak jsme nekupovaly žádný velký a jelikož jsme začátečníci tak jsme hledali jaký je rozdíl mezi pískovou filtrací a dalšími. Firma, kterou zmiňujete je skvělá. Poradili nám a nakoupili jsme všechno potřebné a fakt ke vší spokojenosti. Dalo se s nima vše domluvit a tak. Takže bazenovachemiepraha fakt palec hore :)

Kamarádka nemá fotografii.
Ogrice | 5.6.2014 01:16

Hezký den vám všem. Já třeba mám obyč bazén, ale jsem taky celkem spokojená. Je hezky provedený (manžel je šikula) a díky chemii od bazenovachemiepraha.cz mám vodu neustále čistou a na pohled lákavou ke koupání (opět je manžel šikula :D )

Kamarádka nemá fotografii.
Ron | 16.3.2014 20:26

TO Jenda: Ekologické koupací jezírko jsme si nechali loni udělat a jsme spokojeni, měli jsme strach, jaké bude na údržbu, ale není to nic hrozného, vypadá to na zahradě moc dobře a pro děti paráda.

Kamarádka nemá fotografii.
Jenda | 6.3.2014 22:09

Dobrý večer, máte někdo zkušenost s ekologickým koupacím jezírkem? uvažujeme nad tím, líbí se nám, že to pěkně vypadá a přitom je to i využitelné.

Kamarádka nemá fotografii.
Maru11 | 21.11.2012 14:54

Nelze říct, jestli je sleva v procentech hodně nebo málo. Někde můžete sehnat stejné zboží bez slevy levněji než na Vámi uváděném webu se slevou... Přidám taky osobní zkušenost. Máme na zahradě francouzský bazén Desjoyaux a jsme s ním maximálně spokojeni. Pokud jste z Moravy nebo Slovenska a máte zájem, kontaktujte firmu Bazény Morava (www.bazeny-morava.cz).

Kamarádka nemá fotografii.
Jaruna31 Poslat vzkaz | 23.11.2010 16:41

Dobrý den,

omlouvám se, jestli píšu tu samou konverzaci znovu,ale to vyhledávání mi hází error :-( Na stránkách, kde se prodávají <a href=„http://www.bazeny-brandejsky.cz“>bazény</a>, jsem našla slevu 15% na plastové bazény. Myslíte, že je to dost nebo málo?

Díky, Jaruna

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění