Diskuse: Jak vidí ženy tlustý muž

Řadit:
10
Kamarádka nemá fotografii.
tlusty-muz | 31.8.2014 15:48

TO 13.11.2010 13:33
napiste mi: tlusty-muz@seznam.cz

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 16.11.2010 14:36

Dobrá pointa!

Je pravda, že moje čtenářky ( nejen fóra a deníčku ) jsou hlavně ženy! Těžko říct, jaké bych měl bez vás ohlay. Možná spíš negativní ::vysmaty::

| 16.11.2010 14:13

psal pro ženy.
Ty tu píšeš ženám. Jak může působit vaše psaní na muže? Se stejným úspěchem? Jaké potřebuješ čtenáře? Nebo i se čtením si vystačíš taky sám?::usmev::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 16.11.2010 09:41

Vůbec ne ::smich::bez ženský se obejdu. Bylo by to tu bez nich na světě smutný, to jo. A život mi dala matka, takže bych tu bez nich nebyl.. Ale zvládnul bych to a ty určitě taky. Ovšem bez možnosti se literárně vyjádřit by moje duše vadla a chřadla. Ono se říká „podle sebe soudím tebe“ a tak si myslím, že Tlustý Muž začne znovu psát!

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 16.11.2010 08:07

Měl jsi na mysli bez ženský, že.::vysmaty::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 13.11.2010 19:44

Ono ho to zase chytne (-:

Člověk, který miluje psaní, prostě psát bude. Pokud je člověk psavec, psát musí. Žít bez sexu dovedu, ale bez psaní bych umřel!

| 13.11.2010 13:33

tlustý muž se rozhodl skončit.

<a title=„tlustý muž se loučí“ href=„http://tlusty-muz.blog.cz/1011/tlusty-muz-se-louci“> Tlustý muž se loučí </a> 3. listopadu 2010 v 8:53 | Tlustý muž

Už to nejde dál. Texty ve mně vyschly, vymrzly jak kaluže koncem listopadu. Upřímně děkuji všem čtenářkám, které sem chodily pravidleně, občas i těm, které sem náhodou zabloudily. Bylo mi ctí pro Vás psát.

Co myslíte, nešlo by mu to nějak rozmluvit, bude se i mně po něm stýskat, i když nemám sebevědomí zmrzačené nesmyslnou honbou za „ideálem krásy“, jak píše v komentáři Bára a vážím si pohledů všech mužů...

| 6.4.2010 17:41

Nádherně píšeš.
Pohlazení po duši, opravdu krása.
jen je to trochu smutné...

alex338 Poslat vzkaz | 28.3.2010 18:16

Ženy se často mýlí ve svých domněnkách o tom, jak je vidí muži. Podívejte se, jak vidí ženy <a href=„http://tlusty-muz.blog.cz/“>tlustý muž</a>.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění