Diskuse: Lýtka

Řadit:
23
Kamarádka nemá fotografii.
Zena | 3.6.2017 18:24

TO Mephisto83@seznam.cz: prispevek ctu o mnoho let pozdeji. Je krasne,zes napsal. Ano, taky mi bylo receno, ze nekteri chlapi to radi. Jenze jak sam pises -'pekne vyrysovanych svalnatejsich lytkach. Moje lytka jsou neco mezi 100kg zenskou a fotbalistou prvni ligy, komplet popraskana kuze. Slivajici se do kotniku. Nejsem tak tlusta jak by sis mohl myslet- rozhodne by ses neotocil. To mi ver :-(

frrrr | 11.3.2014 19:46

Ahoj, mám také problém se silnýma lýtkama, při výšce 165cm mam obvod lýtek 40. Jediný okanžik, kdy se mi zmenšilo jedno lýtko bylo, když jsem měla vymknutej kotník, svaly ochably a lýtko se zmenšilo o 2 cm za měsíc a půl. Ale pak jsem zase začala normálně sportovat a mam opět na obou 40 cm. Tak držim palce, aby se to někomu podařilo dlouhodobě. :-)

Petulka | 1.12.2011 19:24

TO Mephisto83@seznam.cz:

jsi zlaty :)

Dámy, dámy, dámy. Když jsem četl některé s vašich příspěvků, musel jsem se zaregistrovat a musel jsem napsat, co si o tom myslím. Všechny se mýlíte!!! Je hodně chlapů, kteří naopak nemají rádi útlá lýtka a lépe - nohy jako koza. Znám řadu přátel, kteří si myslí totéž. Já osobně jsem na tom asi „nejhůř“, protože se mohu zbláznit po objemnějších-svalnatějších, pěkně rýsovaných ženských lýtkách. Když je v létě na ulici vidím, otáčím se a žasnu!! Nemám tedy rád kulturistická, ale přirozená, tzv. cyklistická. Je to enormně sexy a udělaly byste nám radost, kdybyste na ně byly pyšné. Odhalujte je, noste přes ně silonky, punčocháče se vzorem, podkolenky, zdurazňujte je! Je to krásné. (s kozačkami vám ovšem neporadím :)

EvikCross Poslat vzkaz | 9.11.2010 23:20

Ahoj. Co se týče lyžáků, mám s tím léta problém. Ve všech botách jsem doslova trpěla, sotva jsem některé dopla na poslední zoubek. Teď  jsem ale objevila úplně super boty, které jsou určené pro silná lýtka. Je to značka Lowa. Já mám typ Lowa AC 8O a dopnu je skoro na poslední zub. Jsou úžasně pohodlné. Prodávají je v třeba v INSPORTu.

catherin Poslat vzkaz | 23.7.2009 13:59

Tak koukám, že sme na tom všichni stejně::chlacholici:: tlustá lýtka mám po tátovi a už jsem se tak trochu i smířila, že se jich zřejmě nikdy nezbavím...ale nejhorší je shánění kozaček a hlavně lyžáků. Svoji velikost seženu v pohodě, ale přes lýtka je prostě nezapnu a když, tak to bolí jak čert. Takže doteď jsem měla lyžáky číslo 10 a furt to přes lýtko bylo teda na těsno a dole mi noha plandala...::placici:: Nevíte, neprodávají se nějaké speciální boty? Nechce se mi vzdát kvůli tomu lyžování..

Klarka02 Poslat vzkaz | 21.7.2009 17:00

tak jsem si taky změřila obvod lýtka...a je to víc jak 42cm::och:: k tomu měřím 163 cm...sukně nenosím už vůbec, i v největším vedru jen volné dlouhé kalhoty....  už nevím, co si počít... koukala jsem, že tu byla diskuse o hubnutí lýtek, jsou nějaké výsledky? já osobně několik měsíců běhám...zatim nepozoruji změny...::placici::

Kutzik Poslat vzkaz | 14.5.2008 12:29

tak vám musi bohužel říci, že se samozřejmě snažit můžete a třeba se vám i něco podaří, ale od profesionální cvičiteky jsem se dozvěděla, že silná lýtka jsou bohužel fakt a moc se s nima už dělat nedá. Někdo má štěstí a i když má nadváhu tak lýtka má štíhlá a jiní se sportovní svalnatou postavou je mají silná.
Ona sama, ta cvičitelka, má tzv.chlapská, silnější lýtka a nic s tím neudělá. Kdisi, na kurzu pro instruktory fitnes, jí jedna holčina prý řekla, že to ona dokáže! aby jí lýtka zhubla, ale do dnes se nic nestalo.
Takže určitě cvičte a protahujte, tím nic nezkazíte.::souhlas::

Smoulinka Poslat vzkaz | 13.5.2008 21:12

Ahoj, no já jsem na tom jak tak koukám nejhůře- mám okolo 40 cm, ale musím říct že než jsem přibrala 15kg tak jsem měla kolem těch 36, takže jak je vidět tak se to hýbe s váhou.
Já od pátku cvičím každý den - na schodech 3 série po 10- výpony + protahování, tak uvidíme jak to pujde dál a jeslti vydržím, dám vědět, jak to za měsíc vypadá:))

jancina Poslat vzkaz | 13.5.2008 21:06

<i>Ahojky všichni, stejný problém - překvapivě ::ano-ano::,mám taky taková baňatá lýtka a budu tu s vami čekat na nějakou spásnou duši.</i>

denulka Poslat vzkaz | 13.5.2008 16:53

ahoj holky,stejne jako vy mam uplne silny lytka. Obvod je 38cm, jenze merim jen 157cm a kdyz mam k tomu takovyhole nohy,tak to fakt nevypada nijak dobre.... ::ne-ne::
tak co jak to zkusime hodit dolu,nebo nema nekdo nejakej typ??

| 10.5.2007 00:23

No, tak ja mam obvod 37, ale to obvykle dost utahuji metr..::vysmaty:: Ja tak nejak delala prilezitostne beh, plavani, ale nejvic za to muze kolo, no..:-( Tak dame hlavy dohromady a nejak to shodime, ne?::chlacholici::

| 9.5.2007 22:26

Ještě jsem chtěla dodat, že s baletem jsem skončila před 6 lety, ale lýtka mi svalnatá zůstala...

| 9.5.2007 22:23

A kolik cm más obvod lýtek?
Pro srovnání, já mám 38 cm a zdají se mi také dost namakaný, protože jsem dělal balet ::placici::

| 8.5.2007 11:35

A co kdyz mam proste jen silna svalnata lytka? Verte mi, kde ktery chlap by mi mohl svaly zavidet, ale zrovna ta lytka vypadaji blbe.. A nevim, jak dostat dolu prave svalovou hmotu, tuk mam na lytkach minimalne.. pomooooc::placici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění