Diskuse: Vánoce, Sílvestr, dárky a sníh

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
99
Kamarádka nemá fotografii.
Romana | 14.11.2011 16:14

Ahojky a máte už vánoční dekorace? Já jsem to začla řešit teď a našla jsem krásný obchůdek s dekoracemi všeho druhu http://www.noblesse.cz/

johhyna Poslat vzkaz | 9.11.2010 13:39

Taky nakupuju pres net vetsinu darku, vyjde to levneji a clovek ma cas si poradne vybrat... Letos jsem si trochu ujela na hromadnych nakupech a pripada mi to jako prima tip na vanocni darek - na <a href=„http://www.zapakatel.cz“>zapakatel.cz</a> le poridit poukazy na leccos (masaze, pobyty, kosmetika...) s 50 a více % slevou::usmev::

fagi Poslat vzkaz | 17.10.2010 15:09

Já jsem na nakupování dárku hrozně líná a všechno dělám vždycky na poslední chvíli ::ou-nou::Ale hodně nakupuju přes internet, je to pro mě pohodlnější a ušetřím spoustu času než někde běhat po městě... Teďka jsem vybrala pro mamku <a href=„http://www.sperky-carloromani.cz/nausnice/c-1285/“>naušnice Swarovski</a> na této stránce... takže pokud jste někdo v inspiraci bezradný, tak tohle je, myslím, fajn inspirace na dárek pro mamku, ségru nebo kámošku ::usmev::

napirai1 Poslat vzkaz | 7.10.2010 08:56

jůůů, už se těšímmm::radujici::

Kloa Poslat vzkaz | 29.12.2009 18:59

Nemáte někdo tip na nějaké společenské hry? ::usmev::  Budeme na Silvestra u přátel, tak ať to není jen o tom pití ::smich::::vysmaty::

ZZuZZa Poslat vzkaz | 30.11.2009 23:55

Ahoj, prosím o radu a typy co koupit příteli k Vánocům. Už vážně nevím, co potřebuje nebo chce, tak si hned koupí a já nevím s čím mu udělat radost ::nastvany2::. Nevíte někdo o nějakem originálním dárku cca do 2 000??? Předem děkuji za všechny rady::pripijejici::

cucek Poslat vzkaz | 25.10.2009 12:51

Někdy mi příjdou výzdoby v obchodech(jako např. už teď) hodně brzo, ale pak si vzpomenu na ty časy Vánoc, pohody a prohlížím si některé obrázky, třeba undefined undefinedundefined
&lt;!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:„Cambria Math“; panose-1:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;}
@font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:““; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:„Calibri“,“sans-serif“; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:„Times New Roman“; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
a:link, span.MsoHyperlink {mso-style-priority:99; color:blue; mso-themecolor:hyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;}
a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; color:purple; mso-themecolor:followedhyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;}
span.apple-style-span {mso-style-name:apple-style-span; mso-style-unhide:no;}
.MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:„Times New Roman“; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
.MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;}
@page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;}
div.Section1 {page:Section1;}
--&gt;
undefined

<b>&lt;a
href=“</b><a href=„http://nd01.blog.cz/000/163/1c232cb23d_38714759_o2.jpg“>http://nd01.blog.cz/000/163/1c232cb23d_38714759_o2.jpg</a><b>“&gt;tento&lt;/a&gt; a zase mě to naladí :)</b>

ruflika Poslat vzkaz | 11.10.2009 18:04

jaké hračky vedou u dětí?

Atevi Poslat vzkaz | 28.11.2008 13:32

Tak dárky mám naštěstí už všechny zabalené.V zhledem k tomu ,že ještě 23.prosince jsem v práci( v obchodě) tak si nechci noc nechat na poslední chvíli.Jinak stolní hra je výborný nápad.Slouží výborně celé roky.Je to takový dárek pro celou rodinu.

monny Poslat vzkaz | 28.11.2008 08:00

Vloni jsem pro svoji drahou polovičku koupila k Vánocům Osadníky z Katanu. Ne že by z toho skákal do stropu, ale po těch letech ::vyplazeny-jazyk:: A musím říct, že to byl super nápad, minikálně jednou do měsíce hru vytáhneme a místo koukání na filmy si prostě hrajeme, takže vřele doporučuju... Jinak dobrá hra je taky Cash flow, máme desetileté synovce, myslela jsem, že to úplně nepochopí, ale vydělávat na burze miliony a pak je zase investovat je nadchlo a nadchlo to víceméně všechny chlapy, kteří to hráli ::ano-ano::

angelwoman Poslat vzkaz | 27.11.2008 14:33

Taky jsem uvažovala o nějaké kvalitní stolní hře-ale pro přítele ::usmev:: Nakonec to ale asi vyhraje počítačová hra ::vysmaty:: Protože, kdo si hraje...zná to ::smich::

barborka Poslat vzkaz | 27.11.2008 12:23

Ahojky, tak už máte nakoupíno v Vánocům? Já jsem dlouho přmýšle co tentokrát koupit mám 8 letou slečnu a 6 letého klučinu. Je fakt, že mě pořád otravují s věcma co viděli v reklamě, já teda nevim ale mluvící vysavč mi nepříjde jako dobrý nápad na dárek v nánocům. To slečně klidné půjčím funkční co mám doma. No prostě spousta těch hraček co se teď nabízí je baví tak tejden a pak s nima dělají akorát nepořádek. Tak jsem přesedlala na hry. Docela je to zabaví, rozvíjí to jejich intelekt a má to alespoň nějaký význam. Pěkný hry a hlavolamy jsem našla na stránkách <a href=„http://obchod.hryahlavolamy.cz/“>http://obchod.hryahlavolamy.cz/</a> jsou i za docela dobé ceny a já radši utrátím nějaký peníze za chytrou hru než za vysavč na hraní a podobná hlouposti.

n Poslat vzkaz | 24.11.2008 10:47

Já už se taky moc těšim na Vánoce!
Hlavně proto, že letošní rok mám hodně hektický a jsem ve stresu, tak se už nemůžu dočat, až budu pár dní v klídku doma, navštívím babičky, budu koukat na pohádky, půjdeme si se sourozencema zabruslit na rybník::radujici::. Na Vánoční výzdobu se těšim každoročně, ale vždycky to nestíhám, takže pak jen něco rychle pouklidim na poslední chvilku, rozsvítim v okně svícínek  a pověsim na okno hvězdu... Mamka zase dělá řetízky z kůry pomerančů a hřebíčku, vypadá to hezky a nádherně to voní ::usmev::. Chtěla bych si jednou fakt najít čas a předvánoční čas - předvánoční úklid, zdobení domu, nakupování dárků, pečení cukroví, si v klidu užít. Ale letos to asi dopadne zase stejně jako vždycky - v prosinci mám taky spoustu zápočtů, seminárek, atd., takže bůhví, jestli na úklid a na pomáhání mamce a babičce s cukrovím dojde. ::stydlivka:: Dárky taky ještě nemám žádný, ale skoro polovinu už mám vymyšlenou ::souhlas::. I když pro přítele stále nevim, už jsem snad všechny nápady vyplácala ::ou-nou::..... Hlavně ať vydrží ten snížek! ::pripijejici::

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění